» »

V videotekah samo DVD kopije na 4,7 GB medijih?

V videotekah samo DVD kopije na 4,7 GB medijih?

sparklyslo ::

Sem šel v lokalno videoteko in bil presenečen. DVD film je bil amatersko prekovpirana kopija.
Moram priznati, da si do sedaj nisem izposodil DVD filma iz videoteke :8)

Zanima me ali imajo vse videoteke DVD filme kopirane - torej da ne izposojajo originalov,
ali pa sem samo jaz naletel na takšno videoteko. Ker so kopije na 4,7 GB medije, je kvaliteta bistveno slabša od originala ;( (ob prehodih sekvenc, razne horizontalne motnje - kot da bi gledal slabo vzdrževano VHS kaseto).

Cveto ::

Ne, v vseh videotekah, kjer sem bil, so imeli samo originalne medije!
Verjetno se je v tej tvoji videoteki originali medij uničil, ali pa sploh nimajo licenece za ta film. Tudi če imajo licenco, ne smejo izposojat kopij, ker mora bit film predstavljen v originalni obliki, se pravi nekompresiran in z vsemi dodatki!

Zamenjaj videoteko!

sparklyslo ::

Hvala, sem že mislil, da sem edini v deželici tej, ki si je izposodil DVD v videoteki :)

Naslednjič bom zahteval original, če ga ne dobim, bom zamenjal videoteko. Bom videl, kaj
bodo rekli...

Hypno ::

Če ne gre ravno za nekakšno za-vogalom-odprto-barako, ampak registrirano dejavnost jim tudi kak inšpektor ne bi narobe hodu za "dvig" in kontrolo kvalitete :)

P.S. pridobitna dejavnost (kar izposojevalnica je) ---> licence so licence (kar pa na ovitkih piše pa itak noben ne bere). :)
Great are mysteries of the mind ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hypno ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna videoteka iTIVI v stečaju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
8619293 (15227) OldSkul
»

Kateri DVD medij?

Oddelek: Kaj kupiti
201461 (1154) SloMusty
»

Ali yamada 6600 res ne bere...

Oddelek: Kaj kupiti
151764 (1536) joze
»

izposoja DVD

Oddelek: Sedem umetnosti
262253 (1732) Han
»

1. Regija DVD - pa pa

Oddelek: Loža
282004 (1673) Mr.B

Več podobnih tem