» »

vprašanja v zvezi z novico "Siol does it again"

vprašanja v zvezi z novico "Siol does it again"

«
1
2 3

ali3n ::

- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

ali3n ::

ne spoznam se tok na te stvari... me pa firbec matra, v čem je poanta tega početja? želi siol zmanjšat promet med domačimi ISPji al kaj?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Bakunin ::

Siol hoce tako spraviti k sebi se vec uporabnikov, ki bodo naivne in bodo prenesle domene oz. e-posto k njim.

SIOL - we don't care. we don't have to. we have monopoly.

Bakunin ::

mmg: ce hocete preveriti ce je vas IP v kaksni RBL listi uporabite to povezavo.

markz ::

sam ta je pa full huda ne ... a naj zdaj uporabljam mail od sestre od soseda na katerega je adsl vezan?!
pa tudi avtentikacija ne deluje ... any other way round?

Seadoo ::

Zdej sem klical na SIOL in mi je operater reku, da so to naredili zaradi varnosti. In ko sem reku da je ful nefer, da to kar vklopijo, mi je reku, da oni ne morejo preverjati vsake domene. In da pač majo neko bazo teh domen in moreš po telefonu javit, da te vpišejo not.

Res lep način poslovanja...

minmax ::

markz... ja ocitno so tudi 'problem' z avtentifikacijo 'odpravili' in zdaj tudi to ne dela.

mislim da me bodo fantje na 080 1000 se veliko poslusali... :) vec ko jim tezimo vecje so sanse da bodo karkoli porihtali

nobena varnost s to odlocitvijo nima veze. kot je povedal ze j...

moje vprasanje je bolj: ali se res vsi ostali ponudniki interneta v sloveniji ne morejo zmenit za protiukrepe? ... ali res ni nicesar vec kar bi bilo v njihovi moci? karkoli kar bi prizadelo siol in njegove uporabnike (tudi mene :) in hkrati ne prevec njih samih?

po drugi strani pa skoda, ker se ispji niso ze prej malce kapitalsko konsolidirali... recimo ce bi imeli danes tri mocne ponudnike - siol, volja in preostali zdruzeni (recimo amis.net, k2.net, moj.net, s5.net in se kdo), bi zagotovo bilo kaj vec moznosti za posteno konkurenco.

minmax ::

aja, pustil sem jim stevilko da me poklicejo ko bodo zadevo pripravljeni popravit.... telefon se ni zazvonil...

l0wc4 ::

minimax: ne sekiraj se :) niti ne bo zazvonil., govorim pa iz lastnih izkušenj izpred cca. mesec dni, ko so mi "pomotoma" pobrisali profil za ADSL in so me od 15h do 23h šetali po telefonih, potem sem poslal en grozilni mail in je zjutraj ob 8.05h vse delalo ok. :)

minmax ::

Še to:

Šefe administracije e-pošte na Siolu je ales.funduk@siol.si (ja, na koncu je .si in ne .net, vsaj tako so povedali na njihovem helpdesku).

Nestrpno pričakuje vašo pošto!

Vikking ::

nč bo treba poklicat na PORAVNAVA firmo, pa vprašat, če se da kej iztržit od teh siolovih lopovov.

markz ::

a smo al nismo?! dajmo nekaj naredit ...
jaz se ne bom tako hitro s tem spijaznil ...

http://www.ljepinja.org/siol-relay/

Bakunin ::

moje vprasanje je bolj: ali se res vsi ostali ponudniki interneta v sloveniji ne morejo zmenit za protiukrepe?


Ker smo slovenci in delamo po principu "naj crkne sosedova krava".

Lep primer je tozba sispe proti siolu zaradi adsl monopola, ki jo je "uspesno" spodnesel isp, ki ima sedaj edini adsl v .si poleg siola. :\

Samson ::

Sicer res ne razumem tele zadeve..A mi lahko nekdo na kratek, normalen nacin razlozi posledico tega dejanja? Ker meni gredo maili naprej, ne vem pa ce jih dobijo ljudje. Ali "ubijajo" samo maile, ki se koncujejo na naprimer *volja.net in podobno. Hvala za odgovore
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Bakunin ::

samson - ne pomaga nic drugega kot da preberes komentarje na novico.

