» »

WIN ME

WIN ME

grizli123 ::

Kako po namestitvi WIN ME in programov spet usposobiti HIBERNACIJO ???

Včasih imam tisti jeziček za nastavitve, včasih pa jezička sploh ni in ne morem nastaviti hibernacije.... Ali kdo ve kako rešitev, kako vklopiti hibernacijo....

Imam ABIT KT7A-RAID + Athlon 850MHz, 384MB Rama, Geforca 2MX....

Opazil sem, da ko še nimam nameščenega nobenega gonilnika, potem imam možnost vklopiti hibernacijo (jeziček je viden), ko pa začnem z instalacijo gonilnikov oz. programov, pa ta jeziček izgine, če prej ni vklopljena hibernacija....

(v WIN2000 stvar lepo deluje...)
Vsaka ideja je dobrodošla....

JLP ::

Ja pol je skor zihr kriv gonilnik. ki ne podpira hibernacije. Najbol da drugič po inštalaciji Winsov postopoma nameščaš gonilnike in pol boš že odkriv ker gonilnik ni dobr. Pr men je bil to LiveWare.
Live long and prosper!

TinkaPinka ::

Če ti je Windows onemogočil hibernacijo (se pravi da je nimaš več), potem ustvari nohiber.txt v windows direktoriju, kjer je napisan natančen razlog, zakaj je bila hibernacija onemogočena. Poglej tja, in boš videl razlog.

Meni v WinME onemogoči hibernacijo driver za moj SoundBlaster.
I am easy to please as long as I get my way.

Dalmatinc ::

Kje naj bi bil ta jeziček.
Kako poosodobiti win ME?
Kje uklapljati oz. izklapljati možnost "unga k ti trentne sistemske d računalnika spravi da lahk poli obnovi">:D

Medved ::

Morš skoz držat CTRL in bo ostal jeziček, pol pa vmes na hitr morš pritisnt ALT GR ko hoče zgint, morš bit res hitr drugač ne bo nč:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hibernacija na off kako?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7995 (876) ST-777
»

Ikona hibernate

Oddelek: Operacijski sistemi
61131 (1070) darkolord
»

Zagon Windows pri prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
312433 (1923) Gundolf
»

Kar naenkrat imam le še 256 MB RAMa

Oddelek: Pomoč in nasveti
10972 (767) G-man
»

Zakaj

Oddelek: Programska oprema
71243 (1082) Ribicija

Več podobnih tem