» »

The Matrix: Revolutions

The Matrix: Revolutions

«
1
2 3 4

DoloresJane ::

Ker se približuje premiera, vem, da boste veliko govorili o tej temi. Debata o Matrix III sodi sem. Prijeten ogled! :D

Tisti, ki gremo na premiero, pa bomo poročali, takoj ko bo mogoče.

Še Kolosejeva novica.

McHusch ::

(Označite SPOILER ALERTE, da bomo imeli tudi tisti, ki bomo Matrico 3 pogledali kasneje, še kaj od filma.)

OmegaBlue ::

OMG komaj čakam :D


P.S.
IIIIIIIIIII :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

rh^ ::

še 24 ur in 44 min :D
ne morem več, danes bom gledal še enkrat prvi in drugi del >:D

Highlag ::

Jaz sem pa mislil, da bo treba še kak teden čakat :8)

Cool!:D

Tr0n ::

ŽirC ::

Mnja, film kar vredi oz, I.R. is big time happy, kva nej recem, vreden je dat tistih 900 sit, pa da se nagledas, ks e dolg nau vec tke triologije, aja LOTR se pride:8)


Lp, ZirC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŽirC ()

undefined ::

Prosim naj se nadalje več NE piše spojlerjev. Predlagam moderatorjem, da so malo pozorni glede tega. :|

Lethal-Angel ::

Evo, lih kar s premiere. Sem zadovoljen:D
Konec si pa lahko sami razlagate8-)

frenk ::

še 3 ure in 20 minut:D

rh^ ::

zakon je :D

ŽirC ::

hmmm, sam se zmeri bom rabu neki cajta da zakapcim da no more matrix movies ;((


Lp, ZirC

rh^ ::

nikjer ne piše da jih ne bo več pa še konec je zelo "odprt" :)

ŽirC ::

hmja, mas prov, sam baje se je na velko govorl da je to the end, upam da ni, ker je konec res se zelo odprt :))


Lp, ZirC

undefined ::

Čez kakih 5 let bo mogoče nadaljevanje. Mogoče. :)

Tic ::

IceMan: Mogoče bi navedel literaturo?
persona civitas ;>

undefined ::

Literaturo? To je zgolj moje osebno sklepanje. :)

rh^ ::

konec je res super ... nekaj stvari mi še ni 100% jasnih zakaj tako in zakaj ne tako, samo ne bom preveč povedal, da se ne bo kdo piz*u, ki še ni gledal :)

Tic ::

Jaz pa mislim da beseda triologija govori zase.
persona civitas ;>

ŽirC ::

konec je res, super, sej je vse skoz napet, ubistvu ni odlocilne scene, ali pac...


Lp, ZirC

NoUse4AName ::

To je topic namenjen pogovarjanju o filmu, ce nocete videt spoilerjev pa ne berite tega topica. Kako se te naj pogovarjamo o filmu ce ne smemo nic povedat kaj se je zgodilo?

Drugace pa. Kaj mislite, kaj se je zgodilo z neotom? Je prezivel, ali ne? Meni se je zdelo kot da je postal del matrice. Ce je bil agent smith njegovo nasprotje, potem sta se mogoce iznicila s tem ko sta se zdruzla?

Tic ::

Ne morem se upret branju.. Ne govort :) prosim, samo še par dni ne vsebine pisat. Vzdržite se vsebine
persona civitas ;>

Reso ::

Vsekakor je bolsi kot drugi del. Edina stvar ki me zelo moti je to da Neo v resnicnem svetu vidi ko je slep. Pa tudi tisti svet med matrico in resnicnostjo je za lase privlecen.

IceMan:od sedaj naprej bos zame vedno Oracle, ker ocitno znas napovedovati.

flipflop ::

Če že opisujete film vsaj napišite SPOILER,pa bo.

NoUse4AName ::

SPOILER ALERT ! ! !

Ce premorete tako malo samokontrole potem si zasluzite, da vam nekdo film unici. Topic je namenjen pogovarjanju o filmu, torej nimate tisti ki ga niste videli kaj tu za delat.
Trinity umre, zion prezivi, vojne je konec, kaj se zgodi z neotom sem ze povedal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sergio ()

Sergio ::

Ja ... Film se mi je definitivno zdel ZELO dober. Po drugem delu Matrice sem postal skeptičen do vsega, a ko sem videl mojstrovino, ki sta jo brata skrivala za tretji del, je še drugi del postal zelo smiseln ;-)

Res ... Hud film, vreden ogleda.

