» »

kako si daš slikico v slo-techu.

kako si daš slikico v slo-techu.

64202 ::

Hm, ce je forum tako resen, zakaj pa dajete datum registracije pod nik. Meni se to zdi isto ko zvezdice :)
I am NaN, I am a free man!

Primoz ::

OK. Zdej pa dost te teme.

Avatarji:
Edini pameten razlog (glej dol) za avatarje je bil, da ste/smo nekateri pac mahnjeni na slike in je tako precej laže razlikovati ljudi (in ni je stvari, ki bi jo ljudje bolje razlikovali od obrazov). Če tega razloga ne bi bilo, avatarjev zagotovo ne bi uvedli niti v trenutnem obsegu (tudi glej dol).

"To vsi majo" / "elitistične svinje":
"Vsi" forumi imajo tudi "ban" (ki bi ga sicer večkrat z veseljem uporabil). "Vsi" forumi tudi izvajajo "admin je car" politiko. Kje ste še videli, da bi vam po pritožbi ODBRISALI sporočilo? "Vsi" forumi imajo avatarje. "Vsi" forumi dopuščajo slike poljubnih velikosti v PODPISIH. "Vsi" forumi dopuščajo poljubno dolge podpise. "Vsi" forumi imajo "števec sporočil". "Vsi" forumi imajo zvezdice. "Vsi" forumi imajo nazive odvisne od števila sporočil. "Vsi" forumi dopuščajo samo zasebna sporočila 1 to 1.

Morda je kakšna stvar zgoraj uporabna (meni je všeč predvsem tista "admin je car in njegovim odločitvam se ne oporeka"), ampak nekateri smo bili / smo še vedno mnenja, da se nekaterih stvari pač ne dela. In tako Slo-Tech trenutno zgoraj naštetih stvari nima oz. nekatere stvari počne drugače kot ostali. Če se pojavi ideja, ki je na prvi pogled "res v redu" ali pa jo zna predlagatelj dovolj dobro utemeljiti (predvsem v smeri boljše strani in ne "to vsi imajo") jo bomo seveda upoštevali (kar zna včasih / pogosto trajati nekaj časa -- ampak na koncu se vseeno dogodi).

"Mi rulja to hočemo":
Res je, da smo z dokaj liberalnim vodenjem te strani dosegli precejšnjo stopnjo sodelovanja z uporabniki, vendar to ne pomeni, da se bo zgodilo vse, kar zahteva 5 ljudi. Veliko ljudi je za kar nekaj uporabnikov zahtevalo "ban" -- pa se to ni zgodilo. Veliko ljudi si želi "ignore" funkcije, da jim ne bi bilo potrebno gledati ljudi s katerimi se ne strinjajo -- pa je ne bodo dobili. Veliko ljudi bi rado imelo pr0n in warez oddelek -- pa tega kljub temu nimamo. Prav tako veliko ljudi želi brisanje sporočil v temah, ki so jih odprli -- pa tega nimamo, pa veliko ljudi si želi da bi postali moderatorji v stilu "forum to sem jaz" (oz. "dajte mi možnost moderiranja pa vam bom pokazal kako se to dela"), pa se to tudi ne dogaja. Nekatere stvari se na Slo-Techu enostavno NE BODO ZGODILE. Če vam to ne ustreza (in se s tem ne morete sprijazniti), pojdite drugam.

"Užaljen sem, ker so Slo-Techovci potrebovali 8 ur za odgovor na mojo pritožbo / zahtevo / ...":
Pojdi drugam. Kljub vsemu je Slo-Tech še vedno brezplačna storitev in če včasih potrebujemo 24 ur za odgovor je to pač žalostna resničnost.

"Slo-Tech vedno mora izstopati":
glej "elitistične svinje"

"jebete me v glavo":
Kot vidim si nekateri domišljate, da imamo nekateri celo čas, da vas "osebno jebemo v glavo". Vsekakor je na tem svetu veliko stvari, ki jih je potrebno narediti pred tem. Tako da vsi iskalci pozornosti ... na pogovor k psihologu. Nihče vas ne zasleduje, nihče vam ne bo ukradel vašega računalnika s pomočjo Slo-Techa, nihče vas ne preganja in nihče vas ne "jebe v glavo". Zakaj? Ker za kaj takega nimamo časa.

