» »

[divXvid] Xoro predvajalniki

[divXvid] Xoro predvajalniki

««
28 / 42
»»

L0sT ::

Njegov naslednjik, pa še malce cenejši je =)
Lost is my soul wondering in space and mistery...

Drejcula ::

Ma kake probleme bi te naj mela 4000 jas jo imam in čisto vsi podnapisi kateri so vredu narejeni skupaj igralo brez kakeršnega koli problema.
Jas ne vem kje jemlete take informacije sem imel tudi 415 in razlika je v fontih, s tem da še 4000 podpira nekatere kodeke ki jih 415 neja.

Kaj se pa tiče modela 2100 ki pravite da je naslednik 415 (hmm), ta model 2100 je že dolgo časa naprodaj v Rusiji, zdaj so še ga pa začeli uvazat nasi uvozniki( velik zasluzek).

Narejen je bil za vzhodni trg. Če bi bil nek novi model za zahodni trg bi bil ziher objavljen za uradni strani pa ne slovenski ampak nemški da se razume.

Kar se pa tiče 4000 modela v primerjavi z 415 se že vidi v kvaliteti sestave in zunanjosti funkcijonalnosti pilota kateri deluje tudi pod kotom ne pa pri 415 ko si ga moral direktno usmeriti da je deloval. Osebno nisem bil zadovoljen z 415 polek tega je še transformator in display brnel kot ptiček v kletki da si ga moral izklopit če si hotel zaspati. Pa bi se še najdlo kaj.|O

bajo ::

drejcula, jaz imam 4000 že 3 mesece, pa ti povem, da mi še nobeden film,
ki sem ga gledal ni podanpise prikazal 100% in še par takih je na forumu,
ki imajo probleme s podnapisi, preberi komentarje za nazaj,
kar se pa vsega ostalega tiče, kar si navedel pa popolnoma drži.
Me pa zanima, kaj si ti naredi, da ti prikaže prav vse podnapise
in ti nobenega ne izpusti.
Aja pa še to, imam naložen zadnji uradni fw za 4000 iz xoro slo strani .

sajnires ::

Zdravo.
Sem kupil 4000 in mam ze od začetka same probleme. DVD-je mi namreč predvaja ok, pri DivX-ih pa ne predvaja podnapisov. Sploh jih v menuju ne prikaže. Sem proval updejtat firmvare z njihove uradne strani in tu se zatakne. Datoteko ( build.img ) ki jo natankam iz xoro.si se poskusil zapeči kot sliko in na drugi cd kot datoteko. Katerikoli cd dam v 4000 se ne zgodi nič. Sploh se mi noče updejtat. Ima mogoče kdo kako idejo?

lp sajnires

Muzo ::

Ja ta 2100 je zelo zanimiv, samo če se ne motim zanj še ni nobene podpore za slovenske podnapise prav tako pa nobene neuradne podpore, Alec999 in Krho recimo :)

Drejcula ::

bajo gle zaj nekak vrhunsko jih res neja predvaja nekatere mi ful dobro nekatere pa ne prehiro menjuje ali kaj bodobnega.

Pa to me tak ne moti, moti me najbol da prokleta kišta ne podpiar qpel-a. :'(

cycoboodah ::

Meni pa predvajalnik Xoro 415 ne prevrtava divxov (rewind / ffwd).
Ima še kdo tako težavo?

Drejcula ::

kak je kaj zaj z novim firmwaro-m za xorote

trek@s ::

Jaz na xoro.si nisem še nič zasledil, tak ta poln pričakovanja čakam....:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trek@s ()

bajo ::

Če kdo ve kdaj bo novi fw za Xoro 4000 in druge, pol je to Izid, kot uvoznik,
men so rekli po 7.2, lahko je to 9.2, 10.2 ali pa kasneje,
sam imam slab občutek da tudi ko bo nov fw, ne bodo delali podnapisi tako
kot je potrebno.
Daj bog, da se motim, ker drugače ne vem kaj bom naredil s tem predvajalnikom.

