» »

PAYPAL, rabim pomoc

PAYPAL, rabim pomoc

miskoslo ::

Vclanil sem se v paypal in zdaj bi rad dodal debetno kartico visa elektron.

problem je, ker pravi da nimam prave stevilke.

Some required information is missing or incomplete. Please correct your entries and try again.
* You have entered an invalid or partial credit card or debit card number. Please check your entry and try again.

kartica je cist nova (dones sem jo dobil) in stevilko sem 100x probal in vedno ista pesem. Glede na to da ste veckrat pisali da s to kartico paypal nima problema me zelo zanima kako je vam to ratalo.

poleg tega paypal zahteva tudi....
Card Verification Number:

na sliki pise da so to zadnje 3 stevilke na kartici... jst teh 3 stevilk nimam

sigurno delam nekaj narobe ! ! ! HELP ME

BluPhenix ::

EDIT: popravek

Card verification number pa imaš zadaj tam kjer se podpišeš.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

bzp ::

Kolikor sem jaz nazadnje gledal paypal, ta ne podpira vise elektron (samo navadno viso, to pac ni isto) ... ce se motim bom pa vesel popravka :)

BluPhenix ::

Enako sem jaz napisal, a sem se tudi jaz uštel: kljik

Očitno je to novejša stvar, saj pred pol leta meni tudi ni hotelo delovati z electron. Lahko pa da je tudi omejeno na določene države.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Klenobo ::

Z VISA karticami je zadnje čae problem plačevanje preko inerneta. Veliko manj je problemov z MasterCard.
Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

kockish ::

Ze nekaj let uporabljam tako Viso Electron kot MasterCard za placevanje preko interneta. Nikoli nisem imel problemov.

PayPal omogoca uporabo Vise Electron, problem pa je, da nekatere banke (vem recimo za Abanko) ne omogocajo internetno uporabo VE. Na teh karticah NI stevilk (razen stevilke TRR), razen menda prvih ali zadnjih stiri.

Trancedeejay ::

Foter sprasuje katero stevilko(mislim da 4 mestno) je treba vpisat da dokoncas account na paypalu.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

krneki ::

1.1.2006 - ODOBRITEV - XXXXPAYPAL *EXPUSE...

Nekako takole mora zgledati na računu od kreditne. Vpišeš številko XXXX

Trancedeejay ::

mene zanima kje te 4 stevilke staknit
Music is the key

BluPhenix ::

Tiste 4 stevilke so na zadnji strani kartice, na tistem "papirnem" delu, kjer se podpišeš. Vsaj na Eurocardu je tako.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Trancedeejay ::

zadej so zadnje 3 cifre, a ti paypal poslje stevilke?
expanded paypal number.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

ali3n ::

pošlje ti številke, odškrtne 1,5€ (dobiš nazaj); dobiš verificiran status...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Isht ::

vsaka kartica mora met 4 serije 4-mestnih cifer, ki jih vpišeš (se pravi 16 številk) v okno Account number. Pod Verification number pa zadnje 3 številke (za Viso), ki so na zadnji strani kartice. Ajnfoh. Če pa ti kaj od tega manjka, pa pejt na banko težit, kakšno kartico so ti dal, da še osnovnih podatkov za nakupe preko neta nimaš gor.

se pravi account number v obliki xxxx-xxxx-xxxx-xxxx, verification no. pa v obliki xxx.

Ko paypal verificira račun, pa na izpisku od kartice, ki ga dobivaš vsak mesec po pošti domov (ali na Kliku, če maš kartico pod Klikom) vidiš tiste 4 cifre, ki jih potem vpišeš za Expanded Paypal account.

Pa si verificiran in lahko po mili volji plačuješ brez omejitev.

Trancedeejay ::

HI
Foter pravi da so mu odtrgal tist 1,5 eur, nima pa nikjer tistih 4-ih stevilk,ki naj bi jih dobil po posti, valda je foter kar ene stevilke vpisoval in se je account zaklenil, zdej more pa faks poslat, da jo spet omogocijo.Jao:)
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Fotr je bil 100% da ni dobil, smo pa ravnokar najdli stevilko, tko da bomo zrihtal.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

antonija ::

Tiste stevilke dobis na izpisku od kartice; ce mas kliki al pa skb net (al whateva) lahko vidis tisto stevilko (XXXX) nekaj dni po prijavi na paypal, drugace pa pride konc mesca z izpiskom.

Te stevilke pa NI na kartici, ker to stevilko ti da paypal, ne izdajatelj kartice.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BluPhenix ::

Ko sem se jaz (oz moja punca) registriral na paypal, polek credit card number vpraša še card security number. Na paypalu je pisalo, da se ta številka nahaja na zadnji strani kartice. Če obrneš Eurocard, vidiš na zadnji strani, kjer je "papir" za podpis 4 številke. Te 4 številke sem vpisal v paypal in jih je sprejelo, tako da očitno so! na kartici.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

antonija ::

Na eorocardu imas naslednje stevilke:

Prednja stran:
Stevilka kartice: XXXX-XXXX-XXXX-XXXX
Valid thru: XX/XX

Zadnja stran:
Security number: XXXX-XXX (prvi 4 X-i (XXXX) so enaki zadnjim 4 stevilkam stevilke kartice)

Za ratat "verified" pri paypal pa rabis se eno stevilko, in sicer tisto, ki ti jo dodlei paypal ko si ze geristriran. Kartico ti bremenijo za 1EUR (al 1,5 nima veze) in ko dobis izpisek pise na njem nekaj v stilu XXXXPAYPALUS... kjer XXXX pomeni tisto stirimestno stevilko ki jo rabis da ratas verified. Verified pa rabis ce hoces placevati brez omejitev.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

SleepLess ::

PayPal omogoca uporabo Vise Electron, problem pa je, da nekatere banke (vem recimo za Abanko) ne omogocajo internetno uporabo VE.


Mi lahko poves od kje ti take informacije? Koliko sem jaz slisal deluje vredu, nisem pa se sam probal.

BluPhenix ::

Se opravičujem, mislil sem da človek rabi card security number, ne pa da hoče postati verified user. Malo čudno je napisal, pa mi ni bilo čisto jasno kaj mu ne štima.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

bastadu ::

Tiste stevilke dobis na izpisku od kartice; ce mas kliki al pa skb net (al whateva) lahko vidis tisto stevilko (XXXX) nekaj dni po prijavi na paypal, drugace pa pride konc mesca z izpiskom.
Na Kliku se pojavi številka takoj zatem, ko sprožiš ta proces...

kockish ::

SleepLess: sam nimam problemov, ker sem pri banki koper (imam VE in MC). Kolega ima VE pri Abanki in na kartici so samo prve in zadnje stiri stevilke. Ko je poklical na banko, so mu povedali, da Abanka takega placevanja z VE ne podpira. To je bilo eno leto nazaj, morda se je od tedaj kaj spremenilo.

mazy ::

mene pa neki zanima.
zdej se bom prjavo na paypal (pač morm če hočm neki plačat ker ne morm direkt na račun njihov nakazat) in ne poslujemo preko interneta tak da se bo številka vidla (tist 4 mestn verification number) na računu konec mesca. to mi je pa skoraj malo prepozno! se jo da videt še kje prej?

Lp

bastadu ::

Pojdi na svojo banko pa ti jo naj povejo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737732 (20763) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134701 (14665) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106850 (33897) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311238 (9955) Oktan
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120275 (17352) Kwizlord

Več podobnih tem