» »

Nakup preko Amazon-a.

Nakup preko Amazon-a.

Temo vidijo: vsi
««
66 / 66
»
»»

Kodi ::

s1m0n je izjavil:

Kodi je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Jaz že nekaj dni ne morem dobiti od Amzon njihovo OTP kodo preko SMS, da se lahko loginaš. Ima še kdo isti problem?

A to se vedno vsakič odjavljaš?


Da prideš do nastavitev Amazon računa še te enkrat preveri, čeprav si že prijavljen.

Na "svojih" napravah ni potrebe, če si tako nastaviš.
Drugače pa jaz nimam tega problema.

LeQuack ::

Ok torej vsi teorizirate, noben pa dejansko ni probal če dobi SMS?

Po moje je to njihova taktika za pridobit podatke o uporabniku, ker sem bral in moraš za account recovery jim poslan sken osebnega dokumenta. Tako da jaz verjamem da so to načrtno "pokvarili", zato da jim bo folk pošiljal te dokumente. Razen če ima kdo bolj verjetno razlago, zakaj razen pri njih kar naenkrat SMS pošiljanje ne bi delovalo, od vseh ostalih pa normalno dobim.
Quack !

mirkuma ::

LeQuack je izjavil:

Ok torej vsi teorizirate, noben pa dejansko ni probal če dobi SMS?

Po moje je to njihova taktika za pridobit podatke o uporabniku, ker sem bral in moraš za account recovery jim poslan sken osebnega dokumenta. Tako da jaz verjamem da so to načrtno "pokvarili", zato da jim bo folk pošiljal te dokumente. Razen če ima kdo bolj verjetno razlago, zakaj razen pri njih kar naenkrat SMS pošiljanje ne bi delovalo, od vseh ostalih pa normalno dobim.


Probal pravkar, SMS normalno dobim (operater T-2). Lahko si pa tudi 2FA vključiš preko generatorja kod in potem ni potrebe po SMS-ju.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Magic1 ::

LeQuack je izjavil:

Ok torej vsi teorizirate, noben pa dejansko ni probal če dobi SMS?

Po moje je to njihova taktika za pridobit podatke o uporabniku, ker sem bral in moraš za account recovery jim poslan sken osebnega dokumenta. Tako da jaz verjamem da so to načrtno "pokvarili", zato da jim bo folk pošiljal te dokumente. Razen če ima kdo bolj verjetno razlago, zakaj razen pri njih kar naenkrat SMS pošiljanje ne bi delovalo, od vseh ostalih pa normalno dobim.

Nič ti ne teoriziram. Praksa, ko enkrat ne dobiš smsa, ga ne boš dobil pa če boš tedne probaval. Operater se naredi budalo, da jim redno javljajo, a da je pri njih "vse ok". Amazonu tudi ni nič jasno, zakaj mi v Slovenijo ne dobivamo smsov. Preko klica v Nemčijo ti daktivirajo to preverjanje s smsi. Nato si lahko pustiš brez (in imaš preverjanje preko emaila) ali vklopiš 2fa.
Magic

Legon ::

LeQuack je izjavil:

Ok torej vsi teorizirate, noben pa dejansko ni probal če dobi SMS?

Po moje je to njihova taktika za pridobit podatke o uporabniku, ker sem bral in moraš za account recovery jim poslan sken osebnega dokumenta. Tako da jaz verjamem da so to načrtno "pokvarili", zato da jim bo folk pošiljal te dokumente. Razen če ima kdo bolj verjetno razlago, zakaj razen pri njih kar naenkrat SMS pošiljanje ne bi delovalo, od vseh ostalih pa normalno dobim.

Ni druge, zbrisi racun, pa folijo na glavo.

Da bi pa kontaktiral support in dejansko preveril kako onesposobit sms in preklopit na generator gesel?

Je pa fascinantno, da te tako zelo skrbi za zlorabe tvojoh podatkov, hkrati pa zavestno uporabljas sms 2fa, ki je dokazano manj varen kot alternative.

Kodi ::

Kodi je izjavil:


Drugače pa jaz nimam tega problema.


mirkuma je izjavil:


Probal pravkar, SMS normalno dobim (operater T-2).


LeQuack je izjavil:

Ok torej vsi teorizirate, noben pa dejansko ni probal če dobi SMS?


Ne vem ali si nepismen ali pa se samo delaš budalo!

Ales ::

Kodi je izjavil:

Kodi je izjavil:


Drugače pa jaz nimam tega problema.


mirkuma je izjavil:


Probal pravkar, SMS normalno dobim (operater T-2).


LeQuack je izjavil:

Ok torej vsi teorizirate, noben pa dejansko ni probal če dobi SMS?


Ne vem ali si nepismen ali pa se samo delaš budalo!

Ti si pa zgleda izumil časovni stroj, poglej čas zadnjih dveh prispevkov. :D

LeQuack ::

Sem za foro izbral še opcijo "call me" in je dobil internal error, a so lahko še bolj nesposobni.

Quack !

Kodi ::

Ales je izjavil:

Kodi je izjavil:

Kodi je izjavil:


Drugače pa jaz nimam tega problema.


mirkuma je izjavil:


Probal pravkar, SMS normalno dobim (operater T-2).


LeQuack je izjavil:

Ok torej vsi teorizirate, noben pa dejansko ni probal če dobi SMS?


Ne vem ali si nepismen ali pa se samo delaš budalo!

Ti si pa zgleda izumil časovni stroj, poglej čas zadnjih dveh prispevkov. :D

Kaj ti ni jasno! Najprej sem pisal zase. Glede na to, da je non stop na forumu tudi od mirkume je prišel 20 min po tem.
Kaj ko bi ti to tvoje trollanje uporabil za kaj bolj koristnega!

Magic1 ::

Ne dela, da te pokličejo v Slovenijo. Klicat moraš ti gor, je telefonska v tej temi, kakšno stran ali dve nazaj.
Magic
««
66 / 66
»
»»