"Jaz znam bolje":
Če je kdorkoli pripravljen karkoli pripomoči k strani, je vedno dobrodošel (razen V-i-pa in njegovega Slo-Tech trojanca v obliki toolbara za browser). Če menite da je ta stran za odmet, naredite svojo. Vsekakor, če niste pripravljeni povedati, kako je to "bolje" (ali še bolje, k temu pripomoči), glejte eno točko višje (če "znate bolje" ampak ne veste kako -- oz. ne znate povedati, kaj je to "bolje" ... nimate pojma).

"zakompleksane opice":
Glej odstavek "jaz znam bolje". Vsekakor je lepo kritizirati (še posebej, če ne znaš napisati, kaj točno kritiziraš -- čisto vse ne more biti tako hudo, drugače vas ne bi bilo več tu).

"kujete neko zaroto proti meni":
glej "jebete me v glavo"

"random crap":
Če je kdorkoli mnenja, da je rešitev zadeve "avatarji" bolj pomembna od izboljšanja stanja na področju novic in člankov ( -- kar je trenutno bistveno bolj prioritetna stvar -- zaradi mene prav tako lahko gre (nekam, kjer imajo avatarje).

"Slo-Tech mora uvesti xyz":
Pojdite drugam.

"Lepo bi bilo, če bi na Slo-Techu imeli xyz":
glej drugi odstavek "elitističnih svinj"

"Rad bi pomagal":
Če nisi V-i-p, pošlji pošto na stran na . Če si V-i-p, je odgovor "ne".

"Imam dobro idejo, kako izboljšati stran -- in to idejo znam tudi ubesediti":
Pošlji pošto na stran na .



SavoS: tvoje slike sem dobil. Avatarja dobiš tako, ko najdem TribesMana in ta potrdi, da si to ti. V nasprotnem primeru ... boš pač moral najti nekoga (tako kot vsi ostali).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

gzibret ::

:P LOOOL, kak se pa vam je V-I-P toliko zameril?

> Če nisi V-i-p, pošlji pošto na mailto:team@slo-tech.com. Če si V-i-p, je odgovor "ne".

>:D :D
Vse je za neki dobr!

Microsoft ::

Heh, lepo si se razpisal, samo se mi zdi, da ni lepo, da si V-i-P-a tako... odjebal.

Enivej, daj za hec dobte na hitro nekoga, ki bi imel ta avatar, mu ga daj gor, pa da vidimo, kako to izgleda. Pa bi potem lahko naprej debatirali, ce se hocemo taksne avatarje ali ne.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Matek ::

Ja dejte najt enga cepca ki se bo dal gor.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tic ::

"random crap":
Če je kdorkoli mnenja, da je rešitev zadeve "avatarji" bolj pomembna od izboljšanja stanja na področju novic in člankov ( -- kar je trenutno bistveno bolj prioritetna stvar -- zaradi mene prav tako lahko gre (nekam, kjer imajo avatarje).


Primoz. V tisti temi smo rekli, da je forum bistvo STja. Oz kar je še ostalo. In še to ti bo umrlo pred tvojimi očmi. My 0.02$
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Tic ::

>"jebete me v glavo":
Kot vidim si nekateri domišljate, da imamo nekateri celo čas, da vas "osebno jebemo v glavo". Vsekakor je na tem svetu veliko stvari, ki jih je potrebno narediti pred tem. Tako da vsi iskalci pozornosti ... na pogovor k psihologu. Nihče vas ne zasleduje, nihče vam ne bo ukradel vašega računalnika s pomočjo Slo-Techa, nihče vas ne preganja in nihče vas ne "jebe v glavo". Zakaj? Ker za kaj takega nimamo časa.


>"Rad bi pomagal":
Če nisi V-i-p, pošlji pošto na mailto:team@slo-tech.com. Če si V-i-p, je odgovor "ne".


