» »

Mafia

Mafia

«
1
2

Pat_MaGroin ::

Mafia je danes prisla ven. Spil enostavno rula! Nakup nujen.

Aja, nahajam se v Bostonu, tako da nimam warez verzije, ker sm jo kupu v circuitcity stacuni:)

lp
  • preklical razglas: Gandalfar ()

Hojne ::

Jst jo mam tud, sam uno ta zastonj verzijo. ;)

Hux ::

delam na tem 58kB/s prenos minimum :D

Predator ::

meni za zaklep teme zadostuje 1kb/s :)

( ni grožnja samo opozorilo da ne bo koga zaneslo ;) )

Hux ::

heh kaj bos zakleno jaz vlecem filmcke dol :D

Dalmatinc ::

evp javljam se iz Čikaga :D

Mafija je pa ZAKON..>:D

Predator ::

mam občutek da v ameriki beležijo velik porast turistov iz slovenije >:D

je še kdo v ameriki da nam opiše igro >:D

Ziga Dolhar ::

Predator -- še bolje -- nam jo pošlje preko neta, da ga bo ob vrnitvi v Slovenijo čakala varnostna kopija (... na večini W strežniko)? Hec :)

Hux ::

heh zaj grem v mesto za par opravkov pol pa pozenem to cudo :)

Hux ::

Jaz bi reko da je mafija zelo podobna GTA3ju vendar na dosti visji stopnji prakticno vsega. Grafika je detailirana za dol pasti. Avto lahko vozis z volanom in ma celo seperated axis podporo. Po mesu moras drzat speed limit. Odlicna GTA3 se lahko resno skrije proti taki igri.

Area_51 ::

:)) A mislite, da bo delala na konfiguraciji:

Athlon 1800+
ddr 256
GeForce 4 mx
46Gb diska
32 CD-ROM
TEr 5.1 zvočna in zvočniki.:)
Area 51

Hux ::

jaz mam
XP1800+
512MB
Geforce2MX 32
5.1 zvocnike z Creative karto
MS sidewinder FF

Steka ko svija lol GF4MX bo blo bolse.

Ves kak je fajn voziti po tlakovani cesti ko force feedback zacne drkat.
Moras pazit da nedobis platfusa ce prevec skaces al pa da ti kiri gangster ne vstreli v gumo.
Taj sem lih taxiral eno babo. Nesmec cez redeco ali pa hitreje kot 60Km/h pelat po mestu drugace te policija ustavi. Zaj sem lih bliznico skozi park vzel taki hrib da te vbije pa sem se prefukno. Baba mi pa rece do you know how to drive! On ji pa odvrne Sorry nobody is perfect lol.

jRk0 ::

Hm, mene tudi zanima predvsem kak ta igra deluje na povprecnem racunalniku:)

al pa na mojem duronu 700@800al pa 950 in r8500
You fuck up once, you loose two teeth.

PALOMINO ::

Mene pa zanima - koliko cd-jev meri igra?

Pa še za vse tiste, ki ste v USA in igrate original - ali lahko v igri gaziš pešce?
Ali lahko tako kot v GTA-ju prideš do avta fu*** človeka ven ter se odpelješ naprej?

Porka mizeria, dejte mal igro opisat če jo špilate - velja seveda le za one iz USA :D

Hux ::

3CDji in lahko gazis pesce je. In se fajn pokne :). Sicer iz avta se mi ni ospelo dobenga fuknit ker rece da nepozna tega avta in neve kak ga vzge lol. Drugace pa v toturial pokaze da lahko stojece avte lock piknes in spizdis. Na zacetku tak drivas taxis :\ zaj sem ze 4 ludi zapelo pa se vedno taxi jebemti.

globoko grlo ::

ja folk, dejte se mal razpisat

špil je na treh CDjih

blue96 ::

napovednik je bil že pred nekaj časa obetajoč, če boste še na nekaterih tujih forumih brali o mafii, boste zvedeli, na kaj folk v tujini stavi pri igrah. sicer pa bo v srcih comp igračev tale špil ostal kot eden najboljših v zgodovini.
.

Hux ::

JA lahko voznika iz avta potegnes kot pri GTA3 edino kaj je tvoj mafijozo mora poznati klucavinco na auto ker ce ne rece da neve kak bi priso noter oziroma odpr vrata lol. Malo smotano ampak ok. Trenutno lahko samo avte iste znamke kradem vedar vec modelov iste znamke.

