» »

formatiranje diska

formatiranje diska

bota ::

Zanima me kako lahko formatiram disk na leptopu-imam windowse xp.sem probal da sem šel v moj računalnik in dal formatiranje ampak mi je napisal da tega pogona ni mogoče formatirati-na kakšen drug način se lahko sformatira xp-je

R-S-LoVe ::

windowse ne moreš sformatirat z istimi windowsi.8-O
rabu boš ali sitemsko disketo od 98-ke ali pa boot CD od WInXP
Vstaviš boot cd noter, restartaš notesnik, pa pazit moreš, da je first boot device CD, pol te pa tko cd vodi do formata!
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

bota ::

ja kje naj pa dobim boot cd, a se na drugi način ne da? imam samo cd za windowse ter nobene diskete

slenik ::

CD od winsow vstaviš v CD-ROM,restartaš računalnik,greš v bios in tam nastaviš,da prvo boota CD-ROM.
Ko greš z biosa (exit and save changes) ti bo zagnalo winse iz CD-ja in naprej je le še čakanje :D
Mogoče le še to,da ne prehitevaj in pritiskaj enter,ko ga želi resetirat men nalaganjem (počakaj15 sek.),ker boš spet na začetku.
Eni so psihopati eni pa smo še bolj psihopati. :)

bota ::

zanima me kaj moram pritisniti da pridem v bios ali f8 tako kot pri varnem zagonu

roli ::

Tipko DELETE.
Sicer ti pa nazačetku napiše.
Lp!
http://www.r00li.com

Sadida ::

No dons sm dubu disk in ma ene težave tko de bo treba formatirat.U win. ne pride tko de mi pumagite kua naj nardim. tm.Sm slišu tud de lhka u DOS-u formatiraš kuko naj pridem u dos?
Kuko naj formatiram?

Sadida ::

Ja pa še to.A lhka win98 gor posnamem?mam cd:D
Sam nimam zagonske diskete!
Kua naj pa zdej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sadida ()

gumby ::

bootaj z w98 cd-ja? :\

Sadida ::

Če pa napiše de rabm zagonsko disketo!?:(

Sadida ::

A mi lhka kdo pove kako naredit zagonsko diketo za win98., če se jo sploh da????
prosm!

overlord_tm ::

Seveda se jo da!

Gres dodaj/odstrani programe pol pa klikn jeziček zagonska disketa pa jo nardiš. v Win98 seveda:P

Drugače pa malo iznajdljivosti
Tuki

Sadida ::

Ja hvala, sm zrihtu.
Kuko pa zdej win xp gor posnamem, te so čist zanč???

Sadida ::

Prosm pomagite kuko iz win 98 posnamem xp??

bota ::

a mi lahko kdo pove kako naj formatiram disk c imam win xp
- v biosu nastavim da mi bere z cd-ja, potem mi zažene cd, kliknem eno tipko da mi bere z cd-ja, in semi potem naloži modra stran windows setup, tukaj imam pa tri možnosti:
-to set windows xp now, press enter
-to repair a windows xp installation using recovery console, press R
-to quit setup withouth instaling windows xp press F3


od tukaj naprej pa ne znam, probal sem sicer drugo možnost pa se mi je odprlča stran z particijama c in d in me je potem vprašal če naj formatira particijo c, in tukaj potem nisem nič pritisnil ker ne vem če je prov

prosim za pomoč

SavoS ::

Malo znanja angleškega jezika ti pa res nebi škodilo...saj ti lepo piše : to setup winxp PRESS ENTER.....madona če pa to ne razumeš??!! - PRITISNI ENTER!!!in gre dalje, pol te bo vprašalo na katero particijo želiš dati, oz. kako boš formatiral...se pač odloči ali NTFS ali FAT32....priporočam NTFS.....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

bota ::

sej znam angleško, sem tudi to probal in me nič ne vpraša tudi nimam kaj za izbirati ampak mi še enkrat naloži windowse brez da se prej izbrišejo

stock ::

e fantje....
posluste rabte zagonsko disketo!

sam not das pa reseteras in ti sam zalaufa, pol te neki uprasa pa das opcijo 2. pol ti to zloda pa ti pise A:/ pa ti napises >format C:<

to je to

bota ::

sem dal zagonsko disketo noter, resitiral računalnik , vendar mi je normalno zagnal windowse. Sicer ne vem če je to kaj pomembno vendar to delam na prenosnem računalniku ( prenosnika želim formatirati)

stock ::

a si sigurn da je zagonska uredu?
mogoc je tud to kj da je prenosnik

SavoS ::

Ja če imaš zagonsko disketo potem moraš nastavit, da ti boota z diskete....to nastaviš lahko v biosu, ali pa ko se pržge prenosnik imaš neke kombinacije tipk....preveri....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje plz plz nej en pomaga nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
91031 (858) ql000
»

"Format C" - kako narediti ???

Oddelek: Operacijski sistemi
202561 (1963) Damjan Jagar
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443053 (2291) xpozed
»

Namestitev Windows 98SE

Oddelek: Operacijski sistemi
183173 (2969) Moonfire
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452294 (1665) BlackHole

Več podobnih tem