Dej preberi se.
persona civitas ;>

Zheegec ::

Sedaj pa temo zaklenit pa dat Sticky :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tic ::

"To vsi majo" / "elitistične svinje":
"Vsi" forumi imajo tudi "ban" (ki bi ga sicer večkrat z veseljem uporabil). "Vsi" forumi tudi izvajajo "admin je car" politiko. Kje ste še videli, da bi vam po pritožbi ODBRISALI sporočilo? "Vsi" forumi imajo avatarje. "Vsi" forumi dopuščajo slike poljubnih velikosti v PODPISIH. "Vsi" forumi dopuščajo poljubno dolge podpise. "Vsi" forumi imajo "števec sporočil". "Vsi" forumi imajo zvezdice. "Vsi" forumi imajo nazive odvisne od števila sporočil. "Vsi" forumi dopuščajo samo zasebna sporočila 1 to 1.



>>> Ja in? JA IN? JA IN!?!!
S tem nisi nič povedal. NIČ. NIČ
persona civitas ;>

Zheegec ::

@Tic: Poanta je, da *vsi* forumi suckajo, ampak so pa ocitno *vsi* boljsi od S-T, pa vseeno se veliko folka tukaj zadrzuje... zanimivo :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Tic ::

Seveda se zadrzujejo, saj nimajo (mo) nikamor drugam za jit.
persona civitas ;>

Microsoft ::

Ok, MadManMato ma zdej ta avatar. Kako se vam zdi. Jaz bi rekel, da je dovolj majhen, da ni motec.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zheegec ::

Seveda se zadrzujejo, saj nimajo (mo) nikamor drugam za jit.

Kaj je potem tvoj problem? Pa saj te nihce ne sili...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

meatwaad ::

Morda je to zacetek konca, pa prosim brez zamere. Novic je zmeraj manj, opisov tudi in ko nekdo vprasa za eno tako simple zadevo kot je avatar se vname debata dolga 7 (sedem!) strani, skupaj ze vec kot 300 sporocil. In kaj dobimo kot odgovor?
"Slo-Tech mora uvesti xyz":
Pojdite drugam.

Heh, tole vas bo peljalo samo down the toilet, oprostite izrazu. Nekateri tukaj ste prevec resni glede teh malenkosti, in baza zvestih uporabnikov ki vam dajo prav ob vsaki priliki se bo manjsala ali pa se ze manjsa. Ob tem pa nastajajo nove strani in se preden boste naredili naslednje zasedanje bo prepozno.

hruske ::

Resno Vas vabim, da se vprašate zakaj hodite na Slo-Tech. Kaj sploh Slo-Tech je?

Odgovor je enostaven: stran z novicami, podprta s forumom. Včasih se najde še kak projekt (Slo-Tech linux, NEST), ampak to pa je tudi vse.

In zdaj se vprašajte ... kaj Vi potrebujete, da lahko preberete novico oz. sodelujete v forumu?

Ali je dovolj stran, ki dela v vseh sodobnih brskalnikih? (DA/NE)
Ali je dovolj to, da lahko izbiraš med barvnimi temami? (DA/NE)
Ali imaš rad čitljiv forum? (DA/NE)
Ali imaš raje polno reklam? (DA/NE)
Ali imaš še polno drugega dela poleg slotechanja? (DA/NE)

Če si na zgornjih 5 vprašanj odgovoril/a z NE na več kot 1, resno premisli, če je Slo-Tech še pisan tebi na kožo.
Rad imam tole državico. <3

V-i-p ::