Sicer pa opozorilo vsem: Na začeku POPOLNOMA VSAKEGA SPOROČILA, ki bo vseboval podatke o filmu, napišite JASNO IN GLASNO, naj ljudje, ki si nočejo pokvariti užitka, tega NE BEREJO.

Bodite fer do soforumašev.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tr0n ::

Uvest bi morali spoiler tag, kot ga imajo recimo na Shacknewsu. Sele ko z misko gres cez tekst, se ti pokaze.

Tak kot tale na primer.

bradek ::

Dober film z malce grenkim priokusom ameriskega holivuda.

Okus po limoni? Malce.
Napihovanje? Odvisno od gledalca kako spremlja pretepaske scene.
Zgodba? 1A.
Efekti? Veliko bolj vsecni kot v dvojki.
Konec? Vrhunski.

Popolnoma subjektivno mnenje, se ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bradek ()

ŽirC ::

DO NOT READ


Ja, sej ce bodo tud 4 del posnel, kasna bo pa vsebina, 1. brez Neo-ta, 2. v tem delu naj bi stroji in ljudje ''podpisal pakt'' o miru, ne vem na cemu bo potem temeljila zgodba. Pospravljanju odpadkov strojev in reciklaza le-teh, ali pa novi hackercki, ki hocejo se znebiti vseh strojev za vedno in morda spet nova vojna?


Lp, zirC

Sergio ::

SPOILER ALERT!!

1) Ni nujno, da je Neo mrtev.

2) Človeki nismo roboti, in se, za razliko od Architecta, ne držimo dogovorov. Če si gledal Animatrix, veš, da niso roboti začeli vojne. Ljudje so jo. In je niso ljudje končali -- roboti so jo.

Topicov je še miljon. Da ne omenjam prvih petih verzij Matrice pred šesto. Ane? :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

tx-z ::

:'( jst grem pa gledat (šele) v petek ob 20.20...aweee..zakaj je bla dons šola popoldan :(
tx-z

ŽirC ::

DONT READ


1. ja tist se mi zdi mal cuden k ga kr nekam utaknejo.

2. glede vojn pa jz ne zaupam nobenmu ne sion-u ne robotom, sumljivo.

3. Glede verzij matrice ti pa na koncu da dokaj jasno povedat da to ni bilo prvic

4. in saga se nadaljuje :D


Lp, ZirC

alyo ::

SPOILER WARNING

Smitha Neo uniči tako kot v enici - torej se združi z njim in ga znegira ( no v enici ga sicer kao unič ) :D - moje mnenje vsaj :)
Pa baje da bodo neke serije ... whatever ...
Talk is cheap because supply exceds demand.

DoloresJane ::

Tron-teme ne bom zaklepala, ker v bistvu ni podvojena. Tista, ki si jo ti linkal, je bila odprta pred 2 mesecema. In je imela nekoliko drugačen namen - diskusijo o prihajajočem filmu. Menim, da bi bilo tam nesmiselno nadaljevati. Sicer - hvala za opozorilo.

Se strinjam, da je film všečnejši od dvojke. Koliko, bodo pokazali prihodnji dnevi, ko bom premlela vse "napake" v filmu. Kot vedno gre Matrica mimo zakonov logike. ;) Delno, se razume. Ali sem pač jaz pozabila nekatere detajle iz prvih dveh filmov.

Vsi, ki boste pisali o vsebini tretjega dela filma, nujno svoj post na začetku označite z besedami: SPOILER. Preprčiti, da bi pisali o svojih doživetjih filma, vam ne morem in nočem. Temu je bila ta tema odprta. :D

ŽirC ::

DONT READ


Baje je dons prsla tud pr nas skupi z premiero tud knjiga k so vsi tri deli noter, pa slisu sem da kao neo tm ne umre in se nadaljuje...:D


Lp, ZirC

paggy ::

Kaj nej rečem dve ure estaze-:D

Tr0n ::

SOME SPOILERS

Tri stvari, ki iztopajo pri Matriki Revolucija.

1. Boj za Zion. Zelo, zelo dobro narejeno. Impresivno.

2. Ko Neo udari Smitha aka Punch-Time. Wicked. Tole boljse da patentirajo ;).

3. Mnogi pravijo, da je Lord of the Rings trilogija neke vrste biblija za ateiste. Ko sem se po filmu odpravljal domov, nisem mogel mimo ideje, da je trilogija Matrike zelo podobna, vendar postavljena v prihodnost. Odpre mnoga vprasanja, s katerimi se clovesko ubada ze leta. Filozofska, eksistencialna, socialna, znanstvena, tehnoloska etc.. in vse skupaj lepo zavije v vojno med ljudmi in stroji (ki so pravzaprav nastali zaradi ljudi).

