» »

Kakšen FSB uporabla C2 800 Mhz?

Kakšen FSB uporabla C2 800 Mhz?

Daedalus ::

Mislim, da naslov pove, kaj me zanima...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ABX ::

100
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OZZY ::

Odvisno: Uradno 100. Ko ga pa prineseš domov in mašinco začneš navijat pa ne moreš vedeti kok.....:D
Go with the flow.

Paramedic ::

Nič več in nič manj kot 100 Mhz. Če pa naviješ, je pa drug komad (singl)...Ampak Durona vseeno ne folga...:D
End transmission.

Daedalus ::

Hvala ABX. Odpravlam se kupovat nov proc,pa mam ta problem, da mi plata podpira množilnik sam do 8x.:8)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Daedalus ::

Itak si sestavlam vodno hlajenje. Misli kdo da bo to šlo na 8 x 133=1064Mhz?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ABX ::

Množilni faktor ne igra vloge, ker proc vsili svojega. Pazi samo da ti plata podpira menjavo napetosti.


Načeloma ta proc gre lepo na 133Mhz.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Daedalus ::

Mislim, da plata podpira napetost. Narejena je tud za P3, tak vsaj piše v priročniku. Pa malo sem enkrat bral tisk na plati, pa na enem delu piše: 1,3V reseved for future CPU's. Če pa podpira 1,3V pol pa bi mogla tud 1,8 V kolk mislim, da ma C2 napetosti?:8)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

OZZY ::

Lahko pa naložiš tudi najnovejši bios. Tam so ponavadi nove podpore procesorjem tudi uradno podprte.
Go with the flow.

Daedalus ::

saj že mam nov bios in mislim, da tud piše, da podpira celeron 2 procesorje
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ABX ::

To da plata podpira napetost je ena stvar da pa podpira menjavo napetosti je druga. Poglej v bios in preveri če lahko menjaš napetost za obstoječi proc. Če ti tega plata ne omogoče pozabi na navijanje. Sicer če je stara BX na Slot1 to lahko še počneš preko adapterja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mr.B ::

Poglej če ti plata podpera 133FSB , potem samo prestavi na 133 MHz , pa nebo navito nič drugega kot procesor , in če nebo delalo , je kriv procesor. Probaj pa boš videl.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dalmatinc ::

Vsi ste tako strašansko brihtni >:D

Naj osebek pove ker model plate ma, kakšen ram, .....

Moja plata sploh ne podpira URADNO c2 ja mapk mi ta potom slotketa dela 100% na 950....

Aja, 800 C2 ne dela na 133..........edni če maš vodo

ABX ::

Dalmatinka: ti spadaš med une ki imajo najbolj neumne odgovore, počasi mi greš že na kurac. Nimaš 3 čiste v glavi.


c2 800 ima precej možnosti za delat na 133Mhz. Pa tud če mu ne rata ima soliden proc. za malo keša (ni potreben nakup nove plate)

link



Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Daedalus ::

ABX, plata je MSI z VIA Apollo Pro 133 čipsetom. Oznaka čipseta (proizvajalčeva) je VIA 6199 VA. Neuradno podpira FSB tja do 153 Mhz. Napetost se da menjevat, trenutno mam proc C466@525 na 2,05 V, napetost pa gre do 2,2V, takrat dela celeronček na celih 581 Mhz (83 Mhz fsb-ja) dela stabilno, sam trenutno mam defaul hladnjak - na gorbu je crkno vent. Upam da je napisanega dovolj, če ne sporoči.
Aja ram morem itak menjat, trenutno mam 64 Mb 100 Mhz ram.:'(:'(
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ABX ::

No ni glih Intel chipset vendar bo delalo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Daedalus ::

Pasto mam neko fischer elektronik, gorb bo pa vodni blok postal, pa se hladilnik na čipset (trenutno ga ni gor) pa bi moglo it. Rame bom itaq menjal
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ABX ::

ja sej sem potem opazil in popravil post :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dalmatinc ::

ABX, ti greš tud men počasi na k** če grem jst teb. Mapk dragec, c2 800 nima veliko možnosti da ga spraviš na 133. Oprsoti bereš ti kaj slovenske revije.

