» »

kaj je zdaj to!

kaj je zdaj to!

IceIceBaby ::

mel sem durona 700 ki je šel na 1000 če je bil dobre vole drugač pa je delal na 900 čist kul pri 28 stopinjah ko je idlu in tam mal nad 40 pri UT. Pa še to je bil gor en zjeban corb pa nobenga drucga venta ni blo not.
Zdej sem pa kupil duron 750 pa dam not in takoj probam 900. Stvar lepo dela. Ampak s to razliko da je temp. po 10 min unreal turnameta čez 60 stopin. A je to možno al je cpu kej sfukan. A ma kdo podobne probleme ?

OZZY ::

Lahko da ti gor hladilnik slabo leži na jedru procesorja. Če si kupu nov hladilnik a si odstranu tisto nalepko spodaj.
Go with the flow.

IceIceBaby ::

hladilnik je res mal sfukan. Mam corba pa sem ga neki razdiral pa ni vec nazaj se lepo usedlo zdej pa premal pritiska na cpu...ampak to je ze prej tko blo...se prav da je vseen taka razlika (20 stopinj)

OZZY ::

Moj frend ASH je nabavu TB 1ghz in ga hladi t Cordob. V idealnih pogojih je temperatura okoli 35 stopinj ko pa je proc obremenjen pa zraste na 60 stopinj. Kje je fora še ugotavljava.
Go with the flow.

IceIceBaby ::

ja sej poznam ASHa. Sva skupaj ugotavljala zakaj se mu tako greje. Meni se je pred časom nardil da sem odkrušil rob na duronu in od takrat se je ful bol grel. Nevem sicer v čem je fora ampak možno da je pri ASHu ista fora. Samo meni se zdi čudno ker je moj cpu popolnoma cel :(

krucymucy ::

Sej temperaturno pasto verjetn mas kaksno bolso, zato ti ostane samo se, da mal zvijes zaponko od COrb-a.
Men se je tud precej raztegnila pri veckratnem dol in gor jemanju in malce preveliki kolicini paste na procu je bila razlika okol 15°C.
Sicer pa mi D700@ponavad 910 (140x6,5)
Dela na priblizno 40° pri igranju DEUS EX!

IceIceBaby ::

hmmm....termalna pasta je una čist navadna silikonska iz conrada. Če ma kdo arctic silver za prodat se priporočam :)

msmiha ::

Pa vse eno ne bi smela bi temperatura tak visoka. Pomoje je pokvarjen proc
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

abcde7 ::

Ti boš pa kmal gnoj!:D Res žališ ljudi (zakva je on budala), pa kr nekj pišeš!

A si :8)0:)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411858 (1358) abcde7
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261426 (1100) borut-t
»

Athlon T-bird 1.2 - VROCE!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121733 (1572) VASkO
»

Temperatura na EPOX8KTA3

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5897 (810) borchi
»

slab duron + temp.

Oddelek: Pomoč in nasveti
111228 (1061) Yohan del Sud

Več podobnih tem