» »

Problemi z CS steam instaler

Problemi z CS steam instaler

ShowDown ::

Prej sem imel na kompu inštaliran CS 1.5 in je vse delovalo.Igram na internetu vsak dan, zato bi si rad usposobil CS 1.6!Z interneta DL-am steam instalera. Brišem vse prejšne datoteke ki so povezani z CS in HL.Ponovno namestim HL in zaženem steam instalera. Vse inštalira v redu, ampak ko pa preverja mojo serijsko pa pride do napake. Imam seveda orginalen HL in serijsko se zagotovo pravilno vpisal. Ko je treba preverit serijsko pa reče, da je serijska nepravilna ali je že v uporabi. Napačna ni, v uporabi pa ne more bit ker edina oseba ki je kdaj držala to škatlco od HL v rokah sem jaz!!!

Kaj narediti??????:'( :'( :'( :'(

Grey ::

Je več možnosti:
1. lahko da si jo je nekdo "sposodu".
2.zbriši CS1.5 če si potem probaj s formatiranjem
3. reinštaliraj Steam
4. Pozabi CS in se vrzi na kako bolj sodobno streljačino:D

Slowenc ::

4. Pozabi CS in se vrzi na kako bolj sodobno streljačino


LoL, skor sem s stola padu, ko sem to prebral. In katera je po tvojem mnenju "sodobna" streljačina? Zakaj neki potem še vedno tolk velik folka igra CS? Ker so bolj sodobni kot ti, ki ga ne igraš? Prosim če mal razložiš tole Grey.

vaudek1: Probaj še enkrat inštalirat steam
Skiny gate.

Grey ::

Ok Slowenc bom razložu teb na ljubo...sodobne streljačine so Call of Duty, Battlefield 1942, Raven Shield, America's Army...a veš kej tko novejšga. Tok folka pa igra CS zato, ker najbrž nimajo tok dobrih računal da bi lahk igral boljše špile? Al pa zato, ker nimajo namena(zaenkrat) prešaltat na drug špil? CS sm tut js igrau pa mi je nekak beden. Igram ga sam še na LANih. Zdej sm prešaltu na mal bolj novejše igre ker so večji izziv(pa tut v CS družbi je že preveč "pametnjakovičev", ki smetijo igro z besedami n00b, l33t itd. takih pa nikakor nočemo).

Sicer me pa veseli, da sem smešen:D . Mora bit smeh a ne?

chucki ::

vaudek1. Mam js isti problem pa imam 5 cd keyev ;((
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

ShowDown ::

;(( Mater spet folk ki žali CS!!!!!!!Rabim odgovore ne pa dissanje CS-a!
BTW:tisto o preslabih kompih za novejše igre-vzami to nazaj, ker v našem klanu imamo vsi dvogigaherčne kompe, tak da....

Rad bi pa ful usposobo CS 1.6, ker se na prihahajočem lanu špila ta verzija (meni se zdi 1.5 boljši!?!?!?)

Obstaja kak drug način usposobit CS 1.6?Iz suprnove sem DL-al neki no steam installer samo ne gre ker rabi neko čudno serijsko (s 5 okvirčki)!!!

PLZ pomagajte!!!!!

chucki ::

Predvsem je vazna graficna kartica ne pa procesor :D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

ShowDown ::

Ja saj sem mislo tak!Dal sem primer v kakšnem kakovostnem razredu se nahajajo naši kompi!:D

Pa prosim ne OFF TOPIC!

Grey ::

vaudek1 js CS žalim ne...preprosto mi grejo na živce ljudje, ki ga igrajo(kot sm napisu besede gor pa neki elitizem, snobizem ipd....seveda ves folk ni tak). Proti CSu samem pa imam nič proti(razen to da je star). Pa očitn ne bereš dobr...ker sm napisu to o kompih kot ena od možnosti. Sam dobr veš da 1GHz,256MB ni dobr komp za današnje igre.