Matri[X] ::

To, da so naredil brez obvestila je noro. Drugače pa upam, da se bodo sedaj emaili iz siola pošiljali samo z smtp authentikacijo in ne bo več open relay.

undefined ::

> Ali "ubijajo" samo maile, ki se koncujejo na naprimer *volja.net in podobno. Hvala za odgovore

Ubijajo le tiste maile, ki jih pošlješ preko SMTP strežnika mail.siol.net. Drugih ne. :)

undefined ::

> Drugače pa upam, da se bodo sedaj emaili iz siola pošiljali samo z smtp authentikacijo in ne bo več open relay.

Ja, open relay samo privablja spam kiddije, to je jasno. :)

Soprano ::

Iceman, kakšen open relay? Malce mešaš pojme.

Problem je v tem, da SIOL ne dostavi mailov, ki jih pošiljajo SIOL-ovi ADSL naročniki in pri tem ne uporabijo From: naslova nekdo@siol.net.

Praktično ti onemogočijo, da si registriraš domeno npr. iceman.net in jo npr. hostaš v Ameriki. Če si torej nastaviš svoj From: e-mail naslov na iceman@iceman.net in pošlješ mail npr. nekomu na Arnes, le-ta tvojega maila ne bo dobil.
Ti pa ne boš dobil obvestila o tem, da te je Siol kenslal.

To NI open relay, ampak čisto legitimna uporaba e-mail storitve. Open relay bi bil, če bi ti iz npr. Voljatelovega dialupa hotel poslati mail PREKO Siolovega SMTP strežnika.

See the difference?

Soprano

Sergio ::

No, he doesn't. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Gandalfar ::

Pomojem, da kdor ima jutri dopoldne cas.. naj lepo poklice na helpdesk in se pogovarja z osebo, ki tam dela nakar mu bo ona itaq dala mail admina in naj tuli na mail admina.

Drugace sem pa pravkar izvedel od SiOLa, da open relay pomeni, da posiljas posti, ki ni iz @siol.net preko njihovega streznika. Prav tako ne vedo zakaj ni bilo obvestila in uradno tudi ni mogoce nobenega obvestila dobit v pisni obliki ali nekje na internetu napisano.

Sergio ::

Saj -- nič ne rečem -- namen je bil časten. Le izvedba katastrofalna.

Zanima me, kako bodo rešili to, da bodo lahko, eg, Arnes userji, pošiljali preko siol smtpja, iz siol networka. Bo SiOL mel listo vseh arnes emailov? Bo Siol ob vsakem pošiljanju vprašal Arnesov mail server, če je mail pravilen?

Kakšne so posledice, če SiOL krši dva člena lastne pogodbe?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Bakunin ::

undefined ::

> To NI open relay, ampak čisto legitimna uporaba e-mail storitve.

Legitimno bi bilo, če bi jest uporabljal svoj SMTP strežnik. In sicer mail.iceman.net za iceman@iceman.net. Tko majo vsi poštni predali popedenan; vsak normalen predal ima svoj SMTP strežnik. Če pa tega ne moreš uporabljat, ker si pač SiOLov uporabnik, je pa to stvar omejitve dotičnega ponudnika poštnega predala.

See the point? :)

TylerDurden ::

jst mam outgoing server arnesov, incoming pa siolov, če to komu kaj pomaga.
Let\'s make some soap ...

Tr0n ::

Pa ko si na SiOL ADSLju lahko uporabljsa mail account, kjer imas outgoing, se pravi SMTP server nastavljen na mail.arnes.si?

