» »

Ne morem ga zbrisati!

Ne morem ga zbrisati!

Sims ::

Imam težavo, ne morem izbrisati, ne premakniti, niti preimenovati enega "faila" Gre za en filem. Mislim, da je DivX. Ko ga hočem zbrisat, mi napiše, da ga nekdo že uporablja, oziroma, da ga uporablja nek program... Mašino sem tudi parkrat resetiral, pa nič ne pomaga. Pogledal sem pod procese, pa tudi nič takega ni za videt, kar bi lahko uporabljalo ta file. Kaj naj? 8-O

BadB0y ::

Heh to se meni tudi dogaja pa tud nevem zakaj pol pa po 10tih poskusih zbrise.

Pithlit ::

To se tud men dogaja... F8 - dos prompt - del tapatafile...

Sims ::

Ja, sem že pomislil na Dos, samo mam gor Win XP pa NTFS. Sem bootal v Dos, pa mi direktorija Win ne najde....

Še kak predlog....:(

Tomi ::

Sem imel en podoben problem. Gre za to, da pozenes Defrag, in potem dela. Sicer pa lahko zadevo resis tudi tako, da delas v Neru.
metrodusa.blogspot.com

Sims ::

Zdravo, sem probal defrag, pa se še vedno ne da zbrisati. Ono "v Neru" pa ne razumem?

AngelOfDeath ::

V nerutu zbrišeš fajl >:D

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Čist mim-the-way... zakaj se pa to dogaja? A je to spet kak hidden Windows "feature"? >:D

AngelOfDeath ::

Pithlit
Seveda :D

Pithlit ::

Oh... kok jst ljubim winse :D

boštjan ::

Sims,zaženi command prompt,pol pa lepo cd ime mape in del ime filma(naslov filma naj ma MAX 8 zlogov)drugače ne gre,ker mam iste probleme sam.aja ne rabiš to delat v safe mode

CaqKa ::

pa malo počakaj predno greš v cmdju brisat... ker v cmdju tudi ne gre takoj.

boštjan ::

pa malo počakaj predno greš v cmdju brisat... ker v cmdju tudi ne gre takoj.


v cmd gre takoj,ker sem ga pravkar tako briso

Sims ::

jok, nič ne gre, sem probal v command promptu , pa ne morem zbrisat, ime je full dolgo, če ga napišem, pač del ..., mi javi da "fajla" ne najde, preimenovat ga pa ne morem, da bi ime imelo osem črk (boštjan)... :'(

San ::

Nero ga res zapali...preverjeno po Angel0fDeath

Paramedic ::

Sims: sej lahko tut dolga imena pišeš: celo pot ali ime datoteke daš v narekovaje. Simpl.
Meni, ko sm v nerotu sprobal mi ni delalo. Pr men je tko, da morm mal počakat ali pa en drug fajl prej recimo preimenovat al pa karkoli, pol se pa na tega vrnem, pa ga lahko zbrišem/preimenujem...
End transmission.

Lime ::

Poskusi film preimenovati in potem zbrisati.
Seveda ti ga ne bo pustilo preimenovati kar v raziskovalcu, ampak klikni desno na miški/lastnosti in ga tam poskusi preimenovati.

boštjan ::

sims,probaj tako da takoj ko se xp naložijo pohitiš do fajla in ga preimenuješ.

Sims ::

:)) Hvala vsem za nasvete, Nero je porihtal. Čeprav ne razumem kako, ampak uspelo mi je "fajla" ni več. Hvala!

AngelOfDeath ::

Fantje pri delu z drugimi programi ne imejte odprtega raziskovalca :D
Ker ta še vedno čara po tistem fajlu >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332626 (2225) ahriman
»

brisanje mape v win2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
141180 (1043) SkIDiver
»

Kako nredit "boot CD"?

Oddelek: Programska oprema
163397 (3192) Sims
»

Kako zbrisati datoteko?

Oddelek: Programska oprema
101313 (1096) CaqKa
»

Nastavite si command prompt v winxp

Oddelek: Operacijski sistemi
141140 (860) CaqKa

Več podobnih tem