ShowDown ::

Boš mogoče razumel ko boš večji........:D


Kje so odgovori????

Fury ::

najbrz ti je en spizdu Cd key :)

Vins ::

po moje si prevec kompliciral pr instalaciji :)

Jst sm DLjal samo en 400 mega velik fajl, not sta steam in CS in pol to instaliras, naredis steam account in to je to.

Vins ::

aja, pa 1.5 mas se vedno lahko gor, pac pod drugim direktorijem. In 1.5 ni boljs k 1.6, ker sta obedve bolj swoh.

chucki ::

a pol je men en spizdu 5 cdkeyev? od tega mam 2 original ki nobedn ne ve key. Pomoje Valve krade cdkeye in jih pakira kot nove.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

ShowDown ::

;(( to sem jaz že tudi razmišljal če valve krade cd-keye pa jih proda kot nove,ker mam še staro verzijo HL-ja (game of the year edition).Samo vseeno to se ne sme dogajat!!!!!Če pa moj CD-key vem samo jaz!!!!!!!!;((

Giller0 ::

Kolkr jaz razumem CD-KEYe, so ti narjeni po nekem sistemu(številke si sledijo po nekem redu). In key-generator je narejen tko, da po tem sistemu generira števila. Zdaj pa je čist možn, da je nekdo s generatorjem trofil tvoj key..

mogoče se motim.. če se, me prosim popravte..

jaz sem ravno danes kupil orginal HL(best seller series) za 3,6k. kupu sem ga zato, ker nam je telekom v roku mesca dni obljubil adsl :) - do zdaj sem igral na lanih in malo preko dial-upa z 300 pinga :| (btw če adsl-a takrat ne bo, gremo kolegi v mb na telekom na bombsite B C4 plante-at :) ).. tak da močno upam, da bo meni koda delala, če ne pa ga nesem nazaj v big-banga. saj so mi ga dolžni zamenjat a ne?

LP, legolas

aja btw: CS ROX!!

Giller0 ::

aja nov key pa rabm, ker mi je starega že nekdo na steamu registriral(nisem mel orginala-key sem dobu od kolega..)

IFiT ::

jaz mam isti problem. samo meni ne delajo niti "ukradeni" cdkeyi, ki pa so, ko sem jih dal naprej, delali mojim kolegom.

chucki ::

cudno je vse to. Bomo pac na 1.5 ostali ;(
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Giller0 ::

na 1.5 je nesmiselno ostati, ker je zlo malo serverjev(tisti, ki so, so skoz zasedeni) in admini jim posvečajo premalo pozornosti, tako da je nemalokrat velika zmeda na serverjih(TK-ji, cheaterji, ..). 1.6 pa je tud dost boljši od 1.5. ko enkrat igraš Aztec in Inferno v 1.6, več ne boš hotel nazaj na 1.5..

ShowDown ::

SAj jaz razumem(in vem) da je 1.6 boljši, samo kako naj rešim problem????Ma kdo kaki e-mail nsalov od kake kontaktne osebe pri valve-u?????Lahko inštaliram 5-krat pa ni nič boljše!!!:'( :'( :'(

thramos ::

LINK tle mas tud forum, mogoce kej pise...
pa TUKI mas majl ...

heh, jest sm svoj cd key cist slucajno dubu k sm pregledval kaj ma folk sharan u DC++.
z generatorjem je pa skor nemogoce dobit veljavn cd key.. je pa moznost, zlo mejhna, ampak je.

chucki ::

Js sm sel danes kr po nov Half life in zacuda mi zdej steam dela :D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853744 (18277) Bananovec
»

Kupujem Counter - Strike 1.6

Oddelek: Igre
292981 (2715) win64
»

Steam

Oddelek: Igre
302557 (2101) Pesimist
»

Counter Strike problem

Oddelek: Igre
81570 (1468) XaNti
»

Counter Strike (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
878292 (6275) bonbonček

Več podobnih tem