» »

Mačke mi skačejo po novem avtu - kako jih odvrnit stran od avta?

Mačke mi skačejo po novem avtu - kako jih odvrnit stran od avta?

bastadu ::

Kupil sem nov rabljen avtomobil. Pri hiši imamo 3 mlade muce - smo ljubitelji mačk. Že od prvega dne ko sem pripeljal avto so hodile spati v predel motorja, kjer jim je seveda toplo. To me še ni tako zelo motilo, razen tega da sem moral vedno, ko sem se kam peljal videti, da so vse mačke zunaj, da katero ne odpeljem kam... Sedaj pa so mi začele skakati na havbo in posledično s kremplji delati rise po pločevini;( Sedaj me zanima, na kakšen način bi pripravil mačke, da bi se izogibale avtu. Obstaja kakšna naprava, kakšen smrdeč sprej ali kaj podobnega, ki bi odganjal muce?? Ker res ne morem gledat, kako mi uničuejjo avto...

flipflop ::

Baje pomaga poper.

PacificBlue ::

Najbolje da greš na veterinarsko postajo vprašat..tam bi se ziher kj našlo.Drugače si pa avto pokrij:)

;-) ::

Nek gel se kupi (podobn kot gel za lase) pa ga poliješ/razmečeš oz nevem kak se reče če je gel pizda:D Pol pa tam mačke in psi ne hodjo lulat ker nemarajo tega vonja, kupi pa se v tukanu in podobnih trgovinah, pa še deluja.

Sam nevem če boš lih avto mazal z tem. Mi smo rešli problem tako da avto dajemo v garažo.

balocom ::

Pomarančni olupki. Preverjeno (samo ne na avtu).
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Thomas ::

Psa dej na havbo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tr0n ::

Macke zapri, da ne bodo imele dostop do avta?

Bethrezen ::

prodej avto

1. dobiš dnar
2. mačke nimajo po čim skakat

:D
www.urbanterror.net

šernk ::

en parkrat jih moraš v redu zalovit dol in jim dat vedeti da tam ne smejo. mi tudi imamo enega mačka in ponavadi spi na sedežu od traktorja na avto pa še ni skočil, ker vsakič ko je samo pogledal na začetku da bi skočil gor smo pač malo dvignili glas in sedaj sploh ne razmišlja več o čem takem. pa da ne bo kdo misli da smo ga mučli s tem(to lahko odpraviš tudi na lepši način kot da zafasaš metlo za njimi:D ), ker ima 24 ur na dan tako ali tako odprto praktično celo hišo vendar na avtih pa res ne sme bit:|
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

marsovcek ::

Postrizi jim kremplje, da ne bodo praskale :D . Mačke pač ljubijo avtomobile, ker je tam toplo.

DimmniBurek ::

Kupi še eno havbo in jo segrej na peči, ali pa s kakim brenerjem:D Gor vrži še eno kos mesa in to je to:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

bosmla ::

Sem mel isti "problem" pa sem se nehal sekirat - sedaj sem opazil, da avto sploh ni unicen ce je malo porisan od krempelckov in da se vedno dobro deluje 8-) mam pa ze rajsi zivo bitje na toplem kot kos lakirane plocevine

Calligula ::

Ce je tam kjer ga parkiras pokrit dajaj gor kako deko. Naj uzivajo, ce lahko.

Sba ::

Ja meni tudi po novem (novem) avtu skačejo, pa jih žal nikol ne ujamem. Če ga pa že vidim, ga pa naderem, ali pa z vodo polijem, če me počaka.

Praskice se do neke mere dajo spolirat, bolj me motijo tace gor (prava mala poslikava). No, moj je še vredu, mamin je pa ves usran, hauba, streha ... Mami bo zadevo rešila tako, da bomo zdej kupili garažna vrata, moj avto pa bo verjetno od sedaj deležen še več pozornosti. Jst se bom pa joku, ker se bom z usranim avtom okol vozil.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Saladin ::

Mislim da imajo v trgovinah za živali en sprej, ki odganja mačka ali pse.

Vsak dan malo po havbi pošpricaš (ne bi smel bit vidljiv na laku) in to je to.
Sčasoma se bodo mače same odvadile in verjetno ne boš več spreja nucal.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Meizu ::

pa puste boge muce gor no, sej so prou luštne male zverce. :D Če pa maš v garaži kak radiator (no težko verjetno), pa tam zdraven radiatorja narihtaj eno košarico, lepo postelji in jo lepo segrevaj ob radiatorju. Macki bodo oboževali to:))

flipflop ::

Ah če je umazan avto pa ni problema. Sicer tudi ko ga z vodo polivaš in ga dol podiš, se mačk ustarašši in še večje praske naredi not.

Loki ::

naturiraj avto do konca, da se bo katalizator zgrel in se bo raje hodila gret tja.
polij skaf vode po moznosti po macki, ko je na avtu in je ne bo vec blizu (imajo "fobijo" do vode)
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

Jean-Paul ::

Avto zapri v garažo, a pri tem pazi, da v garažo ne zapreš tudi mačk(e).

Keyser Soze ::

Pes-o-matik.:D

Dobro dresiran pa bo red. Ma nima ta mačja zalega kaj delat na avtu. Mislm, folk je pa res ratal čisto strojanovski™. Jejo moko z črvički, se vozijo okoli z usranimi in spraskanimi avtomobili.

