» »

Kako veš, če imaš...?

Kako veš, če imaš...?

kriss ::

Kako veš, če imaš premalo močen napajalnik?
Ali pa kako mi lahko CD-ROM ,zelo upošasni računalnik, kadar koli dam CD v njega,mi za 10-15 ali več sekund,blokra računalnik(že šesto leto imam samo OS Windows NT zdaj 2000 SP1).Če mi lahko kako pomagate ali svetujete vam bom bil hvaležen.Rabim malo bolj podroben odgovor .
Pozdravite mi Mirana!!

L.P. Vampires Kriss
United Wampires

Bungee- ::

Ojla! Problem ni napajalnik! Problem imas s CD pogonom, oziroma z nastavitvijo le tega. Jaz sem imel podoben problem, trenutno se ne spomnim tocno kaj sem naredil da sem ga odpravil, mislim pa da je bila v ozadju zamenjava cd pogona. In potem je spet vse lepo delalo.

P.S.: Tvoje vprasanje bi bilj spadalo v Pomoc in nasveti ni ne v Hlajenje in modifikacije
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

msmiha ::

V napajalniku ni nobenega problema:)),ker potem bi se ti računalnik sam brez razloga reštartav, ali pa bi ugasnil
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dax ::

Šesto leto praviš, a toliko je potem tudi CD-ROM star? Starejši CD-ROM-i (12X in počasnejši) lohk majo resne težave pri prebiranju CD-jev novejše izdelave. Meni npr. Mitsumi FX800 nikakor ni hotel brat Jokerjevih CD-jev od 21-ke dalje, kljub temu, da je bil to originalen CD. Da o CD-R-jih sploh ne govorim.

Napiši, če je CD-ROM res toliko star, pa lahko še potem naprej diskutiramo.

Belac ::

ma me dela slabo napajalnik pa mi je začel CD-ROM podivjavat vsake tolko začne tko ropotat da je groza!!pa ni nič narobe s CD-pogonm!al veste če mogoče stvar kam ruka ko se vrti al kaj?

Dax ::

Belac, če se CD-ROM nebi pravilno vrtel, ti tega najbrž ne bi opazil, ker bi mehaniko takoj raztrgalo.

Kar se tresenja tiče, bolj privij vijake in uporabi kake gumijaste podložke.

Vse to velja, če slučajn nimaš Pioneer-jevega CD-ROM-a. Za tega vem, da se PREVEČ trese (neki je z lagri vrong). Če ga maš, ga takoj ven vrži, ker ti bo disk fentu zarad vibracij.

Cr00k ::

Ja jst pravm...ti zamenu Cd enoto...al pa kr ceu Pc :)) ti bo zihr nehal delat :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

alcohol 120%

Oddelek: Programska oprema
72047 (1496) Dejvid123
»

Čiščenje DVD-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
172231 (1968) Alkoman
»

Cudne tezave z CD-ROM-om pod WIN XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
151590 (1384) Buggy
»

CD-r razgnal

Oddelek: Pomoč in nasveti
121363 (933) AngelOfDeath
»

Teac CD-RW 40x burn speed

Oddelek: Strojna oprema
101001 (856) Matek

Več podobnih tem