» »

SLO Internet Explorer download

SLO Internet Explorer download

Uporabnik ::

No pa naj mi zdej strokovnjaki za MS povejo kle bi jst lahko DL-jal polno verzijo (ne tist nek mini installer) slovenski Internet Explorer (mislim da je 5.5 zadnji preveden)?

jsmith ::

Uradno nikjer, ker moraš za slovenski IE imeti Windows XP. Neuradno pa poglej na:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=sl&FamilyID=0a50996b-deb9-4a46-81da-abef1ebbd08a

jsmith ::

Vse datoteke IE55SP2 SLO dobiš tudi na raznih CD-jih, ki jih prilagajo računalniške revije. Ne pozabi sneti tudi popravkov.

Oglej si tudi Mozillo: :)

http://www.mozilla.org/

Tilen ::

men bi bil tisti firefox od mozile cist ql sam ce nekaterih strani ne odpira pravilno ;(
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mercier ::

Gandalfar ::

ReXi: mas tezave s katero specificno ali to kar tako .. nasplosno?

Tilen ::

Gandalfar tukaj na froumu npr al pa ce hocm odpret kako slikico v novicah mi kr spaca vse skupaj blah ;(( Zdaj pa kr IE usam. Pač sem si nalozo firefoxa kr sm v nekem forumu prebral da je kao ql pol pa eh...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Uporabnik ::

Jst uporabljam vsaj 3 browserje, pa tud angleščina mi ni tuja, če pa hoče met ena ženička pač SLO in explorer (ker je do sedaj vedno delala s tem), pač to porebujem. Pa ker ima dialup, sem pač vprašal za link- ker ga sam tud po kkšni urci iskanja nisem našel.

tnx Saša

MasterMind ::

Kako ti spaca? Men čist vse lepo dela.

Azrael ::

@ Uporabnik:

Naredi tako, kot sem opisal v tej temi, Klik!

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

moj_nick ::

Naložiš Mozillo/Firefox pa IE skin pa je stvar rešena ;)
110111001001010001010000

MasterMind ::

Imam eno vprašanje. Zakaj IE 5.5? Če maš pa FireFox (ki je bolš k IE in to kar 1000x). Pa še preveden je! Dobiš ga pa tukaj... Aja vedi, da slovenska verzija nima namestitvenega programa. (je zip). Vse kar nardiš je to, da unzipaš in zaženeš Firefox.exe! Vse potrebno ti naredi on... Lahko pa posnameš angleško verzijo in naknadno posloviš.

KLIK 1 < tuki sam klikn na Namesti link zraven XPI.
KLIK 2 < Download Firefox (angleška različica)

Mr.G. ::

Žijo

Zakaj se mi pri IE slo-tech odpre že prijavljen name z mozilo pa me noče prijavt, tud če se če se hočem ´ročno´?

A kdo kej ve okol tega?

Pa hvala za odgovore.

darkolord ::

Opero uporabli pa je


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MS office 2000 service pack 1a - Full (administrative)

Oddelek: Programska oprema
111301 (1014) TheHijacker
»

Windows XP Pro SP2 Slo update?!

Oddelek: Operacijski sistemi
75151 (4995) gruntfürmich
»

Nove Mozille

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
323245 (3245) Kostko
»

Ne odpira strani...

Oddelek: Omrežja in internet
5940 (886) roCkY
»

Mozilla Firefox 0.8, Thunderbird 0.5, in prenovljen portal MozillaZine

Oddelek: Novice / Brskalniki
405642 (5642) MrStein

Več podobnih tem