Fury ::

IceMan mogoce si pa ti registriras domeno, ki pac samo redirect na nek naslov.. recmo siolov web server, tam gor pa si se nardis mail, ki je u bistvu na siolu... ne poznam teh terminov.. pac takole

registriram fury.org in ko gre en na www.fury.org se mu u bistvu zloada users.siol.net/fury

naredim si se mail fury@fury.org, ki ni nic drugega kot fejk naslov za fury@siol.net.

ta domena nikjer nima nekega celega serverja postavlena... je samo NS entry al kako ze temu reces :) recimo to kar lahko na www.eu.org dobis zastonj.

folku hocem seveda tko posiljat mail da jim pise da prihaja od fury@fury.org, zato mam sender address fury@fury.org in siol mi maile poje. juhej! :)

zdej bos reku kaj se grem fancyča s fury.org domeno.. recimo da sem ferma in hocem naredit dobr vtis na ljudi s tem da ne zgledam kot en cheap bastard in mam fermo hostano na siolu pa se tak bedn mail @siol.net... vsaka neretardirana ferma ma svoj domain kar se mene tice....

undefined ::

Fury, jest sem govoril o strežnikih in njihovih dovoljenjih, ki jih zastavijo admini. Ne o navideznih domenah. Če si pač na siolu, je itak logično, da lahko uporabljaš siolov smtp. Arnes pa namreč ne more bit več navidezna domena za Siol. Tole je off-topic, btw. :)

Fury ::

ja ampak v primeru, ki sem ga jest podal ti ne dovoljo uporablat :\

ali3n ::

u bistvu ne vem, zakaj še vedno reklamirajo "neomejen dostop do interneta"... ??!?

siol adsl
* Več kot 100 TV programov
* Neomejen dostop do interneta in e-pošte (tudi brez računalnika)
* Visoka kakovost prenosa podatkov s hitrostjo do 8 Mbit/s
* Novi načini spremljanja televizije in uporabe interneta ter e-pošte

grem še mal težit na helpdesk...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

ali3n ::

080 1000 ne dela?;(

hm.. zgleda da je začelo delat... ?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tjulenj ::

a je kdo šel težit še kam drugam kot na helpdesk siolov? men sam še kapljica manjka pa začnem klicart na varstvo potrošnikov in podobno (agencija za telekomunikacije tut na cajte kšno pametno reče...). ok nej omejijo če hočjo zarad mene tko da si lahko sam še po pisarnah med sabo maile pošilajo, ampak nej to napišejo prej, nej povejo folku, pa kar je tok grdo da grš ne more bit, NEJ ERROR VRNEJO če maila ne misljo dostavt. sigurn nism edini k maile uporablam za kej več kokr pa za funny links okol pošilat. prasci siolovski... sploh dobr je pa to da včerej okrog 12h jest kolegu k ma informatiko čez rečem da moji pa še od parih, maili niso pršli nikamor, skupen nam je pa siolov smtp. valda kliče na helpdesk, kjer mu lepo povejo da to pa sigurn ne da pri njih pa vse dela pa da mamo 100% mi narobe nastavljen... mal kasnej smo pršli do verzije "strežnik se nm je sesul, mormo ročno domene not vpisat" ... sej človk ne ve a bi se jim smejal al jokal po telefonu.

McHregec ::

Na siolovem forumu piše, da je bilo vzpostavljeno staro stanje. :)

Na postnem strezniku za posiljanje poste je vzpostavljeno staro stanje.

Siol z dodatnimi omejitvami ni hotel skodavati svojim narocnikom. Nasprotno.

Uradni odgovor sledi.

lep pozdrav, Klemen Ramoves
Destroyer Of The Worlds.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHregec ()

ali3n ::

McHregec - ne vem če... lahko napišejo kar čjo.. sam men je pljunilo tole ven (mejl je bil poslan z owca.info naslova, prek mail.siol.net:
-------------------------------------------------------
This Message was undeliverable due to the following reason:

Each of the following recipients was rejected by a remote mail server.
The reasons given by the server are included to help you determine why
each recipient was rejected.

Recipient: moj mejl@volja.net
Reason: relaying mail to volja.net is not allowed

Recipient: en mejl@email.si
Reason: relaying mail to email.si is not allowed


Please reply to Postmaster@siol.net
if you feel this message to be in error.