Matjazy ::

Danes sen nabavil 2100. Zaenkrat dela vse kot mora, podanpise bodo pa tudi porihtali z firmwarom. Upajmo, da kmalu.

ncc2000 ::

Torej, XORO 415 sem odnesel na sevis IZID in tam ni delal. Danes sem ga dobil nazaj. Menda crkujejo motorji DVD drive-a in sicer tako, da pride do prebojev med ovoji navitja, poveča se tok, mainbordu pobere štrom, procesorju zmanka pa začne bluzit. V nadaljevanju pa zaradi prevelikega toka odpiči še stabilizatorje na mother boardu. Zamenjali so motor (menda z neki neoriginalnem, ki ne crkuje in je boljši) in motherboard. Trenutno dela OK, upam da bo tako tudi ostalo. Na IZID servisu so bili korektni.

CYCOBOODAH, moj 415 to dela brez problema, res je, da ne gre za zvezno sliko, ampak kao slide show pri višjih hitrostih prevrtavaja, ampak dela. Naprej in nazaj. Če ti ne dela tko kot jast napisal, nekaj narobe.

ELEKTROLJUB ::

Imam 415_tko in sem kar pretežno nezadovoljen z njo.
Prva mi je po parih dnevih totalno crknila tako, da so mi jo v Merkurju zamenjali za novo.
Z novo pa spet ni vse tako kot bi moglo biti.
DVD_ji in divx_i začnejo štekati nekje po dveh tretinah.
Slika se ustavi za kakšno sekundo in spet naprej...
Bolj je proti koncu slabše je...
Tako da me je že minila tale 415_ka.
Zanima me model 2100 z USB vhodom.
Predvsem me zanima če lahko preko usb-ja priklopiš zunanji disk in brez problema gledaš divx_e.
LED svetloba je prihodnost...

djuris ::

ima xoro 315 in sem znjim zelo zadovoljen edino ki me mučiji ki ni podpore za šumnike
djuris

djuris ::

imam 315 in še ni zaštekal kaj si zmišljujte pogljte cene drugih roizvajalcev jaj ponujajo za višjo cemo pa se pol javte xoro je zakon
djuris

tco_00 ::

Xoro 2100 in zunanji disk. Ne delajo vsi. Obvezno mora biti FAT32. 160Gb ne prime, tudi če zmanjšam particijo(Maxtor),uspelo pa mi je z 40Gb(WD). Očito je tudi, da se vsi proizvajalci ne držijo standardov za USB. Z enim ohišjem dela 40Gb v drugem pa ne. Na žalost ne vem proizvajalca ohišja. Na PC dela OK v katerikoli kombinaciji.

ELEKTROLJUB ::

tco_00

Hvala za odgovor.
Pa je to res, da moraš imeti na disku poleg avi_jev obvezno še kakšen mp3, da sploh zazna, da je kaj na disku.
LED svetloba je prihodnost...

tco_00 ::

@ELEKTROLJUB
Ne. Avi-je sem imel v mapah, pa je vse prepoznal. Nise pa še probal z mešanimi datotekami. (mp3 in jpg)

Drejcula ::

Kaj je te zaj s tem firmwarom ga ne izdajo prokleti cepci.. Ma keri kake linke do neoradnih Firmawarov.

bajo ::

Drejcula in ostali uporabniki Xoro HSD 4000,

Danes sem izvedel na Izidu sledečo informacijo, pa jo citiram :
Glede firmware-je sem pa zvedel,
da ima Xoro probleme z tem predvajalnikom in da delajo čisto nov firmware, kdaj pa bo, pa tudi sami ne vedo.

Saj priznali so, da imajo probleme, že to je nekaj, ker so včasih tdili, da ni
nobenega problema s tem predvajalnikom.

Tako, da bomo morali uporabniki 4000 še malo potrpeti in se ne živcirati preveč,
pol pa upam, da bo prišla odrešitev.

Matjazy ::

Tole je pa za vse k mate 2100:
Mail:
Nov firmware bo v četrtek in bo objavljen na www.xoro.si pod servis.

Kn3dL ::

To me pa zdej res zanima če so poštilmal tko, kot je treba...

Drejcula ::

Pomojem ga bojo izdali na nikolovo.

