» »

Temperatura CPU

Temperatura CPU

tolat ::

Kakšna je normalna temperatura procesorja P-III 866.

asPeteR ::

To je pa ful odvisn, kakšno hlajenje maš, potem pretok skozi ohišje,...
Če je vse default naj bi bila okoli 40C.

msmiha ::

Že to je mal velik. Tolk majo ponavadi ne naviti Duroni. Pentiumi pa bi mogli met tam neki 35*C
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dalmatinc ::

moj c2 ma 33

asPeteR ::

Opa, naviti duroni imajo tja do 57C, ja sam imam toliko + da hladi vulcano2 ter odprto ohišje,...>:D

Binji ::

Jst mam D700@880 pa je max temperatura 35stopinj C.>:D>:D Mam pa odprto ohisje, pod Volcanotom2 en 120x120 vent, pa se en 80x80 gori, da zrak ven vlece.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

zizi ::

Tam okrog 37 je mel frend
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

element ::

Okol 49 ma lord VASCO, pa NČ ventilacije not, tko da je sploh kriza, pa sej bo sam povedu... :(

lord VASCO ::

Ja takrt sm jo mel 49°C k ni nobenga ventilatorja pa še 30°C je blo u sobi pa še špile sm nažigu tko d........... normalno je 40°C z enmu qurčevmu hladilnikm drugač pa bi MOGLA bit če maš npr. mal bolši hladilnik pa prezračen ohišje kokr jz na procu največ 35°C če maš pa vulcanota 2 pa prezračen ohišje (kokr sm ga mel jz ene 4 tedne nazaj) pa ga sigurn spravč pod 30°C (jz sm ga spravu na 23°C):DAja pa temp. sistema je bla takrt 34°C

cyber ::

jaz imam na c2 633@903
temperatura.tam nekje med 32 in 33 stopinj C
maximalno obremnjen.....se prav 100% pa tam nekje med 40 in 42.....seveda 42.stopinj C ne preseže :\:)

element ::

Ob normalnih pogojih maš 43°c kolkr sm jest vidu k sm bil pr teb... 8-)

lord VASCO ::

Ja ob normalnih pogojih............ sam čak d vulcanota dobim pa mal hlajenja not naštimam, kokr sva ga pr teb sam ga ne morm k mam nalepko gor kokr si lohk opazu če bi pa pleh pal zluknu kokr sm ga pr teb, po bi šla pa garanncija u ..........;((

Tomi ::

Samo informativno, moj C450 je od zaprtem ohisju ( ok, sprednih rez ni ) in samo enem 80*80 ventilatorju ob polni obremenitvi ( Seti + igre ) na 42C..
metrodusa.blogspot.com

asPeteR ::

Folk ni fore da iz temperature 38,4C spraviš na 29,8C, sicer je razlika res skoraj 10C, toda kaj bistevenega se ne zgodi, zdodi se pa:
-življnensko dobi proca povečas z 9-h let na 10
-poveča se hrup
-mogoče abak zmrzne enkrat na teden manj>:D

SkIDiver ::

asPeteR ko bi se ti sistem kar naprej rušu pa zamrzvov bi mal drgač reku.

smarty ::

Js mam P III 700@933 in se mi greje na 35 °C.

Freak ::

Po mojem je najboljš čim bližji sobni temperaturi!

Paramedic ::

Opozorilo: Tisti, ki pravite, da imate pri navitem Duronu 30-40 stopinj. S čim merite? Če merite z Motherboard Monitorjem in imate prav nastavljenega, potem je to res. Če pa imate kaj drugega, pa vam najverjetneje kaže temp. ohišja, tam kjer bi moralo temp. proca! Js sem jih velik prej probal in vsi so kazali manj, kot MBM!
End transmission.

GaS ::

Ja, to ma paramedic cist prov. Z MM mors pomerit pa seveda si mors dat svoj senzor gor. Drugac pa je temp okol 40C!

||_^_|| ::

Men z via hwm čist lepo napiše 55 stopinj...ajsa..
700@927

R0K ::

kulk so pa kaj normal temp. za TB 1ghz@1,25ghz z 1 ventom ki vleče ven


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pentium III °C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171601 (1370) lakotnyk
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017710 (5500) the_unborn
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411863 (1363) abcde7
»

60°C na CPU

Oddelek: Pomoč in nasveti
251458 (1189) kockish
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301897 (1518) S-T-M

Več podobnih tem