Reporting-MTA: dns; kudu.siol.net
Arrival-Date: Thu, 6 Nov 2003 11:16:10 +0100
Received-From-MTA: dns; owca.info (193.77.159.215)

Final-Recipient: RFC822; moj mejl@volja.net
Action: failed
Status: 5.1.1
Remote-MTA: dns; 10.10.10.22 (10.10.10.22)
Diagnostic-Code: smtp; 550 relaying mail to volja.net is not allowed

Final-Recipient: RFC822; en mejl@email.si
Action: failed
Status: 5.1.1
Remote-MTA: dns; 10.10.10.22 (10.10.10.22)
Diagnostic-Code: smtp; 550 relaying mail to email.si is not allowed


------
v oko mi je padlo tole:
550 relaying mail to email.si is not allowed
550 relaying mail to volja.net is not allowed

po včerajšnjih zagotovilih helpdeska, sta email.si in volja.net na approoved listi... dans so pa itak cifro odklopili....>:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

McHregec ::

Tudi sam sem poizkusil poslati email iz owca.info preko mail.siol.net na email.si ampak mi program ne javi napake.
Destroyer Of The Worlds.

Vremenko ::

Jest sem ravnokar poslal mail z @email.si na @email.si preko mail.siol.net, pa dela normalno. Tud mail je bil na drugi strani sprejet. Če sem prav razumu une na siol-ovem forumu, so uvedl IP zaščito - torej samo siol-ovi IP naslovi lahko pošiljajo preko mail.siol.net.

Soprano ::

Siol je danes dopoldan povrnil zadevo v staro (normalno) stanje.
S tem je seveda tudi posredno priznal, da so naredili oslarijo.

Soprano

Person ::

@
Meni nič tebi nič so onemogočili pošiljanje preko smtp.siol.net kateremukoli pošiljatelju, ki nima na koncu naslova e-pošte @siol.net. Ker za pošto uporabljam ARNES-ov račun, to pomeni, da ne morem več pošiljati sporočil z naslovom nekdo@guest.arnes.si, če sem na internet povezan preko ADSL. Da bi bila zadeva še hujša, so enako naredili tudi vsem svojim strankam, ki imajo lastne domene. Nesrečen fant na tehnični pomoči je povedal, da zdaj delajo spisek svojih lastnih domen, da jih bodo lahko spet vključili


Pa ka mutite????????????????????
KA da ne gre prek ADSLja pošiljati emaila s svojega ARNES računa lai EMAIL.si računa???????????????
Pa do dela vedno mi čist normalno, nastavljeno mam pa tako: (tk kot piše na www.email.si)

mejl.gif
Enako za arnes, sam da arnesovi serverji notri.8-O 8-O 8-O

Pa boli mene, ka pravite, da mora bit nastavljeno, tk dela 100% vedno. Vse te tedni je tud delalo.8-)
Let's make something useful!

undefined ::

> ja ampak v primeru, ki sem ga jest podal ti ne dovoljo uporablat

Če se tvoja navidezna domena prevede v siolovo prvotno, potem ne vidim razloga, zakaj ne bi delalo. Govora je bilo, da ne dela preko drugih ponudnikov poštnih predalov, če sem prav razumel. :)

undefined ::

Bravo, Dj. Zgleda, da si eden redkih osveščencev tukaj, ki vedo za kaj se gre. Res, čestitam. Je tole namreč redkost tukaj.

Minmaxu pa ponovno izrekam dobrodošlico na Internet. Welcome. :)

Zgodovina sprememb…

Person ::

To piše tule:
http://www.email.si/apps/es/plugin.php?plugin=es_info&i=smtp

Pa točno tk mam nastavljeno. Pa maker bi priš na net preko PakistanADSL.net
Pa SMTP pomeni: Simple Mail Transfer Protocol
Pa mi ni niti malo logično, da bi šel pošiljat arnes pošto preko SIOLovega poštnega serverja. Pa pol bi tk ko eni pišejo moral za vsakega različnega ISP napisat druga imena not. Pa ka še..... never.
Let's make something useful!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Person ()

Matek ::

