» »

Satanizem

Satanizem

1 2
3
»

donfilipo ::

>>Xbite lepo citira:
Satan predstavlja:
1. razvajanje namesto zadrževanja
2. življensko bivanje namesto duhovnih sanj
3. neomadeževano modrost namesto hinavske prevare
4. dobroto za tiste ki jo zaslužijo, namesto ljubezni potrošeno za nehvaležne in hinavske
5. maščevanje namesto odpuščanja
6. odgovornost odgovornih
7. človeka kot žival, ki je včasih boljša, največkrat pa slabša od ostalih živali. Človek je zaradi svojega "božansko duhovnega in intelektualnega" razvoja postal najbolj hudobna žival kar jih je kdaj obstajalo
8. razvajanje v vseh t.i. "grehih", ker le to vodi k popolni psihični, duhovni in čustveni nagradi

Tudi sam sem bral Satan's bible...in moram reči, da sem namesto pričakovanega, to je, da me bo prijelo srat...veste z leti je človek včasih zaprt....sem jo prebral zduška in se počutil rahlo bedasto. Odprta usta so postala raj za muhe, bedast izraz na licu pa bi lahko vnovčil, če bi bil recimo znan igralec. In sem pozabil. Ker mi je pač nek dober človek, ki sem ga klical Jesus, že pred leti rahlo odstrl moj zaplankan ateistično pozitivističen pogled. Hedonizem v vsem svojem sijaju. Pa vendar, ker sem spet naletel na zlodja in tokrat ne v cirilici ampak latinici poglejmo:
1. brez določenih zadrževanj ne gre, face it, je pa res problem kateremu zakonodajalcu, etiku in moralistu gre zaupati. Torej če uvedemo recimo socio gen, prosto po Dennetu, se pokaže da, hedonistična izvedenka, tako na oko pripelje obilo užitka posamezniku, a trpljenje vrsti..pa sad biraj...vsekakor, če imaš še pet petkov, izbira ni težka, če pa si na nekem vrstu testa, pa ne boš po moje ravno sral učitelju v žep. Where are we....who knows...but i believe in Jezus...khm sometimes:8)
2.bivanje je zaradi raznoraznih zadržkov objeltivne in JA JA predvsem subjektivne narave ('life is a piece of shit.... as you look at it'), včasih zoprno v primerjavi s sanjarjenjem oziroma mehanizmom self entertainmenta, ki ga je Darwin, al kdo si je že zmisli evolucijo>:D namenil za lajšanje težav ubogim. Morda velja razmisliti, če ni racionalnejše sanjariti o Pameli Anderson in z njo prebiti par trdo napetih uric v sanjah:8) , kot z deko oditi v USA jo zbasati v žakelj in jo skušati privaditi na vaše kmečko življenje. A?
3.Moj maček Gustelj je bil bistra žival, prepotoval je več sveta kot jaz, in nedvomno si je izbral več družic, kot jaz sam. Bil je uživač, dokler ga ni našel nek pes (so it goes). Ampak televizije pa ni razumel. IN da jo je pustil na miru skupaj z mano, ki sem napeto zijal v mrzlo šipo, namesto da bi pogledal, če je kje kak ulov, ali ostanek zalogaja nekega velemačka, ki po njegovem ni zmogel vse pojesti in je puščal Whiskas....zaradi ljubega miru torej sem mu napledel eno zapoved...Tako je govoril pramaček Abragustelj:če daš donfilipotu pred televizijo mir se iz neba vsuje Whiskas in cel dan bo blaginja v deželi! Hinavska prevara? JA!
4. To me spominja na sodobne delodajalce, ki se jih težko pripravi do pogovora. Marko je jokal, ker je razbil krmo jahte:...pa jebela tud po morju ne morš več lepo vozet...in je bil obupan...stroški bodo v desetisočih evronov. Prosil sem ga, da mi da za burek, ko sem mu zasnoval neko bazo podatkov..a je bil mnenja, da nisem zaslužil, ker tudi on nič ne zasluži, revščina je... jebemu pol pa še tole z jahto....in sem rekel ga ne bom zdaj...sej je res revež, že v šoli je od mene plonkal matematiko... grem raje po gangstersko...zberem ekipo hop do miljonarja 'evidentiranega pazi' in že vlečemo pištole ko....jok stok kriki...mož je obupan...žena vrešči, otroci se derejo, kot bi jih klali...veste to me je pa zatolklo v bad. Začnem miriti tolažiti...veste terapija..intervencija...pa nič ne pomaga...komaj sem zvedel vzrok: naš ugledni možak je izgubil 10€. Takrat ruknem z glavo v zid vržem 10€ in jo ucvrem, kar je duša dala...samo še lep smeh otrok in zadovoljno stokanje sem slišal..ampak srečen pa nisem bil:8)
