» »

Zakaj se mi prekinja povezava na internet ?

Zakaj se mi prekinja povezava na internet ?

jos69 ::

Moje težave z internetom (ADSL) so že cca 2 meseca takšne,da že ne vem več kaj naj naredim.
Kaj se dogaja ? Ponavadi uporabljam dc++ in opazim,da kar naenkrat download obstane,lučka na modemu neha utripat (modem callisto 821),čez nekaj minut pa me še disconnecta.Dokler modema ne resetiram se sploh ne morem povezati nazaj na internet.Včasih moram modem resetirat tudi do 10x na dan,kar se mi res ne ljubi več delat.
Po neštetih klicih na siol in Telekom so se z Telekoma le oglasili in nekaj kao preverjali in testirali na koncu pa le ugotovili,da je nekaj res narobe.
Pri zadnjem obisku mi je vrli telekomovec svetoval naj zamenjam inštalacijo v hiši.!!!!!!
Poslal sem tudi eno pritožbo na Siol vendar še ni bilo nobenega odziva.
Če ima kdo kakšen nasvet ali je že imel podobne težave in izkušnje bi prosil če lahko kaj pomaga.

IceLord ::

Da te malce potolažim Jos69 preberi to
žal nisi edini:'(

lp
I.

jos69 ::

Ja sem prebral.Vendar meni to nagaja že več kot dva meseca.Ko sem connectan imam full DL,odpira mi vse strani....ko pa mi pade prenos pa ne morem nič več(normalno).Zanimivo je to ,da mi spodaj kaže kot da sem še vedno povezan na internet.
Takoj ko resetiram modem pa je spet vse normalno.A bi bilo možno da nagaja mrežna kartica ?

IceLord ::

Malo verjetno, meni se je to dogajalo dokler mi na centrali niso menjali dsl porta, je pa res, da sem moral fuuul tečnarit telekomu da so to sploh nardil...
I.

jos69 ::

Hvala IceLord zaenkrat bom jutri spet poklical in jim zatežil da mi naj zamenjajo port(če ne bodo rekli da so že).

DMouse ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater softwearski router?

Oddelek: Programska oprema
211442 (1094) Tomay
»

Aktualno v Forumu

Oddelek: Novice / Obvestila
72260 (2260) OmegaBlue

Več podobnih tem