» »

2500+ M: novi AXP 1700+?

2500+ M: novi AXP 1700+?

1
2
3 4 5

VASkO ::

ok, koncno sem nasel tudi nekaj uporabnega:

AHM... - Mobile Athlon 4 Palomino(Model 6)
AXMA... - Mobile Athlon XP-M Desktop Replacement, 72W(Model 8/10)
AXMH... - Mobile Athlon XP-M DTR/Mainstream, 45W(Model 8/10)
AXMD... - Mobile Athlon XP-M Standard/Low-Power OPGA/µPGA, 35W(Model 8/10)
AXMS... - Mobile Athlon XP-M Low-Power µPGA, 25W(Model 8/10)
AXML... - Mobile Athlon XP-M Low-Power µPGA, 16W(Model 8/10)

Alexius Heristalski ::

Povejte že, kateri je pravi! Moj sostanovalec ima strica, ki dela v Avstriji - čez teden je tam - in vsak konec tedna pride domov v Slovenijo. Lahko bi kaj naročil ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

GUFY ::

Vasko: In kateri od naštetih je pravi?!

Zheegec ::

AXMH
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

VASkO ::

AXMH je ta ki so ga na neweggu kupovali. zdi pa se mi, da so vsi procesorji socketA, tak da cim nizjega na seznamu dobite, boljsi bo (nizjo delovno napetost ima - mora bit super jedro)

DjTonic ::

GUFY pravi je tak, kot kaže slika, ki sem jo nalimal na prejšnji strani.

Tic ::

AXML... - Mobile Athlon XP-M Low-Power ?PGA, 16W(Model 8/10)

Heh, 16W? Dvomim da lahko to zataknes v SocketA...
persona civitas ;>

frenk ::

jap AXMH je pravi...na sliki prosecorja se to lahko razbere iz stepinga

Dr_M ::

tic: in kaj pri µPGA ni jasno??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

mislim,da je to ta M,ki ga iščete,samo je 2400+,ampak vseeno je barton jedro - test

DjTonic ::

Hm dobiti se bi pomoje dal, vendar bi morali vzeti cca 10 kosov.

GUFY ::

10 kosov pa res ni veliko. Misim, da nas je več kot 10 na tem forumu, ki bi imeli tak proc.:D

Dr_M ::

imeli ja, kupili....? nevem... :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

GUFY ::

Dr_M: Jaz bi ga KUPIL zate pa vem da bi ga samo IMEL.8-O

Dr_M ::

hm..men ne pomaga nc tak procesor, ker ga nimam kej rabit, tko da...nebi ga mel.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

JIM22 ::

Jest sem tudi za. Če se kej zmente mi sporočte na ZS.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

ghostkop ::

Sm tudi za...dejmo nabrat tistih 10 kupcev

VASkO ::

jaz tudi IMEL, mogoce bo celo kaj s tega 2500+ 42W :)

ČIP 008 ::

Tudi jaz ga kupim takoj!

boštjan ::

če dobim v petek službo,me štejte poleg,samo da ne bo cena ki 50k

VASkO ::

50k
kaj ces ti dva imet? :D

DjTonic ::

Hm kot kaže bo s temi cpu-ji problem, saj je do najbližje trgovine, ki sem jo našel cca 260km v eno smer. So pa po 122 EUR. V Angliji pa po cca 71 funtov. Jaz jih nebi naročal na svoje stroške, najbolje je da bi kakšna SLO firma ali kak grosist stvar uvozil. So pa povprečno za 40% dražji kot normalni 2500+ 85 Eur proti 122.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

VASkO ::

meni pa se nasmiha sreca za enega 2500+ mobilca >:D

GUFY ::

Vasko:Kje si pa tega našel srečnež?>:D

DjTonic: Kje je ta trgovina, na meji z Nemčijo?8-O

VASkO ::

Gufy:po telefonu sem ti povedal

ko/ce pa bo, pol pa rezultati takoj sem v to temo. finta je, da je kar nekaj trgovin, samo je pa v vecini zaloga 2500+ posla. 2400+ bartonov pa je malo vec pa se do 30€ cenejsi so, pomoje je to najboljse vzeti. itak vemo, da med jedrom, ki po defaultu dela na 1866mhz (2500+ M) in med 1800mhz (2400+ M) ni razlik.

Jaffa ::

Če bo kdo kaj naročal, mene lahk zraven štejete. Meni bi tud bolj pasala 2400-tka...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

BaRtMaN ::

Tudi jaz sem intersent, če bo kdo kaj kupoval. Samo kako naj se bi pa tole s financami rešilo? Vnaprej dajat je rahlo riskantno, na lasten žep pa ne bo šel nihče kupovat 10 procesorjev.

Boki_ ::

Jst sm tut še edn za 2400. Za denar pa si zame lohk sigurn. Pa kar naroči ga. In kot prvo pa povej točno ceno.
I'm back

lopov ::

Jaz bi se tudi prikljucil + priporocam se za ceno.

b.

ghostkop ::

jst dam lohk tut v naprej dnar seveda če ga da še kdo...pa čist useen mi je al je 2400 al pa 2500XP

Speedster ::

Jaz bi tudi enega vzel, denar dam tudi vnaprej.