Tudi lagga mi vec nena tak kot prej ker sem ugotovil da mi z volanom lagga ko svija brez njega pa sploh ne tak da z tipkami vozim zaj.

Nimam s ekaj razpisat ker zaj sem v molokktelj misiji kjer moram sfukat avte sovrazne kar mi tudi ospe ampak ko pridem nazaj k mojim se nic ne zgodi.
Lahko spilas tudi Free mode kjer pac po mestu pizdarije zganjas al pa nexi advancde free mode ki pa je trenutno onemogocen.

Meni zaj priblizno isto dela v 1024x786 16bit kot je GTA3 v 800x600 16bit. Ce vam to kaj pove in zgleda dosti lepse

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

aja ena stvar ki se je mogoce zanimiva. Avti potrebujejo benzin in imajo stevce za prevozene kilometre. Ce ma to kaki vecji pomeni ali je zgolj samo nepomembni bomboncek nevem sej poraba ni tako huda oziroma sploh nisem opazo da je kaksna ampak tudi nisme kaj dosti vozo en in isti avto ker sem ga tak v steno zapelo po par ovinkih lol. Bencinska crpalka je v mestu in tudi deluje.

webby ::

Mal počakajte, da pridete do tam, kjer na dirkališču dobite eno ogromno ladjo z hudimi pospeški in morate prevoziti celo mesto zelo hitro brez poškodb :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webby ()

Hux ::

kak prides mimo one misije ko moras 3 ave onicit? Jaz jih onicim grem pol tja kjer je X a se nic ne zgodi. Kaj bi se moglo zgodit tam?

Enkrat so prisli banditosi vven in zaceli strelat na mene pol pa vec nikdar doben ven pogledal

[t502] ::

Pri Salieriju mislis ne?

Idi noter skoz zadnja vrata :)

Hux ::

Ja saj mi je uspelo. Jaz tepec pa peljem auto odzadaj na dvorisce in cakam. Sicer enkrat so prileteli tja ko sem z pistolo strelal po autu lol.

Hux ::

Heh zaj sme lih zmago to dirko mater so nasprotniki pocasni kr prerundal sem ene par lol.

Prvo sem prbal z tipkami pa nikakor ni slo sem bil vec okol zasukan kot je dobro pol sme z volanom je slo odlicno dokler nisem zapelo na ek in mi je axo sfukalo tretjic pa je slo vredu wow.

Soldier ::

ampak začetek je pa ful brezvezn kr neki folk okol prevažaš ni konca ne kraja...;(

Hux ::

jah pac noce met nic z mafisjki posli dokler ga ne prisilijo.

Hux ::

Jau ta misija ko moras hotel v luft spustit roxa very much. Najbol se mi dopade da so poskodbe cisto realne in bosi niso bosi kot jih poznamo z drugih iger. Z njimi ponavadi ni problem aker so obrozeni niso lol ampak bodygardi so bol hudi. Samo en dobro placiran sus je dovol pa jih vbijes enako za tebe.
Pol ko bezis moras par policajov se resit z susom v glavo in ko vujdes prides do cerkve kjer je ravno pogreb za enega gangstera ki si ga par dni prej ubl. Pokol cele familje sledi hehe. Pol ko stopis iz cerve mas seveda pusko v roki oziroma jaz sem mel zunaj pa policisti ravno in spet se zacne novi direndaj. Nasreco ju oba obijem brezda se drugi pojavijo in sem spet resen. Pol se pa ena limuzina rumena pripelje in seveda jaz vozim neki skatlo mrtvasko tak da si domislim menjat avto ceprav ze mam 2 ista v garazi lol. Dva auta za limuziono je policijski auto ki ga seveda ne vidim. In spet me lovijo nakar se zabrisem v eno bajto pocakam na nju in ji vstrelim. Pocakam se minuto da moj wanted level zgine in lahko nadaljujem lol. Cool stvar in mora biti zelo dolgi spil ce ma 3CDje.

Sergio ::

in kdaj se vrnete iz počitnic iz Bostona? ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Hux ::

Nikol se nisem bil v Bostonu hehe.