5. Socio gen maščevanja je čistilen gen, skrbi da se neskladni elementi in seveda še bolj sovražni elementi čim manj razmnožujejo. Dilema glede na njegovo učinkovitost je, ali je benigen ali maligen. Jesus in Gandi sta ubrala linijo blokade tega socio gena. To sicer privede do večjega števila genov na splošno...je pa res da nam jih je le teh manjši procent všeč....>:D kuker se obrneš maš rit zadaj
6. Ja če odgovarjate za sosedovo kobilo Suzy (koja voli da šeče po pruzi), vas bo sosed nagradil s pivom, če podvig reševanja Suzy pred vlakom uspe, če se po Murphyu ponesreči vas čakajo batine. Če pa varujete celo deželo in vse ljudi lahko poserjete celo šefa in dežurno postajo, pa ne boste kaj prida odgovarjali. That's life>:D
7. jap res je. ampak zdi se, da se nekdo ali nekaj neprestano trudi jo na nek način udomačiti. Da smo pogrnili na skoraj vseh testih ni potrebno omenjati ne?>:D
8. Sihurno>:D samo to ne more trobiti penzelj, ki še ni doživel overdosa in hude odvisnosti v vseh dostopnih drogah in grehih in zatorej tudi približno ne pozna pošasti, ki priplavajo na dan v stanjih pomanjkanja teh sladkih grehov. To ponavadi trobijo tiste športne in podjetne duše, ki te strupe, arcnije in razvade prodajajo. Fuck them;(( A boš verjel filipinki, ki ti teži: 'sucky sucky - one dolar...me love you very long time'>:D
Drgač pa gospoda.... ne se bat.... my master expects you...you will be very welcome>:D
Ne???? Morda samo malo iz radovednosti...pa kaj je to takega...prosim vas....NE ne piše Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate, ne ga srat mislem.... dobr čak ampak to pomeni: Ne obupujte tisti ki vas mika noter...navali>:D
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

jype ::

Če bi bilo besedilo še malce skladenjsko urejeno, bi zanimiva vsebina bolje prišla do izraza.

donfilipo ::

Jure ti boš še dolgo srečno živel. Namreč.

Učitelljica slovenščine, ki je izjavila ravno nekaj takega, še danes veselo poje v pevskem zboru, druga mlajša, ki je trdila, da imam genialne misli, pa je kmalu zatem umrla v prometni nesreči. Je pa res tudi nekaj drugega, če bi bil cel bolj skladenjsko urejen, bi bil zdajle s tremi lepimi mulatkami, namesto da tapkam gluposti. No pa tudi to včasih malce pomaga...ne bi človek verjel.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

iration ::

sedaj po pošlji to naprej 10 prijateljem če ne ...
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

donfilipo ::

bodo imeli manj spam mailov:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Verjamete v boga? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42367237 (61318) Marilyn
»

Jezus je vstal od mrtvih. Kaj misliš ti? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Loža
171661687 (19197) Bananovec

Satanizem

Oddelek: Problemi človeštva
53188 (2983) jype
»

Napake krscanstva (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
927890 (5902) Thomas
»

Kakšno glasbo poslušamo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885760 (1395) stromar

Več podobnih tem