» »

Bonsai Kitten

Bonsai Kitten

luni ::

Kdo si ne zeli svoje?

http://www.bonsaikitten.com/
Artificial Intelligentia

SkIDiver ::

To je pa še zame preveč. Mojga mačka naj kr pr mer pustijo, če se mu pa kdo prbliža po ba šibre poberu iz rite vn, seveda če mu bo ostala ta možnost:D

NiggerBob ::

ROTFL! Joke?:))
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Muflon1 ::

Fak ej če je pa tole res pol pa sam po puško stopim...
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Lunik ::

Kriminal! Če je to res (dvomim), pol je svet res čist v ...

Tomi ::

Mislim ne, to je pa že višek..
Kaj se bodo spravili delati naslednje? Ljudi v stekleničke od zdravil?
metrodusa.blogspot.com

Yohan del Sud ::

U ta je pa idejo pobral od tega tipa>:D

MTB ::

Kdor si zaželi kaj takšnega mu lahko pomaga samo krogla v glavo!!!

RS

luni ::

hehehe a ni kul? jaz bi eno macko v obliki trapezoida.. ni ga lepsega kot "pogled bonsai macke"
Artificial Intelligentia

luni ::

Artificial Intelligentia

MTB ::

Luni? Bolno. Saj sem rekel, kaj zaslužijo tisti, ki imajo tak pogled na svet. Poskusi si predstavljati, kako bi se ti počutil v eni takšni škatli, malce večji od PC-ja.

RS

Avenger ::

Trapez... kašnga mačka hočš, Luni? Jaz mam glih 4 mlade mačke in jih lahko po bonsajsko vzgojim, hehe. Samo mislm da bo s trapeznimi oblikami problem, ker pač nimam trapezno prizmatičnih steklenih posod... A bi bil zadovoljen s kakšno kubistično obliko? Nekaj v stilu Picassota? Može, ampak ne bo pocen... :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

IR Babun ::

Ma ta si ne zasluž hitre smrti, ampak počasnega mučenja, mogoče z bambusovimi vršički, ki bi mu pognali skozi wamp, al pa ga na počasnmu ognju pešt in rezat k kebap.;((
SCREW THE GOVERNMENT

Binji ::

Upam.. upam!! Za njegovu zdravje da se sam heca drgace bi prsu ke, ga finu nalomu, ga prsilu da si tica odreze, mu ga speku (al pa to kr na njemu) in ga pozre!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

rooster ::

Wauu, jaz bi meuu muco v obliki kugle (za igrat nogomet al pa balinanje).
Sam kaj se bunite vi? Da bi vedli kako se obdela kravo v klavnici...
A s ti tut not padu?

DrSergioDJ ::

ma dejte no, to je pa prov do konca bolano !! pezda, ko une muce, k so ble smučar janez pa električar ivo, k so jih nekje pr nas mučl;((
...

R0K ::

mater ti ki to delajo nimajo nč spoštovanja do živih bitij ! to maček itak crkne k mu zmanka zraka, prej pa se še ful matra....to je tak kot plinska celica

Ljubavnik ::

Heh, bolno ja, ah ja, luni pomislu kdaj da obiscs psihiatra ? >:D
Mr. LoverBoi

luni ::

hm hm ljudje, pa res nimate obcutka za umetnost in kulturo... bonsai macke so tisocletna oblika umetnosti, ki se je, kot vsa degenerativna umetnost razvila na daljnem vzhodu

brez skrbi, macke se hrani skozi posebne cevke, tudi dihajo lahko, sploh pa se sploh ne pocutijo hudo, ce se jih lotite s pravilno metodo, seveda... neprofesionalni eksperimenti so seveda lahko posledicno precej hudi za uboge mackice, toda bonsai profesionalci imajo macke rajsi kot vi vsi skupaj!
Artificial Intelligentia

MTB ::

Luni, bi te videl, kako bi se ti lepo pocutil, z glavo v kozarcu za kumare, z luknjami, skozi katere bi te hranili. In to naj bi bila še umetnost?

RS

Avenger ::

Mah.. ne vem če je to umetnost, ampak kaj pa Afričani? Eni si podlagajo obročke okol vratu, da se jim le ta podaljša, drugi si v ušesa zapičujejo zadeve, da se obroček poveča, tretji delajo nevemkajže, da majo jajca velikosti ragbi žoge, za stare Egipčane je pa itak znano, da so otrokom okol kepe zavezal dva cegla, da so mel bolj spljoščeno glavo. Ha. :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

IR Babun ::

luni sorry sam si nisem pislil da si tko napsihiran, če je mučenje živih bitij zate umetnost po nevem ka nj rečem.
To je še hujše kokr tist s tržiča, s kjer sm jest, k so mačke zažigal in tako naprej.
Res nism ljubitelj mačk sam vseen se mi smil tist žalosten mucek, sam poglejte ga v oči.;((;((;((;((
SCREW THE GOVERNMENT

luni ::

Hm, ok, ceprav me mika da ne bi storil, kar nameravam storiti in bi ostal zapisan kot "napsihiran" tipson, vam bom vseeno nekaj povedal:

VSE SKUPAJ JE ZAJEBANCIJA

Sem moral, ker po moje eni niso mogli vec spat... >:D
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mačje pogodbe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411477 (9436) MTB
»

Hipoalergene mačke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
518049 (6985) BigWhale
»

"Bonsai mucek" - peticija?

Oddelek: Loža
362826 (1916) poweroff
»

Ustreljan mucek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10310316 (7778) enkratzoja
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556568 (5901) BigWhale

Več podobnih tem