» »

Težave z neonko

Težave z neonko

carcar ::

Imam težavo in sicer usakič ko vklopim neonko in jo potem izklopim se mi restartira računalnik. Sem že probal spremenit kable od napajalnika na katerem je vezana neonka. Če kdo ve nej prosim pomaga.
Hvala

Shark-357 ::

Prešibak napajalnik?Kratek stk?

profii ::

prešvoh napajač.

carcar ::

Napajalnik mam LC 550 W tko da mislm da ni prešibk, kratk stik mi je pa mal sumliu, sej sm skos pazu kako dam kable in sm jih meu u roki pa ni blo nobenga stika, tko da ne vem kwa bi blo.

carcar ::

Aja pa itak mam dve neonki, pa ena dela druga ne. Če pa vežm to neonko k drugi, delata obedve. Sej veste kwa mislm, da daš u un mali razdelilnik 2 neonki.

Grimlord ::

probaj inverter priklopit na tako linijo ko nimaš nič gor. Se pravi na eno prazno linijo napajalc. Meni je pomagalo.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

carcar ::

Sej to je fora k nimam nobene proste !!!

WebPhp ::

Zdaj me zanima ali imaš neonko ali hladno katodo?

Azrael ::

@WebPhp:

Flouruscentko (hladno katodo) najbrž. Ni prav veliko junakov, ki bi v comp tlačili zadevo, ki rabi par kV, da deluje. Res pa je, da se neonka napiše lažje in še bolje se sliši.

@carcar:

Tvoj problem je, da inverter ob vklopu in tudi pri izklopu povzroči tokovni sunek in zato zaščita napajalnika povzroči kratkotrajen izpad napetosti in s tem reset računalnika. Imaš 2 možnosti:
- lučka naj sveti ves čas
- Za lučko dobi drugo napajanje.
Nekoč je bil Slo-tech.

carcar ::

A mi lahko poveš eno drugo napajanje ker ne vem kaj, kako misliš ???
lp

Azrael ::

Mislil sem tako, da bi uporabil nek adapter za 12V, primerne moči za to rasvetljavo. Na ta način sploh ne bi bilo nobenega vpliva s strani inverterja na samo drobovje računalnika.
Nekoč je bil Slo-tech.

sverde21 ::

Jst sm na tak način skuro CD rom (na srečo nism pekača skuro :)) ), sm pržgal in ugasnu lučko in se je resetiral in potem sm seveda še 1x sprobu (v smislu WTF je blo to :D ) in je cd rom šou :'( na večna digitalna lovišča :\ . potem sm pa še 1 napajalc kupu (mam 2 seštukana >:D ), dej pa nimam skrbi da bi kej skuro 8-)
<?php echo `w`; ?>

Pyr0Beast ::

Vklop neonko, potem pa izklop vse kable za stikala, lučke na kišti in jo izklopi, poročaj.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Cranchi ::

jaz imam prav tako 2 hladni katodi vezani na inverter ter LC 550G napajalnik in ko uglasnem in ponovno prizgem se mi resetira racunalnik, tezavo sem resil tako da je ves cas prizgano.. :D
Get a Macintosh!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UV luc v ohisju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292335 (970) SebaR
»

neonka

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
181378 (1138) Pyr0Beast
»

hladne katode nevarne ????

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202120 (1702) Grimlord
»

Stranica + Neonka = NoGO

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81003 (889) QuickShot
»

neonka Mlacom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101205 (967) matias

Več podobnih tem