Prokleti pleyer mi dvigne cuker,;( ko dam kaki starejši Film gor in predvaja sliko brez zvoka zvok pa naj bi bil neki Mp3 pa ga prokleta kišta noče predvajat.

Sp4c3 ::

pozdravleni..


imam podoben problem kot "sajnires"! na CD zapecem film, zravn podnapise (use mozne vrjante; .sub .smi .srt .txt; vse mozne hitrosti 16x 24x 32x; ja zapeku sm ene par CDjov..). film dela, podnapisov pa prepsosto ni! jih ne zazna! kot da jih nism zravn dav! za znoret! pred in po updatu! isto! a ma se kdo isti problem in kako ga je resil? osebno mislim da ni problem FW ampak predvajalnik.. groza! pomoc ali socustvovanje zazeljeno.. hvala!



LP

rikta33 ::

en problemček! do zdej mi je 415 vredu delal do danes. sploh cd- ja ne dobim ven. sprobal sem ga izklopit iz elektrike pa ni slo...pritisnem gumb i/p...ne gre.v meniju pa pise, da ni cd-ja..a je kaksna caka? hvala

ELEKTROLJUB ::

@rikta33

Imel isti problem.
Enkrat mi je sredi filma zaštekal.
Slika je stala.
Noben gumb ni delal....
Ko sem ga izljučil iz elektrike in nazaj priključil je bil mrtev .
Nekaj mislim da je pisalo na displeju, vendar se tudi CD_ja ni dalo ven dobiti.

Nesel nazaj, in so mi ga zamenjali.
LED svetloba je prihodnost...

ELEKTROLJUB ::

@Kn3dL
Si že poskušal kaj predvajati iz prenosnega diska preko usb_ja???
LED svetloba je prihodnost...

Kn3dL ::

Ne, sej jst nism lastnik xoro-ta 2100. Je pa prijatu, ki pa je navdušen nad njim saj mu vse dela normalno, lepo razn slo divx/xvid podnapisi seveda....tut men je bil izredno všeč glede delovanja, zato me pa zanima če bojo poštimal fw. Bom pa pr frendu probu zunanji disk, če bom najdu vse kable za povezavo..LP!

tco_00 ::

@ELEKTROLJUB
Jaz sem predvajal z diska. Filmi, slike, mp3. Do zdaj je vse delalo. Hitrost prenosa podakov je dovolj hiter, tako da ni zatikanja.
Nikjer pa nisem zasledil, ali ima Xoro USB2 ali USB1.
lp

nadzorni ::

l.p.
No danes zjutraj pogledam stran od xoro.si .V tehnicni podpori sploh ni vec nic od HSD 2100 modela?Fantje, a je to dobr al slabo?8-O
Toje moje mnenje drugi imejte svojo!

Drejcula ::

JA kaj čemo tak pač je, pomojem delajo kaj na novo.:O

rikta33 ::

ELEKTROLJUB!
lej! par dni ga nisem vzigal. danes vzamem garancijo, racun....in se za foro grem sprobat....lej! spet deluje.....:)) :)) :))

ELEKTROLJUB ::

@rikta33

Meni pa ta ze drugi (prvi mi je čisto crknil) , ko se pogreje začne zatikati sliko.
Če ga še pustim naprej tako nekaj časa pa ne spravi iz sebe ničesar več.
Ga izklopim počakam da se ohladi in spet dela. ;((
LED svetloba je prihodnost...

scancarm ::

jaz se imel isti problem in sicer ko se je ogrel mi ni hotel dati ven dc-ja in tudi ostale funkcije so zaštekale

pri meni je bil problem da sem ga imel danega nad avdio ojačevalcem ki se je precej grel in posredno tudi Xoro 415

dal sem ga dol in je sedaj vredu

Lp če kaj pomaga!
GA-K8NSC-939, AMD Athlon 3000+ 64 @ 2204 MHz Venice,
512 MB ,radeon X700 pro, ZM80D, maxtor160, 400W, bigtyphoon

gajfy ::

Mam 2100 in sem zadovoljen!!!
Sn včeraj kupo scart kabla kar enega za 400 sit v baumaxu-Mb!!
Pa sem bil presenečen!
Prej sem ga mel povezanega na tv z tistim kablom ko maš priloženega(3 činči not), pa sn mel še vse skup povezano na sony hišni kino ker ma pač audio vhod pa sn na tvju mogo vedno vse skup šaltavat pa to....
Skratka priklopim scart in vklopim 2100 pa glej finto mi se na tvju avtomatsko prestavi na AV2 brez da bi kaj šaro po tv daljincu-jaz sn ful gledo kaj je zdaj to!!!!
Mogoče je to normalno samo jaz tega nisem vedo...

