» »

traxdata 24x slim - zanič!

traxdata 24x slim - zanič!

boha ::

kupil sem kar nekaj škatel pri mlacomu. sicer sem bil presenečen, da prodajajo 24x, glede na to, da so mediji recimo že out-dated. problem je v tem, ker cd-ji ne marajo 700mb datotek (npr. avijev). dvd pogon ne potegne (pri kolegu isto). nikakor. pol manjše datoteke so ok. 40x traxdata špilajo v redu, tile 24x so pa zgleda porazni. in to se dogaja ne glede na hitrost peke (teac w540e). traxdata gone bad? ima še kdo podobne probleme s temi mediji (24x, slim škatlice)?

in seveda, nenazadnje, rabil bi alternativo, boljšo in brez da piše traxdata gor >:D

emtec so za kaj?

10x

ToniT ::

Jaz jih trenutno uporabljam in nimam nobenih problemov. Dela vse (tudi filmi) in s Pioneerovim DVD-jem nimam problemov.
Pečka je pa Plextor 24/10/40 A.

Blisk ::

No tud men delajo Traxdata super in so vedno delali sploh pa tile 40x, za 24x pa ne vem, mogoče je problem v tvojem pekaču.

boha ::

pekač je ok, ker mi recimo isti avi dela normalno na 40x, na 24x medijih pa ne. ostali cd-ji delajo v redi, hecajo me torej samo traxdatini 24x...

sej je gut, sem pač kupil malo dražje škatlice... >:D

sinko999 ::

Heh jst mam podobne probleme na navadnih 48X smartbuy (svetlo modri), pisal sem na njih z vsemi hitrostmi od 2X pa vse do 48 , pa sem opazil da mi naredi ogromno slabih sektorjev/napak na 50,60,70 minuti CD-ja, ko pa sem pekel na traxdato 40X niti ene napake, pa na smartbay črni medij tudi nič napak.
Ni? ni ve?no !

Hux ::

Eto to je to te! DOWN Z TRAXDATA samo recem!!! ;( Ce se mas racun jih nesi nazaj p jih prodajalcu v hrbet vrzi ker nisi edini primer. Jaz mam 50CD boxo TraxDat 40x in vse zajebejo 700MB filme ene kr ven vrze pred koncem druge pa konca samo pol ko jih probam prebrat ce sploh odpre gre tak pocasi da kozlas zraven in celi racunalnik freeza. Writter je Plextor 48/24/48 Crni model.

Dozaj sem mislo da je writter hin samo ocitno nit!!!!!!!!!! Zadevo sem namrec probo tudi na zelo starem 4x writeru z rezultatom isti filmi je na Traxdati ven vrglo na smatrbuju pa uspesno naredlo!!!!
To se ni vse. Mam nemrec nekaj starih 40x cdjev izpred par mesecev ki mi djo cisto isti rezultat edino zakaj nisem dozaj upazo je ker sem samo muziko snemal tam ki je redko kdaj do nikol polna. Je pa res da mam puno filmov se na starejsih 40x taxdata ki so vsi delali uspesno!!!!
Nikol vec TRAXdata!!!!

Aja tu je se moj topic ker so me pofukani CDji skoro prepricali da je writter hin DOWN WITH TRAX

Zaj bom si kupo eno pakongo onih novih Joker CDjev pa racun sparal da lahko prodajalcu nazaj v hrbet zabrisem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

Nevem ce je to samo NERO fenomen ker to je katastrofalna napaka v proizvodnji in da nebi stestirali vsaj enga od 100tih je tudi malo cudno.
Daj probaj se z kakim drugim programom. Al mi pa povej kiri se je dovol dober da vidim sej mam zaj se 40CDjev za pokurit lol!!!!

boha ::

hehe hux. jah traxdata očitno ni več to kar je bila. definitivno ne kupim niti enega cd-ja več, so me 24x preveč shecali. čeprav s 40x nikoli nisem imel problemov. so pa težave s 24x podobne kot tvoje, da. ali traja res dolgo, da odpre avi, ali pa zadeva freezne.

Hux ::

jaz tudi nikol vec. Oba moja writera sta si zobe zlomla na teh pa jima ne uspe in ce ze je gor tolko errorov da je sploh smesno. 4X HPju ne uspe zapisat CDja plextorju ce uspe je se CD samo frizbi pol. Grem se enkrat en film posnet in prvo simulirat na 40x ce pade pa pect na 4x zaj tak mam cajt in me zanima kaj bo naredo ven.

