» »

dobre MMORPG??

dobre MMORPG??

defender ::

Pozdravljeni!!

Jaz rad igram MMORPG igre, zato me zanima ce gdo pozna kaksno do dobro kot npr. Silkroad Online , Kal Online , Lineage 2 ki se jo ne naveličaš hitro in ima dobro grafiko in veliko itemov, skillou ipd.;) :D

Zahvaljujem se vam že za vnaprej za nasvete. Hvala!!!

Mavrik ::

A zastonj ali z naročnino? Ker zasonj MMORPGjev, ki ne bi bili zanič, je izjemno malo.
The truth is rarely pure and never simple.

defender ::

Raje zaston ker ce je z narocnino kot pri igri WoW je škoda denarja!>:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Blazzz ::

Osnovna verzija Anarchy Online. Kar vredu spil.

Slo-One ::

Najboljše, da bi si kupil GW.
Ali pač...

Nekatere so boljše nekatere slabše:

Runescape
Dungeon Runners
Knight Online
MU Online
Maple Story
Granado Espada
Purge Final
Pang Pang Terrible
Bots
Mo Siang Online
Project Visitor
Entropia
Second Life
Block Realm
9Dragons
Space Cowboy
Rappelz
Last Chaos
Voyage Century
Hero Online
The Legend of Ares
Ran Online
Archlord
Flyff
Ferentus
Supreme Destiny
Gate To Heavens
A3
Endless Online
DO
Planeshift temu se reče PURE FREE
Rubies of Eventide
Eternal Lands
Outpost
Martial Heroes

__________________________________________________________________-
Potem pa maš še ostale free MMOIGRE

War Rock
Armada-Online
Blitz1941
Gunz Online (ijji)
Rakion
Xiah
Wolfenstein: Enemy Territory
Soldat
RealmWars
Starport Galactic Empires
Boundless Planet
GunBound
Kingdoms of War
NavyField
Wulfram II
Soliders Front
Alien Arena
CUBE
Americas Army
Savage battle for Newerth

IN IMAMO ŠE BROWSER BASED GAME

Travian
Ogame
Star Gate Wars
Hattrick
Kapilands
Tribal Wars


Upam, da maš dovolj in 100% ti jih bo ene par všeč. :D



(pa če se boš za kero odločo povej, da vidim če še jaz špilam in lahko igrama skupaj)


LiquidWar (to ni MMO to je ql igra)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

Mavrik ::

Hm, glede na to da bi naj MMO pomenil "Massive Multiplayer Online", je tisti "MMOIGRE" seznam tako zgrešeni, da ni za verjeti. Prosim v prihodnosti ne zavajaj.
The truth is rarely pure and never simple.

Evil mind ::

Jst bi tudi priporočal Guild wars, čeprav ni MMORPG, ima pa odličen PvP sistem.

Za MMOigre kot je reku Mavrik, zgrešen.

Rotaidal ::

Raje zaston ker ce je z narocnino kot pri igri WoW je škoda denarja!>:D

Za WoW pa res ni škoda tistih 12€ na mesec, glede na to, kolko folk zapravi denarja na cigaretih in alkoholu:)

Edino res dobro free igro pa ti priporočam Gw.

BigWhale ::

Eve-Online :)

Vesoljc ::

je kdo ze probal lotr online?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

defender ::

A ni baje za lotr online treba placvt. Tko sm jes slišou!8-)

damirez ::

Ne glede na to kar folk reče je trenutno wow res brez konkurence. Je svetlobna leta prot telimi, ki so trenutno na voljo čeprav je že star 2 leti.
Je plačljiv in ima 1000x več igralcev kot povprečen zastonjski mmorpg to tudi nekaj pove. Pa če je mmorpg plačljiv se starostna meja in nivo kulture nekoliko dvigne.

Matri[X] ::

Kaj ti nuca 1000x vec igralcev, ce so pa razprseni na stotine serverjev po svetu. EVE-Online ima najvec igralcev na svetu na enem (in edinem) serverju. Pa tudi sama igra je drugacna od klasicnih konjeniskih iger tipa wow in gw kjer igras brez posebnega cilja. EVE je edini pravi MMORPG.

Rotaidal ::

Pa tudi sama igra je drugacna od klasicnih konjeniskih iger tipa wow in gw kjer igras brez posebnega cilja. EVE je edini pravi MMORPG.

Res? Wow in ostele so brez posebnega cilja? Kakšen cilj pa ima Eve? Da imaš čim več denarja in čim večjo ladjo.

Kaj ti nuca 1000x vec igralcev, ce so pa razprseni na stotine serverjev po svetu. EVE-Online ima najvec igralcev na svetu na enem (in edinem) serverju.

To je res, vedndar prvo povej kako veliko je vesolje v Eve. Vsi ti igralci se raztrosijo po celem, da le malokdaj vidiš kakšnega.

Če bi Eve imel več serverjev bi imel popolnoma prazno vesolje.

