» »

Razstavljanje vodovodne pipe - pomoč prosim

Razstavljanje vodovodne pipe - pomoč prosim

robinson33 ::

Rad bi razstavil in očistil enoročno pipo. Snel sem zunanjo ročico (bila je pritrjena z imbus vijakom) in odprl se mi je pogled, ki si ga lahko ogledate na spodnji povezavi (upam, da deluje).

http://www.email.si/apps/es_gallery/a.p...

Kaj pa zdaj? Valjasti del, v katerem vse skupaj je, je iz enega kosa in na zadnji strani nima ničesar. Ali je treba z nečim zagrabiti tisti zelen obroč in ga s silo potegniti ven? Kakšnih navojev ni videti. S spodnje strani, kjer je dotok za vodo, pa še nisem pogledal, če se nahaja kaj uporabnega, ker je pipa se namontirana. Še ena možnost bi bila tisti obroč z oznakama hladno-toplo, samo presneto na tesno je vse tole skupaj.

Kaksna ideja? Hvala in LP.

Roadkill ::

Definitivno zadevo najprej odklopi.
Pomojem boš pipo lahko razmontiral šele ko odšravfaš dovodne cevi na drugem koncu.
Ü

miko 55 ::

če se ne motim je tole končni delkjer priteče že zmešana voda. tle nimaš kaj počet, ker je tole prva stvar ko se sestavlje pipa. toplo kot krop priporočam, da jo demontiraš in probaš s spodnje strani.

še eno priporočilo: kot sem videl na študnetskem delu v tovarni je notri polno majhnih delcev, katere boš brez pravega orodja težko nazaj spravil. sestavljanje je bilo videti izredno lahko, a moraš vedeti, da so jo sestavljale roke ki to počno dnevno. večji del pipe je sestavljen iz medenine in gume, tako kaj močno agresivnega ne smeš uporabiti.

lp
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stenska kuhinjska pipa

Oddelek: Loža
114396 (1660) Machete
»

FDA odobrila tipkovnico, ki se sama dezinficira (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6111301 (8690) Jst
»

odpiranje laptopa toshiba

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71673 (1428) Modiano
»

Sony Vaio X lažji od kilograma (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
878505 (5285) jype
»

Vodni blok za HDD (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
655037 (3938) steev

Več podobnih tem