No Primož, s temle odgovorom si pa nekaj dokazal. In sicer to, da moraš obvezno k psihiatru. Nekdo, tvoj bližnji sodelavec na s-t ki ga ne bi imenoval je enkrat dejal, da si ti malo "preveč paranoičen fant" kar se s-tja tiče in sedaj vidim, da res rabiš pomoč. Človek božji, s pomočjo programa, ki bi ga znal uporabit pet letni otrok sem naredil orodno vrstico za s-t ti pa govoriš da sem naredil trojanca? Si ti normalen ali kako? Zakaj lažeš? Te ni sram? Pri lastni materi prisežem, da orodne vrstice nikdar sploh nobeden preizkusil ni, samo jaz sem jo, vsebovala pa ni nič drugega kot pošiljanje sms-ov, menjavo stilov, hitre gumbe za oglase, moje teme in še kaj. Zato te zadnjič prosim, bodi fer in ne laži okoli. Druga stvar. Spomni se, kako lagal si, ko si mi blokiral iskanje. Trdil si, da sem naredil nek stroj, da sem lahko iskal 100000x na sekundo. Človek božji, resnično potrebuješ pomoč. Te je pa lahko sram v dno duše, da takole brezbrižno lažeš. In naj ti enkrat na hitro povem nekaj o sebi, da ne boš imel predstave, da sem fant, ki vse dneve prečepi v sobi za računalnikom in študira, kako bi ti ukradel slo-tech. Sem 25 letni fant, živim sam v Ljubljani v najetem stanovanju. Po izraelski šoli sem izšolan bodyguard in med tem ko ti morebiti misliš, da jaz sedim za PCjem, da bi ukradel s-t, jaz delam druge stvari. Ko pridejo pomembne osebe v Grand domino Medio, moram biti tam, ko se je Ceca spomnila imeti koncert v Tivoliju, sem moral biti poleg nje, poleg tega pa imam punco in vsakodnevno delam tudi mojo redno službo. Oba veva, da se ne marava, ni problema, jaz bom brez tebe že zdržal, kot ti brez mene, samo ne rabiš pa lagat okoli. Nisem jaz nikoli o tebi, pa tudi ti ne rabiš o meni. Premoreš toliko poštenja?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Primoz ::

There can be no real freedom without the freedom to fail.

V-i-p ::

Jep, hvala za link, točno tole je bilo. Sedaj pa bodi mož, pa mi pred vsemi očmi v tej temi POKAŽI, ponavljam POKAŽI kje ti vidiš trojanca, Primož? Prosim, ne tvoje paranoje in domneve, ker potem lahko tudi jaz rečem, da tvoji hrčki v serverju poganjajo bombo, ne pa tega portala. Resnično ne vem Primož, s čim sva si midva prišla tako navzkriž, včasih sem te zelo spoštoval, kot človeka ki nekaj zna in sem bil nad teboj navdušen, kaj vse znaš, samo po drugi strani znaš biti pa zelo nesramen.

- Narediti sem hotel orodno vrstico, praviš da je bil to trojanc
- Naredil sem ozadja za slo-tech, ki so bila kar dosti osebam všeč, tudi ene besede nisi rekel, kaj šele da bi katero vključil v zbirko.
- Kar naenkrat mi izključiš iskanje in rečeš, da sem naredil stroj, da sem obremenjeval strežnik, z 10000 iskanji na sekundo in ne vem kaj še vse.
- Naredil sem članek, ki ga je dosti ljudi pohvalilo in dosti jih je reklo, da bi moral biti med članki, porabil sem kar nekaj ur, tudi ene lepe besede nisem dobil, samo zavrnili ste ga kot članek in vrgli v forum.

Priznam pa, da sem dostikrat gobcal, ampak samo v dobrobit slo-techu, res sem naglas lajal in govoril o napakah in kaj mi ne paše, oz. mi ni všeč. Ne vem, kje iskat razlago za tako zamero, dejstvo pa je, da tej strani niti nimam namena, še manj pa znanja da bi škodoval. Pa če ti dodam še malo heca, veš kako smešno se meni zdi, ko vidim, da si napisal tole o trojancih in tistem stroju ki obremeni iskanje? Jaz pa v življenju videl nisem trojanca od blizu. Samo jebat ga, sej po eni strani te zastopim, pač imaš mišljenje, da hočem vseskozi škodovat, pa verjetno takoj ko sem hotel kaj dobrega naredit, si ti mislil, da bom s tem probal kaj uničit. Ne se bat, nisem jaz tak bav bav, imam premalo znanja in časa za te reči. Bi te pa enkrat, predno s-t dokončno zapustim (jebat ga, familija, punca, služba...) prav rad spoznal v živo, na kavi da kakšno rečeva in če boš to sprejel, mi bo s-t ostal v lepem spominu na mlada leta ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

meatwaad ::

Kaj pa ce bi nekako stari admini sli malo v ozadje in pustili uporabljanje novim, bolj zagretim? Saj zadnje case se samo se kregate in ne naredite nic zanimivega.

