» »

Zamenjava plate

Zamenjava plate

mahi ::

Lep pozdrav! Mam sledec problem ... zaradi majhne okvare plate so mi iz servisa poslali identicno os. ploščo da si jo sam zamenjam. vse je identicno kot na stari plati. in pomislil sem da bi se WIN XP morali zagnati potem brez problema ... ampak glej ga zlomka .. NOCE SE!!!!!!!! ko bi se moral zacet butat STOJI, lahko zbiram med razlicnimi nacini (safe mode, last known...,) vendar ne deluje! Pri safe modu se mi totalka ustavi ko pride do fajla \DRIVERS\agp440.inf al kako je ze koncnica. skratka ZBUTAT NOCE! Vem da je problem z XPji in njihovo zascito glupo.
Ampak kako bi sistem najlazje usposobil BREEEEEEEEZ izgube podatkov in brez izgube nastavitev od 15 uporabnikov???????

PLEASE HELP!

Mogoce obstaja kaksna druga varjanta razen un kurce* postopek z file and settings transfer wizzardom????

boštjan ::

daj not win xp cd in zaženi s cd.pol pa ko prideš do sekcije,ko te vpraša kaj narditi,ti označi repair,stisneš R.če ti bo pomagalo.

Realman ::

Ce je res popolnoma identicna, potem ti repair mora pomagat.(isti model, ze novi rev. lahko povzroca tezave) Ce ne, pa ni druge kot ponovno nalozit sistem na frisno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugašanje win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
6856 (780) fosil
»

Ne pride v windowse po zamenjavi plate

Oddelek: Pomoč in nasveti
13772 (528) kalcek16
»

Prehod iz Win2000 na Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
362132 (1457) chrush
»

kako odstraniti vse gonilnike z računalnika ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191910 (1602) Spajky
»

izjemna počasnost v win xp home

Oddelek: Pomoč in nasveti
71066 (978) marvin42

Več podobnih tem