Mah k si tko pometjakoviški; upraši Lunija do kam ga je spravil; ;((

ABX ::

Dalmatinka: no vidiš imamo že nekaj skupnega.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mr.B ::

eh malo popravka , če je C800 ta tanovi , ki ima že v osnovi 100MHz FSb , potem nebo problema z 133 FSB-jem.

Drugače pa bo potrebno kar dobro hlajenje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

burekar ::

Ne si kupit C800, škoda dnarja. Raj v redu hlajenje, pa še za par štek pršparaš(al pa za grafično). Kup si C533-633, to so v redu stvari, pa na 1000 grejo z dobrim hlanjem komot.

ABX ::

Po Italjanskem ceniku najmanši Celeron je 700. c800 pa stane 4k sit več.

Burekar: če tebi znese z 4k kaj pametnega kupit si Mađoničar. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Daedalus ::

No BUREKAR, zdej mi pa razlož, kje bi jst lohk kupil Celeron2 533???? Mislim, da ga v prodaji ni že par mescev. Popravi me, če se motim!?8-O
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

burekar ::

Za 4k SIT dobiš 4 vodke, če še ne veš.

Dalmatinc ::

mah burekar ma prav; drgač pa je itak test na strani ki je konkurenca slo-techu: Slo_COMP no oziroma ni ravno pravi test ampak mini test med novicami

Jaxx ::

ABX: Tokrat je Dalmatinka povedu več pametenga kot vsi gumpci pred njim...
Deadalus: že neki cajta vidm, kako na forumu jokaš zaradi množinika (do 8×).. PA KDAJ VAM BO JASNO DA MNOŽILNIK NAD 8 (TJ. 9, 9.5, 10...) DELA BREZ PROBLEMA NA PLATAH, KI TEGA NE PODPIRAJO OZ. DA NASTAVLJANJE MNOŽILNIKA CELERONU NE VPLIVA NA NIČ!!!!!!! ;((

Daedalus ::

El Che meni je čisto jasno, da se MNOŽILNIK PRI CELERONIH IN PENTIUMIH NE DA SPREMINJAT sam zanimalo me je, če proc z množilnikom večjim od 8 dela na moji plati. Se opravičujem, če sem užalil vašo kraljevo visočanstvo. Sem mislil, da je forum za to, da če nekaj ne veš, pač vprašaš. Očitno sem se zmotil>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Jaxx ::

he he, da se razumemo: jezi me samo to, da se vprašanja o max. množilnikih (in spreminjanju le-teh) neprestano ponavljajo; lahko bi, recimo, mal pogledu med starimi posti... Kar se pa žalitve tiče - prej sem bil pač slabe volje in nad nekom se je treba znest, ane! >:D

Daedalus ::

Se zgodi. Sam trenutno tud nisem najboljše volje (preveč učenja, pa so mi možgani skor pobegnili:))):D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

snajper_dzo ::

Kdo je rekel da Celeroni 600-633MHz niso več v prodaji??!!
Fantje pozanimat se je treba mal, a ne... pokličte na Mlacom, zadeve se dajo naročit, prejšnji teden sem ga tud sam kupil: dela lepo na 900MHz pri 1,80V.

100% naščije 8-stotko, ki jo tako hvalite...:D:D

ABX ::

El Che: to z množilnim faktorjem sem že povedal par postov nazaj. Če bi ti prebral vse odgovore preden kaj poveš bi bilo zelo lepo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje ne pomaga...

Oddelek: Navijanje
101207 (1029) Karaya 52
»

Athlon XP + Abit KT7 .... bi šlo ali ne

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
251441 (1269) Vesoljc
»

Maksimum iz plate abit BH6

Oddelek: Navijanje
141168 (1044) Buggy
»

navijanje celerona 700 Mhz

Oddelek: Navijanje
411755 (1220) sheep
»

Obnova zastarelega sistema...kaksen..CPU...graficno...itd.

Oddelek: Kaj kupiti
261413 (1045) Boky

Več podobnih tem