» »

ADSL ikona

ADSL ikona

kalcek16 ::

Sem novopečeni lastnik ADSL-ja:) in imam eno težavo.Ko dvakrat kliknem ikono ADSL na namizju, mi jo odpre šele čez ene 3 minute in šele nato lahko kliknem povezavo. A kdo ve kaj je narobe. Windowse sem pa naložu na novo, pol sem pa še service pack 2 dau gor pa ni nč bolš.

Vikking ::

nastaviti si moreš LAN;; pojdi v "Network Connections" in klikni "Local Area Connections" klikni "Properties" izberi "Internet Protocol (TCP/IP)" in klikni "Properties" pod "IP Adress" napiši "192.168.0.2" in pri "Subnet mask" napiši "255.255.255.0" in OK... resetiri kišto in hiter zagon brez čakanja winsov bi mogel delovati brez problemov... če maš pa WIN XP-je pa vrži dol ta program od SIOL-a ker imajo XP-ji že vgrajen dial-up za ADSL....

nicjasno ::

Ja,.... ta dial up progy od siola res sucka.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

sloxl8 ::

Vikking,
mi lahko poves, zakaj bi moral nastaviti lokalni IP?

Dovolj je, da nastavis DNS in odstranis QoS (ta mi je velikokrat delal tezave), za storitev pa izberes miniWAN, ki ga ima Windows XP vgrajenega.

kalcek16 ::

jaz imam Xp-je kako pa nardim dial-up. a pol ko nardim dial up pol lahko odstranim un adsl program od siola?

cekr ::

Najprej počist vso navlako od SiOLovega programa.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

kalcek16 ::

Ja sam če to počistm pol ne morm na internet, tako da mi prosm povej cel postopek, da si sprintam pa probam. Hvala!

WildTHink ::

Na google pogledaš in vpišeš iskalni pogoj "setup DSL connection windows xp" in glej kaj dobiš.

Povezava na stran!
So... are you red or blue?

kalcek16 ::

sloxl8: jaz nima mini WAN-a ampak lahko izberem samo Service advertising protocol. a pol mi ip-ja ni treba naštimat?

Vikking ::

na svoji mrežni kartici si ip štimate samo, če vam windowsi zamrznejo za nekaj časa!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
201986 (1486) amigo_no1
»

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
251956 (1310) KTr1sk
»

Računalnik ob zagonu 5 minut zmrzne,a je problem ADSL?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241597 (1250) Urajmal
»

2 minuti čakanja za ADSL v XPjh

Oddelek: Operacijski sistemi
151343 (1110) Matek
»

končno.....ADSL!

Oddelek: Omrežja in internet
211614 (1165) MUC

Več podobnih tem