En Wow more imet toliko serverjev če pa igro igra več kot 8 milijonov igralcev. Stem da so še rezlični tipi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

JamesBond ::

Moderna, dobra in zastonj mmorpg igra na žalost ne obstaja.

ArYeS ::

No tako je tole, res dobra in zastonj ni nobena. Tiste za katere je potrebno plačevati so povečini superiorne. Tisti, ki izdelajo "free" mmo igro morajo nekako služiti in vzdrževati strežnike in to storijo na enega izmed teh dveh načinov:
- reklame reklame in reklame
- "doniraj" nam in dobil boš ultra powerful super duper weapon

Pri prvem primeru ti gredo na živce tiste reklame, pri drugem je pa kdor da več denarja, tisti je boljši in če ne daš jim nič denarja, potem si nula.


Osebno priporočam Guild Wars in WoW. Verjetno je tudi novi LOTR fajn, ne bom pa nič govoril, ker ne vem.

destiny ::

Kaj ti nuca 1000x vec igralcev, ce so pa razprseni na stotine serverjev po svetu. EVE-Online ima najvec igralcev na svetu na enem (in edinem) serverju.

To je res, vedndar prvo povej kako veliko je vesolje v Eve. Vsi ti igralci se raztrosijo po celem, da le malokdaj vidiš kakšnega.


Slejkoprej vsakega srečaš v Jiti, če le dosti tam visiš :D

Sicer pa ne vem zakaj bi si želel srečat vseh 30k igralcev, ki so v nekem trenutku logirani na server... Verjemi mi, da ko si v haulerju v low security space-u, si ne želiš srečati niti enega ;)

Mojza ::

Alo folk oglasite se kaj na KalOnlinovem Source serverju! Pvt server je novejši!

http://www.kalonline.ro/

No, se vidimo! :D ;)

Quickbeam ::

Res? Wow in ostele so brez posebnega cilja? Kakšen cilj pa ima Eve? Da imaš čim več denarja in čim večjo ladjo.


To je pa tipično razmišljanje povprečnega nadebudnega igralca Diablo-online tipa iger. Nagrabi si čimveč vsega. V Eve gre to malo drugače in sicer si postaviš cilje sam pač v okviru možnosti ki so ti dane in teh je veliko. Grebatorstvo za denarjem je samo ena možnost ki je na voljo in niti ne vem zakaj bi hotel kdo terat eno in isto v kar te silijo že vse druge igre. Opazi se da je problem predvsem pri tistih ki so zgubljeni brez questov in vnaprej začrtane zgodbe in ko jih postaviš v širno vesolje ne vejo kaj bi s sabo.
Igra temelji na medsebojnem sodelovanju igralcev in PVPju. To pomeni da je vse pogrešljivo, ne smeš biti preveč navezan na svoje navidezno imetje ker se dnevno spreminja v prah ob lepih eksplozijah. Pravi občutek pa doda korporacija po možnosti del večjega zavezništva ali v večjem spopadu s "koalicijo modri vlakec" ali med gradnjo nove posaje, kar ti pač bolj ustreza naprimer.

No samo kak stavek sem hotel dodat da se ne bo širlo krive vere ;)

Turtle ::

LOTRO sem probal...poleg tega da skoz neki šteka, popravki,.. (okej so šele splavil pa sem potrpežljiv) ne da občutka , ki ti ga je dal film. Padeš v middle earth in nekako zgubljeno ne poznaš nobenega lika iz filma.... Glas od Gandalfa je bil popolno razočaranje.... Zadeva je zgledala še precej linerarna ...vsaj prvih 5 ur sedaj sem pa zaključil z njim.

Rotaidal ::

Quickbeam jaz sem Eve igral! Ko sem prvič "dobil" battlecruisera, sem bil celi happy. Pol pa enkrat v low security nabiram rudo, pa pride en noob in me zladira is vesolja. Sicer sem mel klona, ampak se mi ni več dalo še enkrat nabirat dnarja oz rude za battlecruisera. Sicer ni vem kako dosti, ampak vseeno. Mogoče bom spet igral, ko me bo prijelo. Sicer pa čakam na Star trek online....pa še ena vesoljska online pride... samo nea vem imena.

Quickbeam ::

Se pravi da je treba malo drugače pristopit k stvari. Vsaka šola nekaj stane :)

gumby ::

low security

hmm... kaj ze to pomeni?:\
my brain hurts

Rotaidal ::

hmm... kaj ze to pomeni?:\

To pa pomeni, da te lahko napadejo in uničijo drugi igralci. Od 1 do 0.5 security si varovan po protokolu. Pod 0.5 security pa te več ne varujejo npcji.

Mentor73 ::

LOTRO je že dobra igra, samo več časa ji moreš posvetiti. Ocene dobiva zelo dobre. Je pa res, da je še vedno občuten lag v mestih. Oceniti igro po petih urah igraja je pa napačno, verjetno niti lvl 10.
Če igraš WOW si domač v LOTRO. S tem, da ima slednja še nekaj boljših stvari, recimo izkušenjske pike dobivaš bolj z questi kot pobijanjem. PA tudi slabših, trpi še craftanje. Svet je ogromen, zajema zaenkrat Eriador, so pa že nekje omenili, da lahko pričakujemo Rohan, Gondor in Mordor.

