» »

Kot zanimivost.....!

Kot zanimivost.....!

Mr.G. ::

Za vse navdušence laserskih printerjev.

http://www.najdi.si/click/click.jsp?red...

kuglvinkl ::

Kakšna novica.

Zdej, če ne bo backupa podatkov in raziskave, jo prav ne nežno odstranim v Ložo.
Your focus determines your reallity

Mercier ::

Zdej, če ne bo backupa podatkov in raziskave...
Hja, enih par jih mam na laserjih, pa opažam, da imajo z leti vse manj las. :D

mescaline9 ::

Iz ljudskega izročila sem slišal, da pri fotokopiranju nastaja ozon, ki pa je škodljiv (v prevelikih odmerkih). Kolk je temu za verjet pa nevem. Je pa en poseben vonj ko prideš v fotokopirnico (laserci).

blabla ::

In zato imajo fotokopirni stroji ozonske filtre

Gandalfar ::

Ibn Saba: to so pri nas na srednji soli eni dijaki dokazval. So v fotokopircno dal tobakovo rastlino in gledal kaj se z njo dogaja (seveda so imeli se kontrolno nekje). Zadeva je bila zelo kmalu zelo boga. Vec podrobnosti sicer ne vem, ker nam je to profesorica pripovedovala in nisem bil soudelezen pri tem poizkusu.

SkIDiver ::

Jz samo vem, da preden sem postal krvodajalec sem imel vedno problem, ko sem prišel v fotokopirnico kjer me zajel tisti značilen vonj. Iz nosa se mi je v trenutku vlila kri in tekla kot nora. Ni kapljala ampak tekla v tankem curku. Po moje če bi tam stal in jo stregel v kako posodo bi se je kmalu nabralo čedne količine. Tko, da sem potem nekaj časa hodil v fotokopirnico izredno motiviran, da sem dihal samo skozi usta in čisto nič čez nos. AMpak tudi to ni kaj dosti pomagalo zato so v igro prišli papirnati robčki zatlačeni v mojih nosnicah:D (Predstavljajte si fris delovca, ko me zagleda) No sedaj ni več težav okoli tega:)

rozica ::

tajnica pri nam ima kar hude težave z izpadanjem las... (laserski tiskalnik in 2 fotokopirca)... slučaj ali je res nekaj na tem??? :O
dobro , da imam jaz desk jet printer ;)

Gost ::

Jaz tudi uporabljam laserski tiskalnik. Bom poročal čez 20 ali 30 let, če je res kaj na tem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kartuša kar šla v k....

Oddelek: Kaj kupiti
275718 (4799) Brane22
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829853 (23551) Bye
»

barvni tiskalnik-obojestranski print

Oddelek: Kaj kupiti
102157 (2075) Arzen
»

Epson preganja proizvajalce kompatibilnih kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
787479 (6266) CaqKa
»

Laserski printer za domačo rabo

Oddelek: Kaj kupiti
81605 (1461) iskra

Več podobnih tem