» »

Ne zažene mi igre!!!

Ne zažene mi igre!!!

m0nch1k4 ::

Imam probelm, na prenosniku sem hotela igrati igro nfs, use naložim, use super, use štima, potem pA ko jo hočem zagnat da bi začela igrat pa ne dela. kliknem, pa zgleda kot da nebi kliknila ničesar. imela sem že eno drugo igro naloženo gor, pa je delala brez problema, potem pred kakšnimi 14 dnevi, pa je kr ni hotlo več zagnat, in to mi zdaj dela tut iz nfs. ni mi jasn kaj bi blo narobe, ker procesor, memory, hard drive itd. use štima, sistemske zahteve use izpolnjene.

LP
  • spremenila: m0nch1k4 ()

Rotaidal ::

Bilo bi ql, če bi malo popravil to besedilo. Da bi vsaj malo zastopil, o čem ti to.

A imaš original igro?

m0nch1k4 ::

ja imam original igro.

Rotaidal ::

Kakšen računalnik imaš? Kateri windows? Ti je igra že prej delovala na tem računalniku? Imaš možnost sprobat igro na katerem drugem računalniku?

ModriN96 ::

napaka ni v špilu in ne v zahtevnosti ampak največja vetrjetnost je da maš winse že tok zapacane...

lepo na nov vse naložiš pa bo mir za neki cajta.

m0nch1k4 ::

prenosnik hp compaq 6735s, windows vista, ne ta igra ni delala na tem računalniku, je delala druga, z istimi zahtevami zdej pa tut ta druga ne dela več. naložila sem jo tudi na drug računalnik in dela brez problema.
ali je možno da je kdo iz računalnika kej zbrisal, kak program, datoteko, kaj jst vem, da mi zdej nobene igre ne zažene več??

m0nch1k4 ::

napaka ni v špilu in ne v zahtevnosti ampak največja vetrjetnost je da maš winse že tok zapacane...

lepo na nov vse naložiš pa bo mir za neki cajta.


no se mi je zdel da bo nekaj takega ja. hvala

ModriN96 ::

ni za kej pa še kdaj ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68456211 (2404) mtosev
»

Battlefield 2 in PS 1.4

Oddelek: Igre
242163 (1720) Orchestra
»

Need For Speed - Underground (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41725630 (15988) boštjan
»

GeForce 3 in low fps v Counter Strike

Oddelek: Strojna oprema
231169 (855) hYpeR
»

LAN problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161816 (1567) kockish

Več podobnih tem