SavoS ::

Primož..HVALA ZA AVATAR!

Pa smo jih le dočakali.......juhu :D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Smorny ::

Tile avatarji me spominjajo na forum fakultete za gradbeništvo v MB. http://fg.uni-mb.si/fgforum/
Pogoj je bil, da se registriraš s pravim imenom in priimkom in uporabljaš mail Ime.Priimek@uni-mb.si. Mnenja uporabnikov niso štela čisto nič, ker je admin rit, ki se vleče prfoksom v rit (še rima se). Ko je prfoks predlagal avatarje in nicke, pa se je vse spremenilo v trenutku.
Tako na forumu sodeluje par ljudi. Bog ne daj, da bi kaki srednješolec imel možnost diskusije na forumu, ker bi ga zanimal študij na FGju ali kaj podobnega.

Če ne morem imeti na vseh forumih enakega avatarja, ga raje niti nimam. :\
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

CaqKa ::

Jaz sem pa mnenja da je vredi da se naredijo taki koraki, saj če si pogledam forum moje fakultete me je kar sram. v študentskem oddelku popolnoma neke x teme, teme z nikakvimi naslovi, polno tem ki žalijo profesorje, tu in tam pa še kakšna tema o kakšnem brhkem dekletu kot recimo ines juranović (da 'moje' teme ne omenjam).
ja in v takih trenutkih bi si človek zelo želel vse te študente postavit v realno življenje.

poleg tega bi ravno računalniški faks (da ne bo pomote sam sem elektrotehnik) moral imet takšne študente, ki bi se prvi zavedali da anonimnosti na internetu NI.

jaz na mojem blogu ne pišem kdaj sem si gate menjal.

v to smer se mi zdi dober predlog Žige Dolharja, da bi moderatorji in pisci novic potrebovali še ime in priimek ob objavi.

lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

meatwaad ::

Tile avatarji so blesavi. Vsiljevanje neke politike tudi. Upam da bo kdo naredil kaksno cool stran v kratkem. :\

SavoS ::

@CaqKa link, ki si ga dal ne dela.....:(

@meatwaad in VSI OSTALI : če komu ne pašejo AVATARJI naj si jih IZKLOPI v osebnih nastavitvah!
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Smorny ::

Saj avatarji so cool, samo tile potrjeni niso cool.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Ziga Dolhar ::

Vidim, da "slika z osebnega dokumenta" ni več pogoj.
https://dolhar.si/

Keyser Soze ::

:D

Pravijo, da je smeh pol zdravja. In sedaj lahko rečemo, da bo S&T pol bolj zdrav.

P.S.: Primož, če misliš, da smo tu zaradi tebe ali funkcionalnosti foruma... Se prekleto motiš in lahko rečem, da tudi ti potrebuješ tisti ukrep, ki si ga predlagal nekaterim uporabnikom(morda celo vsem).

Tale forum osebno obiskujem zaradi folka tu gor. Če bi oni šli drugam grem z veseljem še jaz. Tako je to. In verjamem, da je pri večini podobno.

SIcer pa še malo spodbujanja pa bo šlo še tiste par folka. Potem bo pa tako ali tako več časa za šolo in ostael stvari. Kajneda?

Kar se tiče pa pritožb. Marsikatera utemeljena je ostala brez obrazložitve. Tako da,.. ne se preveč hvalit.