Stvar, ki je jaz ne razumem je, kaj oni pritobijo, če to dizejblajo. Sej incoming pošta gre prek razlišnihs erverjev, outgoing pa bi itak pošiljal isto, samo da mam zdej pač več mailov za različne namene in se pač spremeni sender, če zdej recimo pošiljam frendom z maila, ki se končajo na siol.net, klanovcem z spqr-clan.com, kar se tiče slotecha pa z owca.info, če bi mi to dizejblali, bi enostavno vse pošiljal kar s siol.net. S tem bi jaz izgubil kategoriziranje, medtek mo oni bi imeli pa identičen promet in ne bi s tem nič pridobili. A se motim?

btw, IceMan:
Bravo, Dj. Zgleda, da si eden redkih osveščencev tukaj, ki vedo za kaj se gre. Res, čestitam. Je tole namreč redkost tukaj.

Mah, sem ti napisal že v komentarjih na novico o čem se tu gre. Nimaš prav.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

bosstjann ::

Živjo

Siol je "popravil" napako saj mail.siol.net spet veselo dostavlja pošto.

Zmagali ste!

Lep pozdrav! Boštjan

p.s.:Dokaz:Received: from (193.189.160.25 [193.189.160.25]) by MailEnable Inbound Mail Agent with ESMTP; Thu, 06 Nov 2003 16:13:43 +0100
Received: from kudu.siol.net ([10.10.10.22]) by pegasus.siol.net
(InterMail vK.4.03.05.03 201-232-132-103 license 1cbf71897a39210db31154c99f0b4628)
with ESMTP id {20031106151345.EDJK4501.pegasus@kudu.siol.net}
for {xxxx@yyyyyy.homeip.net};
Thu, 6 Nov 2003 16:13:45 +0100
Received: from bostjan ([193.77.91.222]) by kudu.siol.net
(InterMail vK.4.03.05.03 201-232-132-103 license 1cbf71897a39210db31154c99f0b4628)
with SMTP id {20031106151344.CNWV8542.kudu@bostjan}
for {xxxx@yyyyyy.homeip.net};
Thu, 6 Nov 2003 16:13:44 +0100
Message-ID: {001101c3a478$acb43d70$0200a8c0@bostjan}
From: "Bostjan" {xxxxxxxxx@volja.net}
To: {xxxx@yyyyyy.homeip.net}
Subject: test
Date: Thu, 6 Nov 2003 16:14:29 +0100
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: 7bit
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1158
Disposition-Notification-To: "Bostjan" {xxxxxxx@volja.net}
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1165


Received: from (193.189.160.25 [193.189.160.25]) by MailEnable Inbound Mail Agent with ESMTP; Thu, 06 Nov 2003 16:10:59 +0100
Received: from kudu.siol.net ([10.10.10.22]) by pegasus.siol.net
(InterMail vK.4.03.05.03 201-232-132-103 license 1cbf71897a39210db31154c99f0b4628)
with ESMTP id {20031106151058.ECMX4501.pegasus@kudu.siol.net}
for {xxxx@yyyyyy.homeip.net};
Thu, 6 Nov 2003 16:10:58 +0100
Received: from bostjan ([193.77.91.222]) by kudu.siol.net
(InterMail vK.4.03.05.03 201-232-132-103 license 1cbf71897a39210db31154c99f0b4628)
with SMTP id {20031106151058.CLQO8542.kudu@bostjan}
for {xxxx@yyyyyy.homeip.net};
Thu, 6 Nov 2003 16:10:58 +0100
Message-ID: {000901c3a478$48773ab0$0200a8c0@bostjan}
From: "Bostjan" {xxxxxxxxx@guest.arnes.si}
To: {xxxx@yyyyyy.homeip.net}
Subject: test
Date: Thu, 6 Nov 2003 16:11:41 +0100
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: 7bit
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Mailer: Microsoft Outlook Express 6.00.2800.1158
Disposition-Notification-To: "Bostjan" {xxxxxxxxxx@guest.arnes.si}
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2800.1165

undefined ::

> Mah, sem ti napisal že v komentarjih na novico o čem se tu gre. Nimaš prav.