Sej ni čudno, da je ponudba rabljenih avtomobilov potem takšna kot je. Če se pa dela s tem kot prasica z mehom.

P.S.: Je pa smešno, da je sestrin avto že parkrat bil popacan zaradi mačk. Moj pa še nikoli. Zgleda da tud mačke poznajo svoje meje.:D
OM, F, G!

BigWhale ::

Motijo vas macje stopinje na avtomobilu!?

Kam gre ta svet... ;>

Keyser Soze ::

Stran od srednjega veka in usranih "vozov"? =P
OM, F, G!

dule39 ::

Ultrazvočni učitelj mačk-conrad.si

Da bi vašo mačko naučili, kje je prostor zanjo, oziroma kje se ne sme nahajati, vam bo pomagala ta napravica. Tudi takrat, ko vas ne bo doma, vaša muca ne bo legla na kavč ali prišla v kuhinjo. Integrirana LED dioda prikazuje, da je senzor zaznal prehod vaše mačke. V tem primeru se v 4 sekundnih taktih sproži ultrazvok, ki ga naše uho ne sliši. Ker je ta zvok muci zoprn, se bo tem območjem rajši izognila. Ko se bo muca že redno izogibala določenega območja, lahko napravico prestavite. Tehnični podatki: Napajanje preko 9 V.

Vajenc ::

A deluje kak podoben ultrazvok proti ptičem (golobi in vrane), ki serjejo 5 metrov visoko na drevesu, direkt na moj avto? btw, mačke, ki hodijo po mojem avtu tisti ptiči čisto nič ne motijo ;(( Zgleda imajo nek deal, da jih ptiči ne ciljajo in mačke ne hodijo na drevo.

dule39 ::

@VAJENC-elektronsko ptičje strašilo-conrad.si

Preko govornega IC-ja se sprožijo glasovi ujed, ki se jih naše ptice bojijo. PIR senzor avtomatsko vključi napravo, ko v bližini zazna ptico. Nastavite lahko glasnost, časovni interval (nastavljiv na 5 do 30 min), fotocelico (v temi se avtomatsko izključi). Oprema: Napajalnik (12 V/500 mA) Tehnični podatki: Obratovalna napetost 230 V/50 Hz Tok maks. 400 mA Zvočni tlak maks. 105 dB PIR senzor: domet 8 m Območje zajemanja 130 stopinj vodoravno Obratovalna temperatura 0-50 °C Mere (D x Š x V).

Če boš kupil poročaj kako se obnese v praksi.

jype ::

Keyser Soze> Stran od srednjega veka in usranih "vozov"? =P

Očitno ne nazaj v planinski raj. Hell is other people, kot pravijo.

Mi mamo 4 mačke in močno usran, a nič spraskan avto - odlično se obnese.

Ne samo, da se nas duševno moteni ljudje s čistimi avtomobili (remember: a clean car is a sign of a sick mind) izogibajo v širokem loku, tudi tatovi vedno kradejo pri sosedih, ki imajo oprane avtomobile in nimajo domačh živali.

dzinks63 ::

:)) Zadeve obstojajo : garden protector by Bird-X

CWIZO ::

a clean car is a sign of a sick mind


wtf?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Vajenc ::

Dule, hvala za namig, vendar to v mojem primeru ne pride v poštev ;)

jype ::

CWIZO, "A clean car is a sign of a sick mind." je bumper sticker, včasih zelo popularen v ZDA.

BigWhale ::

Vsekakor! Avto se opere, ko pada dez in ob registraciji, ko dobis zastonj kupon za pranje! Pa vsake toliko casa pogledas, ce imas luci umazane, ce so, jih obrises z rokavom ali pa ritjo, odvisno od visine.

strictom ::

Najboljš z jezikom polizat, prasci nemarni!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

flipflop ::

Hahaha, ne ga no srat s to čistočo vsepovsod, ste eni obsedeni, je pač sila če avto ni sijoč totalno. Zdaj vam še kak nebivedu prilepi sliko svojga avta, bi nekatere verjetno kap!>:D

AlesC ::

sprej se dobi in pošpricaš avto. Dobiš ga v vsaki pet trgovini. Sprej za odvrnitev mačk in psov. Vozilo moraš pa par dni špricati in začne očinkovati.

strictom ::

Avtomatski rocket launcher z IR senzorjem in programom za heatseeking. Zravn postaviš en un Samsungov avtomatski turret.

Par dni jih bi turret šical eno po eno, potem ko bi se pa zbrale na kup in sklenile protinapasti bi jih pa rocketlauncher zmiksal.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

OrkAA ::

Glede naslova teme...

Počakaj še kak mesec, da avto ne bo več nov, potem te pa mačke ne bi smele motiti :>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odganjalec mačk?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2712011 (6344) heresjohnny
»

Problem z mački na avtu

Oddelek: Loža
295537 (4534) 'FireSTORM'
»

Kako (te dni) perete avte?

Oddelek: Loža
362707 (1672) Keyser Soze
»

Težave z mačkom

Oddelek: Loža
265003 (4282) Alencica
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556604 (5937) BigWhale

Več podobnih tem