Tic ::

SavoS: Kaj si storil, da si dobil avatar? Da si ga naštimam še jaz :)
persona civitas ;>

meatwaad ::

Keyser Soze n Smorny, se 100% strinjam! Namesto da bi omogocili normalne avatarje dajete gor neke slike iz osebnih izkaznic. LOL! :D

Keyser Soze ::

Mah, naj imajo takšne avatarje. Kein problem. Samo smešni pa so. Pa brez zamere lastniki teh slikc.:D

SavoS ::

@Tic...skeniral sem svojo osebn izkaznico, nato sem poslal še svoje različne slike, lahko so normalne slike...pač izmet tistih si je Primož eno sam izbral in mi naredil kot avatar.....aja nekdo od Adminov mora potrditi, da si na slikah res ti!....to je pa tud vse
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

HardwareMaster ::

Ce mene prasate, je tole z avatarji totalno brez veze. Zdej bomo imeli neke face tm pri slikicah tko da bo ja cist zmesano pa nacickano use, ce pa izklopis funkcijo pa niti ne vidis avatarjev od skrbnikov foruma, ki je po moje nujno potrebno da se jih loci od drugih uporabnikov.
°°°°°°°°°°°° AMD Ruls

Ziga Dolhar ::

Primoz: prosim te, če uvedeš še opcijo za prikazovanje "uradnih" avatarčkov, kljub izklopi "vseh" avatarjev.
https://dolhar.si/

Microsoft ::

...ki je po moje nujno potrebno da se jih loci od drugih uporabnikov.

In zakaj je tako pomembno to, da razikujemo "one" od "nas"?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Poldi112 ::

Da ve koga ga mora biti strah. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Damjan Jagar ::

Primoz: prosim te, če uvedeš še opcijo za prikazovanje "uradnih" avatarčkov, kljub izklopi "vseh" avatarjev.


Prošnja še z moje strani.
http://jagar.si

Matev ::

vse skupaj se izrojeva
forum postaja geek zbirališče

avatarji so čisto mimo

savosov v tem prednjači pred vsemi

čestitam za fotogeničnost
bravo

Poldi112 ::

Matev, lahko mi poves svoje geslo, pa ti jaz izklopim prikaz avatarjev.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Matev ::

saj ni problema, samo hecno se mi zdi
ko je folk sitnaril za avatarje, sedaj bodo pa te ****** obraze gledal
prav vam je

:)

Nejc Pintar ::

Že 100x povedano:
S takilim odnosom do uporabnikov bo tole počasi vse nekam šlo, ostalo bo tistih nekaj adminov in Tajna policija, za katero se mi niti ne sanja kakšen pomen ima in se mi sploh ne zdi tajna :\ .
Če niste za reformo bomo pač šli na svoje, podobno kot je bilo s cerkvijo.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tic ::

Se strinjam in popdiram Puschkina!
persona civitas ;>

Jebiveter ::

Najrajs ne bi nic napisal, sam...

1. Ste hotli avaratje? Ste.
2. Prednost avatarja je v tem da hitreje prepoznas sogovorca? Da.
3. Ali je kaj bolj prepoznavnega na fizicni osebi kot obraz? Ne. (no, vecinoma :)
4. Ste dobili avatarje? Ste.

In spet vam nic ni prav. :\

Ce citiram nestetokrat povedano v tej temi: SAJ SI LAHKO AVATARJE IZKLOPIS!

PS: Ce se za vsako stvar, ki se vam v zivljenju ne uresnici, razburjate tako, kot se glede enih brezveznih avatarjev, in zaradi neupostevanja vasih zelja vsakic tako zamerite, potem... buh pomagej. :/
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Nejc Pintar ::

Ampak ker pač še nisem srečal nobenega od odgovornih na forumu v real-life bom pač čakal na NEST, če bom sploh imel čas?
Lahko je biti prvi, če si edini!

Gandalfar ::

Ne se sekirat. Saj smo si jih ze izklopili :>

Boeing ::

Vsi" forumi imajo tudi "ban" (ki bi ga sicer večkrat z veseljem uporabil).

Izvoli. In ko boš že pri tem opravilu, poglej še loge, iz katerih ip-jev prihajam gor. So točno 4-je. Blokiraj še te. Če jih ne najdeš, pošlji ZS in ti jih sporočim. Proxyev ne uporabljam.