Nimam prav, da ma Dj prav? Torej maš ti prav, da jest nimam prav, da ima Dj prav, da jest imam prav? Al kaj si hotel povedat? :))

dcy747 ::

IceMan & DJ ... pobereta nagrado za "Dumb & Dumberer" par ....

Problem je v tem, da če se je že SiOFF odločil spreminjati pogoje uporabe, je s tem kršil pogodbo s svojimi naročniki - še največji F'UP pa je to, da je sprejel mail v relay (s čimer je prevzel odgovornost zanj) ter ga nato poslal v bit nirvano. To ni obnašanje, ki ga pričakujem od svojega ISP-ja, zato me bodo imeli še en čas polna ušesa.

lp, d.

undefined ::

> Problem je v tem, da če se je že SiOFF odločil spreminjati pogoje uporabe, je s tem kršil pogodbo s svojimi naročniki

Daj povej točno katera pravila je SiOL kršil. Morda le tista, ko vas ni podrobneje obvestil, kako se uporablja SMTP strežnike in kaj pomenijo razna dovoljenja ponudnikov poštnih predalov? :\

Person ::

Jst se ne mislim prepirat tule, sam ko mi ni blo nč jasno ka pišete tule.
Torej, če zdej prav razumem, ste vi meli nastavljeno, da vsa odhajajoča pošta gre preko mail.siol.net, pa so vam blokirali ostale domene razel siolove.

Jst sem pa mel in mam še vedno in bom mel tk nastavljeno, kot zgoraj. Pa nisem mel nobenih problemov.

popravek: Zaka bi pol ta nastavitev bla trampolin za spam??? Saj se pa ja logira preko mojega gesla za SMTP avtentikacijo?

dodano:
No, tule:
http://www.arnes.si/help/ms-out-xp.html
pa so še Arnes nastavitve. Ni pa nastavljena avtentifikacija. Dela pa v obeh primerih.
Pa je tud napisan mail.arnes.si:)

Pa jst kr ne mislim zdejle se prepirat tule, ko mam kej pametnejšega za delat.
Let's make something useful!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Person ()

undefined ::

> Siol je danes dopoldan povrnil zadevo v staro (normalno) stanje.
> S tem je seveda tudi posredno priznal, da so naredili oslarijo.

Ne, s tem se je le izognil tisočem klicev na dan, zaradi neosveščenosti uporabnikov. Včasih je treba naredit tudi korak nazaj, da se stvari malo umirijo. :)

dcy747 ::

Preberi si 7. člen pogodbe o naročniškem razmerju za fizične osebe.

Drugo. Neosveščenost uporabnikov? Pa dobro, kaj si ti človek bebast? Standardna praksa je, da vsak ISP dovoli SMTP relay preko svojih SMTP strežnikov - pri čemer omeji relay dostop do njih za svoj IP space. Je to res tako težko razumeti?

Človeku, ki se je čudil, da je kljub vsem snafujem mail za @siol.net preko mail.siol.net vseeno bil sprejet.... Well duh! Nekak logično za mail exchanger za siol.net, se ti ne zdi?

Prosim, prosim, prosim - če že nameravate debatirati si dajte vsaj razjasniti določene pojme o poštnih sistemih.

lp, d.

Matek ::

Hočem ti povedat, da se ne uporablja za vsak predal poseben izhodni strežnik, ker je email.si eden zelo redkih, ki ga ponuja. Zmeraj se uporablja ispjev odhodni strežnik in hočem povedat da ti nimaš prav da ima dj prav torej da vidva z djjem nimata prav (če že, v majhnem primeru - email.si, nasploh pa to ni nikakršna rešitev).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook - problem z mail računi

Oddelek: Omrežja in internet
64000 (3904) Oxford
»

Posiljanje E-MAILA

Oddelek: Pomoč in nasveti
63665 (3585) Cuoresportivo
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216565 (13247) the_unborn
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316430 (16430) Bakunin
»

Outlook Express Error sending/receiving message - SiOL

Oddelek: Programska oprema
73566 (3505) alf__

Več podobnih tem