» »

Slovar in težave

Slovar in težave

kriss ::

Kaj mogoče veste kako bi prenesel slovar italijansko slovenski(dzs, asp 32) iz cd-ja na hard disk. Če hočem inštalirati me vpraša za ključ, katerega imam, in potem še hoče zaščiteno disketo z neko vsebino, katero preveri in pusti zagnati slovar iz hard diska.Te diskete nimam.
Će kočem pognati slovar lahko samo tako da instaliram zagon iz cd-ja.Vendar se mi ne da vsakič dajati cd v pc.Je preveč zamudno.|O
V kolikor poznate rešitev vas prosim za to.
kriss
United Wampires
  • zaklenil: Predator ()

Predator ::

nakup slovarja bi moral pomagat, tam se dobi disketa zraven :)

Han ::

Naredi sliko cedeja na disk in jo potem vstavi v navidezni CD pogon, ki ga dobiš z npr. DAEMON Tools.

kriss ::

Hvala za nasvet.

V kolikor bi imel mnogokratnik državne plače, bi ga tudi kupil, ker 5.500, 00 ( nekje tudi 17.700,00 sit) ni bog ve koliko.
Mene pa zanima, če ti uporabljaš vse licenčne programe, kateri se nahajajo v tvojem osebnem računalniku in na tvojih cd-jih, ter v kolikor je tvoj odgovor pritrdilen nam to tudi dokažeš z izpisom vseh referenčnih kod.

Tvoj odgovor je v bistvu samo tvoj hudodelen ego.

Verjetno nisi razumel mojega vprašanja, v kolikor pa si ga pa lahko to dokažeš z neko smiselno rešitvijo, ali pa se niti ne oglasiš na tem forumu, kateri je namenjen tistim, ki pomoč potrebujemo in tistim, kateri tako pomoč lahko dajo.
Ti in tvoj odgovor ne spadata v nobeno od teh dveh skupim, ampak v skupino BLA BLA BLA .

Upam, da ti ne bo prišlo na pamat odgovoriti nazaj, ker smo itak že vsi ugotovili, da nam ti nimaš kako pomagati in je v takšnem primeru bolje biti tiho.

kriss;) :P
United Wampires

kriss ::

L.P.

Ja na to sem pomislil, vendar bi slovar rada uporabljala moja mama( ni glih vešča PC user) in mi se zdi ta rešitev malce komplicirana, ker je potem treba vsakič spreminjati nastavitve.

Bom probal, hvala za nasvet.

Kriss
United Wampires

sinko999 ::

Deamon Tool ima to možnost da se lahko avtomatsko zažene skupaj v winsi pa tudi automounta določen image.
Tak da tvoja mati ne bi rabla nič delati s tem.

LP
Ni? ni ve?no !

Ziga Dolhar ::

PRavila



Imam "občutek", da gre tukejle za -- "warez". Kriss, ne omenjaj tega dejstva, pa nihče ne bo mogu vedt, da maš nelegalno. ČE imaš nelegalno, seveda.

BTW, plača/cena ni izgovor.

Predator ::

Verjetno nisi razumel mojega vprašanja, v kolikor pa si ga pa lahko to dokažeš z neko smiselno rešitvijo, ali pa se niti ne oglasiš na tem forumu, kateri je namenjen tistim, ki pomoč potrebujemo in tistim, kateri tako pomoč lahko dajo.

- stvar je malce tricky ker sem moderator in v skladu s pravili warez nima kaj iskat in tvoja tema je bila na meji da bo zaklenjena ( kar bom popravil sedaj ) ker je bila na robu legalnosti

je to smiselno dovolj?


Upam, da ti ne bo prišlo na pamat odgovoriti nazaj, ker smo itak že vsi ugotovili, da nam ti nimaš kako pomagati in je v takšnem primeru bolje biti tiho.

- včasih je bolje prebrati pravila in se potem oglašati, pravila veljajo za VSE


zigga: to je warez ( sam je povedal da nima originala in da ga zanima kako usposobit stvar na računalniku ), zaklepam

v primeru UTEMELJENIH pritožb Pritožbe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izboljšat sbvojo pismenost

Oddelek: Šola
233416 (2702) nurse013
»

Izračun vsote

Oddelek: Šola
81341 (871) billy
»

kje lahko dobim driverje za to tv kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
8963 (819) All
»

kak[en test EPOXOVE PLATE KTA+ za durne

Oddelek: Kaj kupiti
101339 (1233) Shadowman-x
»

Kako veš, če imaš...?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61346 (1116) Cr00k

Več podobnih tem