LP

GUFY ::

Če ne bo šel nihče drug, bom šel pa jaz v Avstrijo kupiti te proce, samo da se vremenske razmere malo uredijo.>:D
Pa denar mi boste mogli dati v naprej saj nimam toliko da bi založil.8-O

tiborrr ::

Hahaha, z VASkOm sva pravkar narocla dva XP-Mja. To boste jokali! >:D
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Alexius Heristalski ::

Kje sta naročila, v go2shop, ali kje drugje? Kateri model?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

tiborrr ::

V go2shop.at, ja. Narocila sva 2400+ za 100 pa se nekaj evrov. Prava posast tole... 0:)
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

boštjan ::

tega?,pa postlagernd?

Jaffa ::

Guffy, s kje pa si ti ? Oz. kak bi se to za denar zmenli ? Mislim, kak bi ga dostavili do tebe ?
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

tiborrr ::

Bostjan, tocno dva taka pujska >:D.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

ghostkop ::

tiborr: A si kej vprašu kok $$$ te bo poštnina pršla
GUFY: Kam bi pa ti to šu iskat, pa kolk približn $$$ bi pršlo vse skup. A računaš na 2500 al na 2400XP?

tiborrr ::

V Slovenijo ne posiljajo. 2400+ je Barton na 133MHz busu pri 1.8GHz, 2500+ pa je Barton na 133MHz busu in 1.866GHz. Narocil sem si v Nemcijo, ker je foter ravno gori pa bo prineso >:D. VASkO, mislim, da boma rusila lestvico :).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

VASkO ::

:8)


>:D

morphling1 ::

Test na Tech Reportu
Nič pretresljivega, sicer ima potencial, ampak če mislite, da bo šel vsak na 2.7GHz se malo motite.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

GUFY ::

tiborrr:Zakaj sta pa naročila samo 2 komada, saj bi ga jaz in pa sigurno še kdo zagotovo kupil.:8)

GUFY ::

ghostkop: Šel bi iskat v Avstrijo, cena pa bi bila cca 120-130 EUR odvisno katerega Bartona bi mi uspelo dobiti.

TribesMan ::

Točno tako kot je rekel morphling. Če si na netu videl da sta ga 2 navila na 2700MHzm, to še ne pomeni da bodo šli zdej pa kar vsi. Sej so se že navadni desktop bartoni kar dobro navijali tudi na 2700MHz pod vodo jih je bilo precej. Niso šli pa vsi. Tako kot bo z temi. Na xtremesystems in OC forums sem že opazil nekaj osmoljencev... Sej ne rečem da niso boljši procesorji... itaq morjo bit, če pa po deafultu z 0.2V manjšo napetostjo laufajo, vendar to še ne pomeni da boste zdej pa kr z levo roko rušili rekorde.

Jest sem zaenkrat kar zadovoljen z mojim 2600+. včeraj sem se malo igračakal in sem ugotovil da je zadeva potem ko sem napajalnik zmodificiral stabilna vse do 2630MHz pri 2.08V. To pa je več kot sem kadarkoli pričakoval od tega proca...

Če mate procesor ki laufa preko 2500MHz stabilnio se vsekakor ne splača menjat... Bolj pametno bo da razmislite malo o alternativnih metodah hlajenja... zna precej bolj koristit.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ghostkop ::

GUFY:cena je ok
Najraj bi mel pa tega (glejte spodaj na linku), me zanima kok bi s tem daleč pršli
POVEZAVA

GUFY ::

Če mate procesor ki laufa preko 2500MHz stabilnio se vsekakor ne splača menjat... Bolj pametno bo da razmislite malo o alternativnih metodah hlajenja... zna precej bolj koristit.

TribesMan: O hlajenju se strinjam s tabo, vendar je to veliko VEČJI strošek kot nakup novega in verjetno tudi boljšega proca.>:D

Boki_ ::

TribeMan kaj in kako pa si zmodu napajalc? Kr mene tut neki skrbi +12 linija kr mi MBM5 kaže 12,65 - 12,75 V pa mi dela vseeno stabilno.
I'm back

TribesMan ::

GUFY:

Z novim procesorjem boš glede na starega pridobil v povprečju nekje 50-100MHz, z phase change hlajenjem pa nekje 200-300MHz, povej mi kaj se bolj splača? S tem da če imaš phase change je uspeh zagotovljen, če pa menjaš procesor pa nikjer ne piše da se bo OCjal bolje...
Pa phase chnge je naložba v prihodnost, saj ne bo zastaral.

Tom DeLonge:

Če imaš prevelike napetosti in ti ne nihajo se ne sekiraj. Predvidevam pa da imaš EPOX plato 8RDA+, glede na visoko 12V linijo... Ker ta plata napaja procesoz iz +5V linije, ostale pa iz 12V.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

tiborrr ::

TribesMan: Itak, da se pride chiller gor, no! :D To bo letelo kot hudic. Z dobrim steppingom vsaj 2.9-3.0GHz 0:).

tiborrr:Zakaj sta pa naročila samo 2 komada, saj bi ga jaz in pa sigurno še kdo zagotovo kupil.

GUFY, nazalost clovek ne more zaloziti vec kakor 250 evrov. Pri go2shop.at moras placati vnaprej in ko dobijo potrdilo o vplacilu, posljejo. Nazalost je tako. Drugace pa so v Romuniji 2600+ mobilni bartoni po 120 evrov, le postnina je malo draga.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342889 (15673) peter_ki
»

Barton-M (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61132067 (15672) K0K0
»

barton 2500 M 45W (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604861 (3639) MEDENA

Koliko bi vas zanimal barton 2500 mobile (45w) po ceni 27000-27500 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23710630 (7135) kuglvinkl
»

Navijanje Athlona XP 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
493310 (2216) boštjan

Več podobnih tem