» »

SHHLA - Slovenski Hip Hop Lirikalni Arhiv

SHHLA - Slovenski Hip Hop Lirikalni Arhiv

tha_man ::

Za vse ki vam je všeč slovenski rap, in nikakor ne najdete besedil na netu:

http://izbrani.naspletu.com/shhla/


Tisti ki ne poznate - check it out, tiste ki že poznate (testna verzija je že nekaj časa online) pa prav tako, ker sem naredu nov design in precej izpopolnil vsebino. Pa prispevajte kak tekst, ker jih še vedno precej manjka - na naslednji naslov: shhla@email.si
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Alexius Heristalski ::

tha_man, dobro ti kaže, dobro! Samo res jih veliko manjka. Bomo skušali kaj napisati ...

p.s. Edino beseda "lirikalni" mi gre na živce! "Besedilni" je veliko boljša.

:)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

tha_man ::

Vsi ki ste včeraj probali link in ugotovili da dela sploh ne, sedaj spet dela. Občasno ima server probleme, kaj čmo pomagat ;(

Besedo lirikalni sem povzel po strani kjer sem dobil idejo za to zadevo: www.ohhla.com
Meni je všeč, čeprav mogoče res ni čist slovenska ;) "Besedilni" mi nekako... ni ;)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tha_man ()

OwcA ::

Čudeže lahko dosežeš že s tem, da zamenjaš vrstni red besed, "Arhiv besedil" zveni mnogo bolje. ;)

P.S. ironično najbolj blagozvočno sopomenko uporabiš kar sam v uvodu -- " zbirka slovenskih hiphop besedil"
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

tha_man ::

To je bla tud varianta ja (no, v bistvu "arhiv slovenskih hip hop besedil"), ampak sem se potem vseeno odloču za sedanji naziv, predvsem zaradi kul kratice. SHHLA se mi je zdelo veliko bolj "catchy" kot ASHHB oz. ZSHHB ;)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Gandalfar ::

Kaksen poseben razlog, da ne uporabljas sumnikov v besedilih?

tha_man ::

V nekaterih tekstih pobranih z neta jih pač ni bilo, men se jih pa tud ni dalo dodajat :P V tekstih ki sem jih jaz natipkal pa so in tud v večini drugih.

Aja ko smo glih pri šumnikih, opazu sem da ima Firebird probleme s prikazom Č-jev ker ne zna uporabit prave kodne tabele (windows 1250, pač klasična zadeva ki jo privzeto shrani vsak tekst editor v winsih). Obstaja način kako odpravit ta problem (razen pretvorbe v html), al je to pač pomanjkljivost firebirda?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Gandalfar ::

Ce je .txt pac browser ne more 'vohati', ker charset naj uporablja. Html je edina moznost.

tha_man ::

Sem upal da je kak način da v linku poveš s katero kodno tabelo naj ga prikaže. No ja, saj itak si bo folk shranu na disk, pa je pol načeloma kul.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SLO rap (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6415133 (8159) benc_gedo
»

Ocena Dizajna (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
564455 (3365) Tody
»

Vaša mnenja o strani

Oddelek: Izdelava spletišč
51005 (944) roli

Prosim, da brišite moj račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
885952 (4022) OwcA
»

charset ?

Oddelek: Programiranje
132989 (2825) cahahopie

Več podobnih tem