» »

Leadtek WinFast TV 2000 XP Deluxe-Teletext??

Leadtek WinFast TV 2000 XP Deluxe-Teletext??

falotXP ::

Ali je kdo ima tako kartico z TTX? Ali res vse Deluxe verzije omogočajo TTX? Moja sicer ne...

DMouse ::

Mam Leadtek WinFast TV 2000 XP (brez deluxe) in mi na DScalerju teletext čist lepo dela. Res pa je, da v originalnem software-u ni podpore za txt.

tx-z ::

ej, a ti zvok kej šumi??
tx-z

Exterminator ::

Hrabrimisek: dej mi ti povej kk si si teletekst naštimu! mam winfast 2000 XP pa mi nikakor ne dela. (baje je za to potreben dodaten čip na kartici)

piš na mejl plis

pa res, ko bi ga ful mel

Blup ::

A še komu šumi ta kartica... k men tut?!?

tx-z ::

ja, men,,kaj morš sranje¨2 :)
ne vem zakva, en mi je reku,da je preveč motenj v računalniku, ampak to dela sam pr temu tvtunerju
tx-z

DMouse ::

Ja, ta kartica tut men šumi, z DScalerjem sicer malo manj (finetuning).
Za teletext ne rabiš nobenega dodatnega čipa, vse to omogoča standardni BT878 čip ki je v večini današnjih tv kartic, nastaviš pa tako:
Datacasting>obkljukaš Capture VBI-Data in VideoText

Potem pa pritisneš črko T za vklop in izklop (ali pa po meniju Datacasting>Toggle Teletext Mode)

tx-z ::

v kermu programu, a v tistem k ga dobiš zravn?
tx-z

DMouse ::

Če si dobil zraven DScaler, potem ja. :D
Sicer ga pa dobis tuki.

Exterminator ::

hvala, hrabrimisek, deluje

btw: tut men zvok sumi, ampak ga s "fine tune" nastimam, tk da manj sumi, je pa zato slika slabsa

Blup ::

Kje ste pa zadevo kupl... jst sm v Mlacomu :D

Blup
:\

falotXP ::

A vam pri DScaler-ju dela daljinec, ki je priložen?

Bwaze ::

Glede tele TV kartice... Imam dokaj majhno sobo, v katero nameravam postaviti računalnik z 19" monitorjem in vreči star TV ven.

TVja ne gledam ravno zelo pogosto, tako da ne zahtevam kakšne ultra visoke kakovosti. Ampak vseeno.

Kakšna je kvaliteta slike in zvoka na tej TV kartici? Zvok je baje mono - bad, sem mislil zadevo zvezati na frštekarijo. Glede slike in sprejema sem pa tudi prebral zelo nasprotujoče si zadeve... Večinoma ga ocenjuje folk s sobno anteno! Ahem, jaz imam na srečo kabelsko, pa me zanima kakšen je sprejem, če z anteno ni težav!

Aja, če tudi DeLuxe nima TTXa, al je potem razlika le v večjem in lepšem daljincu? Kot sem jaz videl na slikah, daljinec pri DeLuxe ima tipke za TTX!?

falotXP ::

No Bwaze; res je, da tudi pri Deluxe verziji ni TTX in to samo zaradi pomanjklive programske opreme! Sem lastnik WinFast TV 2000 Deluxe in prej sem imel za mesec dni na preizkusu WinFast TV 2000... Oba daljinca imamta tipke za TTX. Pri Deluxe verziji daljniec ni samo lepši, temveč ima kaj nekaj novosti npr. sleep tipko, Boss Key in še druge koristne tipke, ki jih prej ni bilo... Glede zvoka in slike...Pri meni je slika ok in se izbulšuje, ko namestiš novejšo prog. opremo. Zvok je pa pri TV programih itak mono.. in je tudi ok. mislim, da je za to ceno in kakovost kar najboljša TV kartica!

partysound ::

imam tudi to kartico ter kabelsko tv. katero državo imate izbrano da kar vredu dela. kje se da dobiti najnovejši software za to da je slika lepša in pa zvok k je vse porazno
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

falotXP ::

Jaz imam nastavljeno na Italijo... programsko opremo pa dobiš na www.leadtek.com.tw


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok hitrejši kot slika - Winfast 2000 TV WDM

Oddelek: Zvok in slika
122420 (1997) |ke
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918305 (5277) Pyr0Beast
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918975 (12015) Izi
»

Nakup TV Kartice

Oddelek: Kaj kupiti
81714 (1518) Bramac ^^
»

tv kartica - dela me norega!

Oddelek: Zvok in slika
111529 (1326) Kebab

Več podobnih tem