» »

spletna stran

spletna stran

odin_ ::

Zdravo, a mogoče kdo ve kje bi lahko postavu free spletno stran na spletu. Stran sem naredil iz programom dreamweaver. Zdj pa nevem kje in kako naj jo objavim. Zlo bi biu vesel kšnga nasveta.
lp

Tody ::

Mi bi bili pa zelo veseli če bi ugotovili da novinci dejansko znajo brat in gledat:\

odin_ ::

Ja sory, nism kj preveč brsku po forumu.hvala za odgovor. me pa še zanima kakšno spletno stran k ma free webhosting, a to tud že ke piše. rabu bi kšn tak naslov strani.


lp

Tody ::

Jao upam da si na kablu drugač te bom tepu... Maš dost free hostingov mal poguglej pa boš vidu, težava je le v tem ker jih veliko ponuja samo podporo navadnemu html brez kakega php in podobnih zadev... poleg tega če boš uporabil iskanje na tej isti strani boš našel ne malo postov na to temo... sorry k sem mal tečen samo to vpraša čisto vsak ki pride gor...

dëych ::

slohosting.com8-O

odin_ ::

ja sj vem pa da jih je dost pa tralala,Sam polovica jih itak nakonc prbije da so zaplačat. heatsink, a mogoče še veš za kšnga tujga.
hvala za odgovore

lp

EMET ::

garg ::

sicer so tuji webhostingi polni pop uppov bannerjev in raznih nadlog za obiskovalca... pa se ftp prenosa ne podpirajo vsi, da si ne bos kje zivcev popapal. preveri najprej moznost ftp prenosa.

garg ::

pa stran ti bo drugace izgledala z "unimi njihovimi bannerji" :)

garg ::

flaksor ::

Ja če ti je res taka sila potem pa si naredi apache !!!:> kakor hočeš mene bk ker imam 100 MB HTML, PHP in MySQL podporo na apachu linux !!!tak da imam vse kar potrebujem za spletno stran!!!to je najbolša rešitev če pa imaš DSL pa še tolko bolše greš na www.afraid.org registriraš domeno dobiš pass in login in pošleš ADSL-ju da ti resolvajo IP !!!In si lahko postaviš apache za win okolje ki pa je nameščen v nekaj minutah z php podporo in vsem !!!čao:)

menson ::

probi www.spunge.org 5mb, email, ftp...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277265408 (1717) Netrunner
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376287809 (11101) hariscorale
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8516618 (7538) next3steps
»

Svoj server,kako? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
718563 (6313) jackorsen88
»

Narediti svoj FORUM (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
765184 (4601) bzagozen

Več podobnih tem