» »

NEW-JET 1200

NEW-JET 1200

TommyBoy ::

Učerej sem bil v Zoo market preis da bi kupu pumpo MJ 750 pa je bla polica kjer so naložene 750 in 1000-ke popolnoma prazna. Prodajalc mi je reku da so fantje pokupil čarpalke za vodna hlajenja. Pol mi je pa ponudi NEW JET 1200 (cena dobrih 6000), kao da je to novejši in boljši model, pokazov mi je pa tud črpalko ki ima !!!! pretok 3000l/h !!!!. bla je mal večja ampak še vedno v mejah normale. No v glavnem pol sem nabavu NJ 1200, če koga zanimajo karakteristike te črpalke so tukaj:
- zunanje mere D73 x V78,5 Šx47mm
- zunanji premer izhodnega priključka 12,5mm, notranji 10,5mm
- zunanji premer sesalnega priključka je 18mm, notranji 15mm
- moč 15W
- max pretok 1200 l/h
- max višina črpanja 1,45m
Kolk tile podatki držijo bom preveru v naslednjih dneh pa rezultate na forum dal.
Sej bi tud kakšno fotko zraven dodal pa ne vem kako se to nardi pa bi lepo prosu če bi mi kdo pomagal. Hvala
lp
:D

Shkorc ::

Pomojem je najbolj zanimiv podatek koliko se zadeva kaj dere :D

LittleDevil ::

Ja to tudi mene zanima koliko vibrira... Kakšna slikica je pa tudi zaželjena.

LP

TommyBoy ::

Prejle sem v lijak vodo natoču pa pumpo v vodo dal pa prklopu. NAPAKA je bla cela kopalnca pošpricana k ta hudič tuko močno vodo pogana. Sem pa opazu da mal manj brni če je obremenjena, vibracij pa pa ni toliko da se jih nebi dalo na kakšen način zadušiti. Sej drgač sploh ne vibrira tako hudo. Za enkrat toliko. Drugač bi pa re prosil nekoga da mi razloži kako se slikice prilepijo zraven. Hvala
lp

Jackal ::

Gre dejansko za prenovljeno serijo črpalk proizvajalca Aquarium Systems - serija, ki je bila bolje znana pod imenom MaxiJet, se zdaj imenuje NewJet. Dodali so tudi par močnejših modelov. Prej je bil najmočnejši tak s 1200 l/h pretoka, zdaj 3000l/h.

Tudi sam sem nabavil tega monstruma s 3000 l/h, takoj ko so prišli v Slovenijo. Glede na to, kaj vse zmore niti ni glasnejša od manj zmogljivih modelov. Je pa res, da ni za majhna ohišja...

Za primerjavo velikosti je zraven miška (Logitech MX500), ki je tudi precej velika... Sicer pa mislim da slika govori zase 8-)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Jackal ()

LittleDevil ::

In koliko taka črpalka izboljša hlajenje?

LP

Jackal ::

Odvisno od različnih dejavnikov...
Je pa skoraj samoumevno, da se s tako črpalko uporabljajo zelo debele cevi (pri meni notranji premer 17mm), lahko tudi več radiatorjev in tudi večje število vodnih blokov (CPU, NB, GPU itd...)

DjTonic ::

Uh to pa je črpalka...Sodeč po podatkih zadeva pokuri kar 55W, kar se mi zdi kar veliko za črpalko. Velikost me niti ne moti, vendar zaenkrat ostajam na L30, ki ima podoben pretok kot NJ 1200 le, da ima L30 večji pritisk, saj lahko vodo dvigne do 1.95m. Je pa to idealna zadeva za več blokov ja >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

steev ::

Cena 6k sit je za New-Jet 1200, ane? Koliko pa stane N-J 3000? :\
:|

Jackal ::

Če se prav spomnim je bila takrat (in je verjetno še) cena za NJ 3000 nekaj čez 16k.

TommyBoy ::

Pomoje je bila cena za tega monstruma okoli 13kSit. Tip v trgovini mi je pokazov tudi rezervne rotorje, tako da se da vse dobit. Sem ga uprasov kaj bo če slučajno rotorjev ne bo imel na zalogi takrat ko bi ga nujno rabu, pa mi je pomižiknu pa reku ''ja bomo pa kakšno pumpo iz škatle uzel pa rotor ven uzel če bo treba''. Mislim da je bil to dober nakup. zdej moram pa sam še kakšen dober kulerček dobit pol pa veselo na delo haha.
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodna pumpa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
966374 (4695) LittleDevil
»

Bi L30 zdržala dve LADI?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
441824 (1118) DominusSLO
»

Test črpalk Maxi-Jet MJ 750, Hydor LS 20 in Hydor LS 30 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
838824 (6536) Jackass
»

Maxi-jet 1200 premer cevi?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352082 (1439) Fury
»

TT AquariusII Liquid cooling

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
461662 (1059) Tarzan

Več podobnih tem