» »

Loomax DVD-Divx predvajalnik in podnapisi?

Loomax DVD-Divx predvajalnik in podnapisi?

damirez ::

Ok kupil sem ta cheap predvajalnik v Avstriji. Saj zaenkrat kar lepo dela upgrejdal sm firmware in sedaj naj bi bral tudi podnapise.
Jaz jih ne dobim na TVju in nevem zakaj probal sm skoraj vse xxxx.mpg xxxx.sub pa se zmeraj jih ne zazene. A milahko kdo pomaga, ki ima isto komponento, ker vem da je bilo ze nekaj napisanega vendar jaz nisem nasel nic uporabnega.

LP!

damirez ::

Please.0:)

IQ_007 ::

Glej ta predvajalnim mam že 3 mesece (LOOMAX DVD X50) pa sem zelo zadovoljen z njim.
Za aktivacijo podnapisov pa je tak.
Preden zaženeš film naloži podnapis tako da se postaviš na podnapis nato pa stisneš tipko ANGLE. in na TV ju ti napiše DIVX subtitles selected nato pa se postavi na film in stisni PLAY.
To je vsa umetnost.




A mi lahko poveš kje si ga nabavo pa kolko je sedaj cena ker ga iščem še za dva kolega pa jih nisem več našel nikjer.

LP Roman.

IQ_007 ::

Aja pa še to.
V kratkem pride ven nov software pri katerih boš lahko premikal podnapise, nastavljal velikost, in podnapisi bodo beli v črni podlagi, ker sedaj so rumeni pa se včasih ful slabo vidijo. Za šumnike pa še nevem kako bo.

damirez ::

Ej res hvala iskal sm powsod pa mi noben ni hotu pomagat. Res hvala kako si ti to ugotovil jest sm res vse strani pregledal sam google najde samo Italijanske na to temo.

Kupil sem ga pa v celovcu v mediamarktu za 100 evrov in morm rect da za DVDje je kr vredu za divxe pa nevem no men kr zasteka po 10minutah in pol ne gre naprej verjetno je to zato ker mi en snema filme na cheap cdje in verjetno at top speed.

IQ_007 ::

Meni dela na vse CD je ok tam pa tam ki na kak slab cd zašteka drugače pa je se OK. Bo pa verjetno zaradi top speed snemanja. Jez mam vse filme posnete na 8X hitrosti in deluje super. Sam preden dam snemat je dobro da odznačiš vse atribute (samo za branje, arhivski in skrito) ker dela probleme pri sukanju filmov naprej nazaj in pa pri določanju na čas GO TO.

LP.

mausek ::

A ze je kaksen nov firmware za loomaxa x-50, ker meni tisti rumeni podnapisi tak zelo niso vsec, da je to krneki :> drugace mi je vsec player, tisto da nima sumnikov pa bog pomagaj...

torej ce je novejsi firmware kje na netu prosim, da mi nekdo pove link, ker jaz sem nasel
samo Update 2.0 za loomaxa...

Se ga da mogoce updatat z yamadinim firmwareom?



LP, R.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393404 (49900) NejcSSD
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54857021 (13122) darexx
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639126 (11175) JanezC
»

[DivXviD] Pioneer predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53670995 (15757) LexLuthor
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321843 (47187) cryptozaver

Več podobnih tem