In še enkrat, ko boš že ravno pri tem prijetnem opravilu, daj, napravi to še na kakih 10-20 drugih uporabnikih, takih, ki najglasneje kritiziramo/jo. Pri tem pa bi vljudno izrazil še prošnjo, in sicer, ko boš stvar opravil - napišu tukaj kompleten spisek vseh osebkov, ki so prejeli ta milostni strel v hrbet.

Če bo potem slo-tech postal boljši, močnejši in prijaznejši, super. Če bojo imeli admini manj dela z brisanjem postov, še lepše. Če bo na ta način več časa za pisanje člankov/testov, tudi s tem ni nič slabega.

Če se po tem ukrepu ne bo zgodilo nič zgoraj opisanega, si zajebal situacijo. In ne samo trenutne, tudi prihodnjo.

---------------------------------

Fantje, dajte razumet sila preprosto dejstvo: ko ti izvedeš ukaz na računalniku, se naredi točno tisto, kar hočeš. Brez vprašanj in brez kontriranja. Forum pa ni ukazna vrstica in forum se NE BO odzival tako, kot hočete admini. Forum je živa stvar, ker smo člani tega foruma živi ljudje, in ne predprogramirani boti, katerih obnašanje in odzivi so že vnaprej znani. Forum se odziva na vsak input, ki ga podaš, in ni nujno, da ti bo rezultat vedno všeč.
Sranje je takrat, ko ne znaš predvidit ukrepov tako, da bo rezultat ok. Kar se zadnje čase dogaja.

Problem je, ker ste nekateri toliko ali nesocialni ali pa neprilagojeni, da tega ne ločite. Ne ločite med mašino, ki dela kar ji naročiš in človekom, ki ti bo kontriral, ko mu kaj ne paše.

Primož, napisano ne leti osebno nate, niti na nobenega drugega admina/policaja. Kdor ima kanček taprave soli v glavi in se zna zamislit, se soočit s samim seboj in situacijo pogledati od daleč, bo vedel komu je stvar namenjena.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Tic ::

Boeing.... pa se ti zavedaš, da ne boš nič dosegel?

The Quest for better ST;
Many have tryed.... all have failed.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Nejc Pintar ::

Tic: Če ne bo šlo zlepa bo šlo pač zgrda >:D
Problem je ker so avatarji le za tiste ki imajo veze in poznanstva:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

veteran ::

Slo-tech berem še kje drugje kot doma in opažam, da je vedno bolj naporen s tovrstnimi ilustracijami in fotografijami. No, dokler ne kliknem z desnim gumbom in v firefoxu izberem 'prepovej slike s strani slike.slo-tech.com'. :(

Predlog: premaknite vse avatarje v poddomeno addserver.slo-tech.com ali v banners.slo-tech.com, pa bo forum precej bolj prijazen za oči (vsaj v urejenih omrežjih).
Ali pa naj bodo avatarji po defaultu izklopljeni! Isto naj velja za podpise. Če kakšen narcisoiden mulo ne more brez svoje slikice, naj si zadevo vklopi v nastavitvah. Zaradi mene imajo lahko flash avatarje, ni pa treba z avatarji težiti vsem bralcem, prijavljenim ali ne, ki forum obiskujejo zaradi vsebine..

Enostavno povedano, avatarji so podoben gnoj kot reklame, zato jih je treba enako obravnavati, uporabljajte standardne poddomene za gnojne vsebine, ki nimajo nobene uporabne vrednosti. ;)

BTW, zelo koristno bi bilo, če bi prikazovali podpise samo v sporočilih, ki vsebujejo bistveno več znakov, kot jih ima pisec v podpisu.

Nejc Pintar ::

Glej nastavitve!
Pogrevaš že prediskutirano!
Lahko je biti prvi, če si edini!

Boeing ::

Tic: jap.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140356 (22919) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535030 (4268) kuglvinkl
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214477 (10819) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777666 (6250) Poldi112
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826566 (6028) DominusSLO

Več podobnih tem