Pa podnapisi me tudi nena tak grozno motijo, saj bojo porihtali!
Moti me dino to da nea predvaja wmv-jov!?
Bi mogo to al ne????

Aja pa še to da sn dal za njega 11.200sit, ker sn ga dobo verjetno res med prvimi sploh pa so na enaa pač tak ceno nastavli!!!:)) :)) :)) :)) :)) :))
LP gajfy

basko ::

S kolegom sva šla včeri kupit HSD400 v Merkur,pa mu ni kazal š,č,ž.Pol je naštimu jezik podnapisov na srednjo evropo in pravi da mu dela zdaj vse.Podnapise mu prikaže tudi v treh vrsticah če je treba.Sicer ne vem,če je to pri teh playerjih normalno,sam glede na to ,da imate probleme z predolgimi podnapisi se mi je zdelo to pomembno.Mu pa filme snemam jaz in ker mam sam Yamado(dela kot urca z najnovejšim FW) mu podnapise napišem enako kot je naslov filma in v srt.Ne vem pa zakaj vas to moti ker ne pokaže podnapisov v meniju.Se nič ne zamudiš če zadevo pripraviš že na pc-ju.

ELEKTROLJUB ::

@gajfy
Si že kaj poizkusil predvajati preko USB-ja?
LED svetloba je prihodnost...

gajfy ::

Nič še, še nimam edino če bi probo muziko preko usb ključa onega z radiom pa to...
HDD pa še morem nabavit enega ker mam zdaj še vedno samo 80Gb v compotu.....
LP gajfy

tomanator1 ::

mi lahko kdo pove kje bi našo firmware za xoro hsd 415, ker se mi dogaja da mi ne pokaže podnapisov čez celi ekran, in nekaterih filmov sploh ne zazna čeprav so xvid

ELEKTROLJUB ::

Najdeš jih na strani: http://www.xoro.si/
LED svetloba je prihodnost...

Minuteman ::

Za vse lastnike Xoro 2100!
Pred dvema dnevoma sem stvar nabavil. Isprobal sem vse kar se na njej isprobat da.
Vsi izhodi in vhodi mi brezhibno delujejo. Na USB sem prvo priklopil USB ključ 256M s slikami in mp3. Stvar dela odlično. Potem sem priključil še hard disc. Po nasvetu s tega foruma (Hvala!) sem ga sformatiral na FAT32. To je Maxtor 120G v škatli Canyon. Mašina dela ko šus. Filmi in podnapisi so bili v mapah in na samem disku ampak ni bilo prav nobenih problemov. Če v mašini ni DVD-ja se avtomatsko sam preklopi na USB HD. Optični izhod pošilja ven signal kakršen je pač na mediju posnet. Če je samo stero pošlje ven stereo, če pa je 5.1 ga pač pošlje ven takega. Pri predvajanju filmov nisem imel nobenih problemov in mi celo predvaja tiste ki mi jih Yamada in Bellagio ne. VGA izhod mi dela normalno, za ostale analogne izhode pa itak ni nikoli problemov.
Sedaj pa o temu kar mi pri njemu ni všeč:
Ko sem ga zagnal se mi je kompleten menu pojavil v ruščini (cirilica). To sem nekako preživel. Naslednji šok so bili mali, zanikrni, rumeni podnapisi.
V dokumentih, ki sem jih prejel zraven piše, da bi moral uradni firmware biti zunaj že 07.02, jaz pa upam, da ga bom dobil vsaj za moj rojni dan 27.02!?!?!?!?!?
Moti pa me tudi sama grafika menuja, ki se mi zdi zelo ruska, zastarela.
Če pomislim, da bo nekoč narejen soliden firmware je mašina kar QL.
Za enkrat dela!!!
Minuteman ma vas rad

kramerica ::

Stari jaz sem klicu na xoro.si pa so rekl da bo al ta petek(ocitno ni blo ta petek) ali pa ta ponedeljek, najbrz da ta ponedeljek.