Dobro nalozenih 800 SIT. Se splaca it v kino pa pogledat, kot pa cakat na prve TS/CAM verzije :).

undefined ::

> Mnogi pravijo, da je Lord of the Rings trilogija neke vrste biblija za ateiste. Ko sem se po filmu odpravljal domov, nisem mogel mimo ideje, da je trilogija Matrike zelo podobna

Matrica ima dosti faljenih cvetk. Trinity - igralka nikakor ne ustreza karakterju, nikakor in nikoli, po mojem mnenju. Drugi del Matrice - totalno OUT! Faljeno 90% tega filma. Tretji del pa komentiram, ko ga vidim. :)

Tr0n ::

Drugi del je bil, priznam, malce neposrecen, ampak nujen za celotno zgodbo.

Dr_M ::

sploh nevem zakaj iz tega skropucala delate tak bum?!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DixieFlatline ::

Tole pa dejansko ni skropucalo.

Mal si preberte..... pa vm bo odprl velik novih vprašanj, razmišlan, če vam jih film slučajn ni.

Forum

Dr_M ::

DixieFlatline: dej no...lepo te prosim, grow a brain.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tr0n ::

No, enim pac ni vsec, drugim je. Dejstvo je, da se da na temo Matrika marsikaj podebatirat.

Ves hype gor ali dol, meni je bila trilogija kot celota kewl :).

Phil ::

Z eno besedo zakon. Efekti super, zgodba pa kar kliče po nadaljevanju.

undefined ::

Sem včeraj ponovno gledal Animatrix, hehe. Zdaj moram pa le še Revolutions dobit... čudno, torrenta ni zaslediti nikjer. :)

Double_J ::

Filma nasploh ni nikjer zaslediti v digitalni obliki. Kako to, da še ni izdanega DVD-ja?8-O

undefined ::

Lahko bi bil vsaj SVCD, posnet v kinu. :)

Isht ::

SPOJLER

Ena dilema se mi pojavlja: na koncu, ko Stroj rece: It is done. Mislim, what was that? Dobil sem obcutek, kot da konc koncev ni Neo bil tisti, ki je dejansko zradiral Smitha, ampak je bil to Stroj, ki je dobil skozi Neota direkten access do Smitha.

In se nekaj: Karkoli bi posneli po tem (se pravi da bi naredili trilogijo v 4 delih) bi bila bedarija, ker ne bi povedali nic, kar ne mores razbrati iz tretjega dela. Choice, pojem za katerega se je Zion v resnici boril, je clovestvo na koncu dobilo. Kdor hoce ven, izvoli, tam so vrata. Kdor hoce ostat noter, hvala bogu, vsaj strojckom ne bo zmanjkalo elektrike.

Sicer pa se mi dozdeva, da je Smithova vloga ratala prevelika. Na koncu se ne bori clovestvo proti strojem, ampak vsi skupaj proti Smithu, zaradi medosebnega nerazumevanja pa se med sabo.

Film je intenziven.

In se to: drugi del meni osebno sploh ni bil slab. Okej, pretirano pretepanje in poudarjanje efektov, ampak filozofske teme, odprte v dvojki in recimo temu razresene v trojki, so pa cist hude.

Me je pa resno zmotilo poclovecenje programov. tist Indijec je bil cisto nepotreben. In Francoz bi moral stegnit papke.
Smrt Trinity pa je bila v bistvu pricakovana in nujna (itak ona ne bi pustila Neota it v sranje samega, in itak ne bi mogla prit do centra strojev z Neotom. A bi vmes, ko bi Neo reseval svet, ona brala Jano?)

Tr0n ::

Jaz bi temu rekel; love is blind :).

rh^ ::

khm, jaz pa si konec nekako tako razlagam. pač neo in smith se nekako izenačita, ker naj bi bila oba neke anomalije v matematični harmoniji, bi rekel arhitekt, in potem pač neo ni več the one in matrica postane popolna.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matrix Revolutions

Oddelek: Sedem umetnosti
332854 (2085) Raw
»

[What is] The Matrix Kviz (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1819823 (7233) DarkSite
»

Matrix 3: Revolutions Trailer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13110060 (8319) JP
»

Še 8. dni do premiere The Matrix: Reloaded !!SPOILER ALERT!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10010007 (7940) BaRtMaN
»

Napake v filmih

Oddelek: Sedem umetnosti
51245 (1086) darh

Več podobnih tem