» »

odstranitev sekundnega lepila z xp procesorja

odstranitev sekundnega lepila z xp procesorja

OZZY ::

zanima me s čim je najbolje odstraniti sekundno lepilo z procesorja xp. A bi bilo kaj narobe, če bi se uporabil aceton ali čisti alkohol.
Lahko pa tudi podate svoje predlog.
Go with the flow.

Han ::

Aceton je premočno topilo. Po moje boš najlaže odstranil lepilo tako da daš procesor za kakšno uro v zmrzovalnik.

OZZY ::

Ja pa še vedno bi bilo treba malo spraskat.

Kaj pa 100% alkohol.
Go with the flow.

morphling1 ::

Acetonu čist nič ne fali, jaz tako pucam AS ki se odvratno prime na vse živo. Samo nevem pa če topi sekundno , probaj saj nič ne moreš uničit.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

the_unborn ::

topi ga ne, samo ce dovolj drgnes bo slo dol, ce pa mas lim v kaksni luknji pol bo slo pa tezko

OZZY ::

hm. Kaj pa bi ga topilo in da ne bi bilo preveč agresivno za procesor. V bistvu rabim za spucat kontakte, saj je verjetno po nesreči ušlo nekaj sekundnega tudi na nepravo mesto. pol pa bom verjetno ponovno šu čez z tisto tekočino za popravilo vezji. tko sem mel na opcijo samo množilnik 9.5 in pa defoult 10.5.

So tko nardil zareze, da je zelo blizu enim, kar potem povzroči probleme pri uporabi sekundca.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

the_unborn ::

naslednjic namesto sekundca uporabi voscenko, res ja je malecky svetoval in res je vredu pa se spuas lahko ko je treba

Tomi ::

OZZY: 100% etanola ne boš dobil. Oziroma lahko ga dobiš, samo je vprašanje, koliko stane. V prodaji je kvečjemu 96% etanol, ki je azeotropna zmes vode in etanola. Tako mimogrede...
metrodusa.blogspot.com

ali3n ::

voščenko? a uno za risat???
zanima me zato, ker nameravam zamenjat hladilnik na GF2 MX400. Ker ni lukenj za pritrditev, pa procesor gleda dol, me malo skrbi, da hladilnik nebi odpadel.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OZZY ::

Kok pa je procenten alko, ki ga prodajajo v lekarni??
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Tomi ::

Ozzy: ponaadi imajo dve razredčitvi, ena je 96%, druga pa je bolj za dermalno uporabo in je 70%. Oba sta zelo dobri topili.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Matek ::

Tomi, kaj pa barvo, lak to topi brez da bi plastiki škodovalo?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OZZY ::

tomi: Hvala. Bom prvo probal z alkoholom in potem z čem drugim. Bo treba prvo videti kako se obnese.

Dobro vprašenje je tudi kako bi se obnesla razna topila za barve in lake.
Go with the flow.

OZZY ::

Hi!
Mi je uspelo dobiti prav eno posebno stvar, ki je prav za odstranejvanje sekundnega lepila. Stvar moram reč je odlična.
Ne vem ali se da pri nas še dobit, ker je prodajalec rekel, da je šlo iz programa ven. Samo je imel skrito majhno zalogo, tako da mi je dal stekleničko zastonj. Je pa notri samo 10ml tekočine.

Zdej ne vem kako bi se obnesla kaka druga stvar ampak ta se je odlično in je odstranila vse.

Zdej pa me samo zanima ali je Malecky tisti ki odklepa procesorje???
Go with the flow.

ali3n ::

Ozzy - dej prosm napiš kje si to dobil, kako se tekočini reče,... če se bo še kdaj komu polilo lepilo, mu bo to prav prišlo. Naprimer Sharp tarna da ma kapljice lepila na skurjeni grafični - želi uveljavljat garancijo in seveda mora preden nese mrtvo grafo v štacuno spucat lepilo dol. sharpov problem
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OZZY ::

Dobil sem stvar v kemotu v Lj v BTCju. Sicer sem prvo iskal kak 97% alkohol samo je drag. Pa samo po liter ga majo. Ko sem mal bolj pojasnu prodajalcu za kaj bom stvar rabu se je ta spomnu, da ma eno stvar ki, ki pa sicer ni več v prodaji (je pa bila), in je prav za to. Zdej ne vem, če ma še to stvar (reku je, mislim, da je dal takrat 4 ali 6 komadov takrat na stran-je pa dal stvar prej če sem ga dober zastopu 2 in meni, ki sem tretji). Zdej če ma še kaj boš moral vprašat. Je pa stvar privleku iz svojega predala tko da....

No na flaški piše SCOLLA TUTTO. Je italjanska stvar in je prav za odstranjevanje sekundnega. Stekleniička pa ma 10ml. Enostavno pustiš učinkovati 2-3 minute in potem stvar odstranjuješ z recimo palčko za ušesa. Sicer ne gre takoj dol ampak lepilo pa vendarle odstraniš. Men je šlo z procesorja prav lepo.

Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odstranitev sekundnega lepila

Oddelek: Na cesti
114939 (309) erikson
»

Odstranjevanje ostankov lepila z laptopa

Oddelek: Loža
224992 (4588) fosil
»

Kako odstraniti nalepko, brez da bi poškodoval plastiko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2416522 (15950) bastadu
»

Problem-sekundno

Oddelek: Pomoč in nasveti
115233 (5024) sharp
»

Fears...

Oddelek: Navijanje
271349 (953) Matek

Več podobnih tem