Jaz mam pa en problem, a mas ti isto.
K vstavim ntsc dvd notr je slika črnoblea pa še huje, na začetku zahteva kar eno kodo. Valda neki vpisujem 0000 ampak gre naprej pa pol spet kodo za vsak premik.
Upam da bo kej firmware odpravil.

Drugač je pa vse super za 1x..



P.s. - Se da pr 2100 nastaviti malo večje podnapise za divxe, k cene bom oslepel..

Zgodovina sprememb…

ombre ::

@Kramerica
Če je slika črnobela preveri ali tvoj TV sploh podpira NTSC standard, probaj s pritiskom na tipko IP/N ali nekaj takega da se spremeni TV standard na PAL. Kar se pa tiče kode, si pa najbrž vstavil DVD zaščito pred ogledom... Malo pobrskaj po navodilih - sigurno piše koda za odklep :\ Mislim da je privzeta koda 3308, lahko pa da se motim.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

kramerica ::

K sm kupu 2100 sem jo prinesu domov jo priklopu tko k je blo treba in potem nestrpno čaku na preiskus.
Vstavim notr IN HER SHOES NTSC dvd in me šokira cirilica, kasneje po navodilih jo zamenjam z angleščino.
Nazaj vstavim DVD in tkoj k bi mogu loadat dvd se naredi tist password...ne moreš ne gor ne dol ampak samo cifre lahko vpisujes, vpisujem 0000 spet pass hoče 0000 spet pass, dokler ne reče inv pass.
Sem vstavu PAL dvd notr, normalno zlouda in dela menu in vse.
Spet dam tega NTSC nekako kr rata pridet v menu ampak je črno bel, pritiskam en knof pa rata barvna.
Zaženem play movie in zablokira predvajalnik, samo še tipka zadaj 0/1 dam na 0 da gre iz štroma in deluje.

Nevem o kakšni kodi se gre tukaj ker nisem nikdar nobene kode štimal ampak jo že od začetka hoče če vstavim NTSC.
Predvajalnik je valda odklenjen na vse regije in kot je že un na xoro.si reku ni z nobeno kodo zaklenjen, to le se pojavi ko vstavim NTSC dvd notr, pri palih dela vedno.

kramerica ::

Aja pa še to, ma kdo mogoče rešitev glede podnapisov ker res so miniaturni in ubijajo

gajfy ::

Kaj wmv pa vam delajo na 2100?????
LP gajfy

Drejcula ::

Prijatli imam en problem in mi ni nič več jasno pri tem pleyerju (xoro 4000).

Sicer : Posnel sem si film Chicken Little in mi polovico zvoka ne predvaja in še zamuja, na comjuterju pa deluje normalo.
Zvok pa je Mp3 2 kanalni VBR.

Ja imel že kdo podobno težavo.;(

bajo ::

drejcula,

tud jaz sem naletel na par filmov, kjer je zvok prehitel glasove na fillmu

npr filmi kot so Proof, Venon, ..

bom pa jutri sprobal čikna malega, da vidim, če meni tud isto dela,

tako, da vsake tolko časa se pojavi kak film, ki mi dela probleme na 4000

advo ::

Če te kej tolaži, tudi men zaostaja zvok pri 4000-ki , in tudi pri Chicken Little, Proof, pa še en je bil.

Da o podnapisih sploh ne govorimo ....

tco_00 ::

@Drejcula
Probaj zvok v VirtualDub-u iz VBR spremeniti v CBR. Z VBR zvokom sem sam imel težave na več DivX playerjih, s CBR pa je bilo OK.
««
28 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724340 (8954) bizi72
»

Zunanji HDD DIVX predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
51471 (1297) Alec999

Kateri dvd, dvix player kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121492 (1273) Stepni Volk

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142187 (1927) Stepni Volk
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152513 (2075) Yossarian

Več podobnih tem