Nastopajo vsi liki iz knjige (ne samo film), njihova zgodba pa se prepleta z zgodbo igralca.

Je plačljiva.

Brez mesečne naročnine pa priporočam Guild Wars, ki je še vedno kar aktualen.

BTW ali je še kakšen Slo Kinship?

Zheegec ::

Heh EVE Online je med vsemi MMORPG najbolj kompleksna, dodelana in najbolj zahteva do igralca, velik plus je pa to da ponuja zelo veliko svobode igralcem. Na začetku je sicer denar precej pomemben, potem pa ne več toliko.

EVE je popolnoma v realnem času - skill se ne povečuje s klikanjem, temveč ga dobivaš v realnem čau - skillov je ogromno in da bi natreniral vse bi porabil (AFAIK) cca 8 let. Ima tudi realno ekonomijo, na cene vplivajo povpraševanje in ponudba.

se gre pa v EVE bolj za prevlado korporacij in končno alianc, kot pa za osebno korist posameznika. Probaj, imaš 14-dni free trial, sicer ti na začetku ne bo veliko jasno, samo ti bo pa kmalu postal zelo všeč :))
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Mojza ::

Trenutno igram 9 Dragons - zelo simpatična mmorpg igrica. Sicer jo igram par dni, ampak se mi je takoj dopadla. Malo me spominja na Silkroad, le da tukaj ni nobenih problemov z logiranjem. Če koga interesira in če se odloči igrat - naj javi! :D

Lep pozdrav! Ta-ta8-)

stare777 ::

http://buzz.igg.com/vc/750691


evo probejte to,jez jo igram ze skorej 1 let...in res je super...res je dobra skupnost u igri in use,najbolsa je na Columbus serverju.jez pravm da se WoW skrije loh ,poleg tega je VCO zastonj in use zastonj delaš razen če hočeš kj tko extra kupt...


saj probejte jo,jz to oglasujem k dobim kredit xD

tosemjaz777@hotmail.com
ingame name: delias

Berserker ::

Mene zanima če obstaja kakšen mmorpg brez tisti čačk in napisov, brez da ti kaj kaže lifebar, magijo, pa imena. to ti popači igro ko maš sam neke napise v igri.
lp

BigWhale ::

V eve online pritisnes ALT-TAB. Pa vse zgine... :>

Rotaidal ::

Mene zanima če obstaja kakšen mmorpg brez tisti čačk in napisov, brez da ti kaj kaže lifebar, magijo, pa imena. to ti popači igro ko maš sam neke napise v igri.
lp



Haha, ta je dobra. Mislim, da imajo to vse mmorpg igre. Kaj bi delal brez chata? Da ne vidiš svojega hpja mane?

Kaj porečeš na takšni interface?
 1

1

Berserker ::

ubiačno lepše bi blo brez vsega tega, pa sej to 3/4 ekrana zasede, kaj se sploh znajdeš kaj ven? se v boeingu maš manj kontrol. preveč je totih barv pa statistik. lepše bi bilo igrat brez vsega tega samo da maš lika pred seboj pa cheat, drugo je brezveze pa posiljeno.

laught ::

o fuj kere teksture na tleh..

Vajenc ::

V wow-u daš za raid vse teksture na low pa vso pomoč iz addon-ov na "full" ;)

ahac ::

ubiačno lepše bi blo brez vsega tega, pa sej to 3/4 ekrana zasede, kaj se sploh znajdeš kaj ven? se v boeingu maš manj kontrol. preveč je totih barv pa statistik. lepše bi bilo igrat brez vsega tega samo da maš lika pred seboj pa cheat, drugo je brezveze pa posiljeno.


WoW je Boeing, drugi MMO so pa Cessna.
Ampak... real men fly big. 8-)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

ubiačno lepše bi blo brez vsega tega, pa sej to 3/4 ekrana zasede, kaj se sploh znajdeš kaj ven? se v boeingu maš manj kontrol. preveč je totih barv pa statistik. lepše bi bilo igrat brez vsega tega samo da maš lika pred seboj pa cheat, drugo je brezveze pa posiljeno.


To ti misliš:D Brez vsega tega si nemoreš nič začet.

ahac ::

Moj WoW UI, zdaj ko ne raidam redno in nimam raznih threat ter dmg metrov pa enih addonov se mi ni dalo porihtat od patcha. Pri normalnem raidanju bi imel par statistik več. :D
 WoW

WoW



ps. Tud fps je bil low :'( tako, da bi pri resnem raidanju verjetno dal grafične nastavitve bolj na low.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416063 (2213) Dpool
»

Star Trek Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
566046 (3818) Pesimist
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837614 (4851) pr0sac
»

Resničnost - MMORPG (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
11311934 (7220) Pyr0Beast
»

Zasvojenost z igro World of Warcraft

Oddelek: Loža
384285 (2496) billgates

Več podobnih tem