Pi*** zaj sem koncal misjo z tovornjaki in na koncu mi rece naj grem k enemu tipu ali pa nazaj v bar ampak kompasa ni vec in kje v pi*** naj najdem zaj ta bar je**********r. Butasto nareto cist brez orientacije sem zaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

jRk0 ::

Da neboste vi razvili nekega argoja zaj tu noevga s temi "jaz sem v ameriki in sem si kupil igro";)
You fuck up once, you loose two teeth.

Hux ::

Jaz sem jo pa uvozo iz tajwana

bastadu ::

Še en pozdrav iz ZDA>:D Špil res seka, vzdušje tapravo mafijozosko, skratka res se splača imet ta špil, seveda pa boste tisti v SLO morali še malo počakati:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

mirage ::

Hux2: Kaj mape tudi nimaš v tisti misiji, ko moreš it nazaj v bar? Mapa je tipka Tab, če slučajno ne veš.

Dalmatinc ::

Stvar sem obrnu in morm rečt game of the year !!!

whatever ::

Nevermind...:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

Hux ::

Oh lol sploh nisem vedo da mapa tudi obstaja.

yabadak ::

Če sam gonš te kripe po mestu potem je ta gejm čist u pizdiiiiiii

Hux ::

ma identicni GTA3ju samo vec storije ki se navezuje na misije.

Na zacetku je filmcek kak pride v kafe in se zacne pogovarjat z enim reportejom on njegovem zivljenju od taxista do mafijoza itd.

Zaj sem lih tma ko bi frenka mogo zasledovat ampak pickomaterno ce je filmcek in ko preneha vec avta nikjer ni videt. Sploh nevme v kiro smer so pelali majo pa 3 sanse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

||_^_|| ::

tist ni reporter ampak detektiv!

mirage ::

Kaj ve kdo koga je treba vbit v tisti gostilni? Nekega sergiota?? Samo ne vem kak zgleda, če pa te prepoznajo pa je mission failed.

mirage ::

No to v gostilni mi je uspelo naret. Kako pa podstaviš bombo pod avto v next misiji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()

Poletnik ::

Ej folk za kdaj je pa igra napovedana da pride pri nas ven?:\

Hux ::

tist ni reporter ampak detektiv!


Ja ti bi pa glih policaju opisoval stevilne umor ein podobno. In se blok in svincnik ma ter na zacetku ko je cu od mafijozeka zakaj se gre se je skoro posral in ga htel bek poslat.

bastadu ::

Hux2: Mislim, da bi moral bolj poslušati oz. razumeti, kaj se na začetku menita... Mislim, da je rekel da v zameno za zaščito razkrije vse...
Sicer pa je začetek dialoga nekako takšen: Detektiv Norman, can i join you?
Drugi torej očitno je detektiv!

Hux ::

mah ves da me boli kurac kaj je spil mi je ze tak tecni ratal isto kot GTA3

bicikl ::

sm še čist na začetku, pa že zdej me jebe !

pri uni misiji k te dva modela (en s pištolo, drug pa s kijem)
hočta ubit, ti pa morš jit v un bar da bi se skril. sm vse možne tipke prtisnu pa nč??? kera sploh so prava vrata??? pokaže se samo ena puščica za desno, tam pa ni nobenih vrat al pa kej.
mi lahko prosm nekdo razloži. sm že šou skot tutorial pa ni nč pametnga.

lp

TheHijacker ::

Whoohoo! Sam je mrtev in igre je konec... Zelo žalosten a precej filozofski konec...

Carska igra!
http://www.google.si

teac ::

bicikl: čez ktera vrata bi ti šel? Ti samo tam ko je pučšica zavij desno in laufaj med ulicami do tistega bara!

webcreator ::

hijacker: zdej si mi pa vzel veselje do igre, čeprav sm prčakval neki tazga ...:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

TheHijacker ::

Čisto vsega pa nisem povedal ;).

Je pa res, da bi moral napisati spoiler alert...

Kaj pa če je vse res?!?
http://www.google.si
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518639 (3625) Nyana
»

Mafia II (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51286327 (19083) Izi
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249430 (14033) Heavy
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135859 (32100) Sandi1987
»

MAFIA-steka?!

Oddelek: Igre
221557 (1020) Polde

Več podobnih tem