Piston ::

jst sm zadnič kupu v leclercu torto 40x traxdata in opazim, da so vsi izjemne slabe kvalitete, ker robovi so bli kar razliti in tut k sm posneu cd do fula mi na koncu niso bral...sicer ko sem prej kupovau je blo v redu, ampak tola serija je pa bla čist za en drek, tko da ne vem če bom še kdaj kupu traxdata

Hux ::

Pa res ja neke pike razlite so na robovih ce dam proti svetlobi. Mogoce bi plextor vseeno lahko zapisal ce vklucim oni VARI rec za reguliranje lasera. Pise na homepagu da se uporabla pri takih cdjih ko majo recimo odtise od prstov spodaj da se laser sam nastavi. Sicer nevem kak se uporablja vbistvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Dead_Eye ::

jaz imam tudi traxdata 40x, ker slučajno niso imeli smartbuyev 50kom. speku približno polovico, no problemo - pekač LG 32/10/40

zdej ko sem šel gledat, so ob robu ful čudni - kot da bi bila una masa nekako mavrično razlita ob robu
The one and only

Clemento ::

Piston in ostali:
Obstajajo dve verziji Traxdat 40X ki se prodajajo! Ene so povrhu crno-belkaste in hrapave-ti mediji so zelo dobri(enaki kot TDK48x ali Philips40X le drugace potiskani) drugi pa so povrhu gladki in namesto beli srebrni! Ti so pa podn- zanic v 50packu jih je bilo vec defektnih kot dobrih! Ce kdo ve kje se da dobit 40x bele povrh naj pove ker jst najdem samo se srebrne.;(
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Clemento ()

Hux ::

Jaz mam te crno svie te. Gor pise Silver in hrapavi no nevem kak to mislis. Ce pogledas od blizu vidis profil zgoraj samo ce z prstom potegnes niso nic kaj mocno hrapavi. Smartbuyi so bol gladki. Zaj sem lih na CD ki pri simulaciji ven vrze na 40x posnel z 4x in je tudi koncal.
Cd je pocasni vendar dela. Z plextor skenerom ne javi dobenih errorov le ostavla se pri 90% parkrat. Nevem zaj kaj nej naredim al pustim film na tem al ga bek vrzem!

Traxdata je vglavnem od zaj naprej zame tabu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

iration ::

Meni je za filme dosti vseeno, tako da uporabljam MMore in Traxdata, za pomembnejše stvari pa samo Plextor, se pravi Taiyo Yuden. Na 50 komadov imam 50 uspešnih, error free.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

iration ::

Na Plextorje 48x gre 727MB gor, btw.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Hux ::

ki se te lahko plextor CDji kupijo?

iration ::

Jest sem jih v Harvey Normanu, slišim da jih imajo v LeClercu, za Maribor pa ne vem.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Hux ::

Mavrica na robovah to ni problem. Problem je ce so kake crte ki negrejo ravno v harmoniji z to mavrico ali celo pike. Mam tu en stari Trax40 in ga je z power recom zapeko na 32x brez errorov in dela film kot sus. Ni pa niti male anomalije v mavrici vse lepo razlito in tekoce.

Hux ::

Dva plextor CDja ki sem jih zraven dobo sicer nevem za kire hitrosti so nareti ker nic ne pise ampak 40x simulacija se gre skoz 48x pa buffer pri 85% zacne padat in malo pred koncem pade na 7% pol se cuje kak cd spremeni hitrost in konca v 2:38.
Torej kaj to pomeni? Probo sem pa 2CDja.

Clemento ::

Plextorjeve medije majo v Tech Tradu v LJ in
mislim da tudi v PC-Handu v Trzinu!
Sam so pa dragi ni kaj! A mi lahko ker ATIP
iz tega Plextorjevega cdja prepise (na notranjem prozornem robu pise). Vam povem kdo jih proizvaja in se pod kero blagovno znamko se ti mediji tudi prodajajo....

Najslabse izkusnje mam jst s SmartBuyi 48X
k jih pol nisem mogu vec na disk dat...grrrr...
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

iration ::

Plextorje proizvaja Taiyo Yuden.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

icek ::

Ve mogoce kdo, ce kje v MB prodajajo plextorjeve cdje?
Rider of Theli
www.air-tv.net

Hux ::

Pa pise za kolko hitrost so nareti ker tiste ko sem zraven writera dobo pise samo plextor gor in nic hitrost in buffer vedno padne na koncu pri 85% dalje pocasi.

Clemento ::

Narejeni so za 48x hitrost gotovo...sam
recimo Philips teiste medije prodaja kot 40X
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776262 (4173) pingo76
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978425 (6671) Zheegec
»

Plextor writer 24/48/48 problem! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644574 (4083) Hux
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382178 (1427) LeQuack
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515197 (4510) wilecoyot

Več podobnih tem