» »

pdf format

pdf format

jack10 ::

S katerim programom izdelati datoteko v pdf formatu. In kako datoteko ki je v pdfju preoblikovati. Ker z acrobat readerjem ne gre kaj dosti!

ender ::

PDF je namenjen končnemu izdelku. Lahko ga sicer urejaš s polno verzijo Acrobata, samo je precej bolje, če urejaš datoteko iz katere je bil PDF narejen, in potem narediš novega.

Za izdelavo PDF dokumentov pa lahko uporabiš npr. CutePDF Writer ali pa PDFCreator.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

karafeka ::

Za moje potrebe je izvoz iz openoffica v pdf zelo dober, lahko si tudi marsikaj nastaviš (kvaliteto slik, zaščito ....).

Looney ::

Še en glas za zgoraj naštete. Tile PDF creatorji so res najboljša rešitev. Dodajam pa še pdf995.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

zee ::

kateri od teh so pa free (zastonj)?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Looney ::

Kolikor vem vsi. CutePDF je stoodstotno, pdf995 pa ti samo vsakič pokaže eno sponzorsko stran, drugače pa delo ni omejeno z ničemer. PDFCreatorja še nisem preizkusila.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Jan987 ::

PDF creator je zastonj in meni že kar nekaj časa služi zelo dobro.

opeter ::

Še en glas za PDF Creator.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

veteran ::

Jaz priporočam PrimoPDF (zastonj, brez reklam in vodnih žigov), dela tudi uporabnikom z omejenimi pravicami. CutePDF se je sesuval, PDFCreator pa ni delal v limited accountu.

OpenOffice seveda dela odlične pdf-je, tudi zakleneš jih lahko; ampak le, če mu uspe pravilno prikazati .doc (npr, če je noter polno wordarta, je bolj ubogo).

dëych ::

primopdf & ghostscript

lp

dronyx ::

Jaz sem v službi na hitro sprogramiral program, ki neprestano teče na nekem računalniku prijavljenem na mrežo (še bolje bi sicer bilo, če bi tekel kot service) in vsakih nekaj sekund preverja vsebino mape na mrežnem disku. Če uporabnik kopira word ali excel datoteko v to mapo potem program zažene Adobe Acrobat in naredi pretvorbo v PDF in shrani v drugo mapo na mreži.

V bistvu sem ugotovil, da imajo vsi brezplačni pretvorniki občasno težave in je še najboljši pretvornik polni Acrobat, ki je pa predrag za nameščanje na 100 in več računalnikov. Tako smo kupili eno licenco in kljub temu lahko vsi uporabniki na mreži pretvarjajo dokumente v PDF.

Za doma so pa zgoraj našteti programi dobri, jaz osebno uporabljam Openoffice, ki zna shraniti v PDF.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pdf creator

Oddelek: Programska oprema
131761 (880) opeter
»

Pretvorba iz .doc v .pdf

Oddelek: Programska oprema
62321 (2129) opeter
»

PDF Reader & Editor

Oddelek: Programska oprema
205239 (4680) Loki
»

Zaklepanje dokumenta

Oddelek: Programska oprema
126289 (6012) Rasho
»

Kako wordove datoteke pretvoriti v pdf format?

Oddelek: Programska oprema
76189 (6080) jan01

Več podobnih tem