» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
23 / 27
»»

WizzardOfOZ ::

NuMaN je izjavil:

Če se lahko nekdo nacedi legalno, dela kraval in se ga večinoma ne sankcionira, potem lahko imamo za zapohance ista merila.


Imamo inštitucije, ki pa očitno ne opravljajo svojega dela dovolj dobro. Začni težit njim, da naj delo opravljajo in tiste, ki delajo kraval, odstranijo.

Pa spravijo naj še pijance s cest. Ne rabimo novih drog, dokler s starimi nismo opravili in zajezili njihove uporabe. Ker po legalizaciji, boš imel poleg pijancev, še zadetke na cestah.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NuMaN ::

No, s tem se pa popolnoma strinjam.

čigra ::

NuMaN je izjavil:

No, s tem se pa popolnoma strinjam.


Vse to seveda vlečeš iz riti!

Bi morda kaj pogledal statistiko v državah, kjer je konoplja legalna in kako se to odraža na prometu?

Sicer pa, maš kakšne osebne zamere do konoplje? Kaj se ti je zgodilo v preteklosti?

Ps: pardon, sem apliciral Wizuardu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čigra ()

Telbanc ::

Nerodna stvar so pa zapohanci na cesti.

To je pa res nerodna stvar. Tapravi pijančki pijemo tko, da mamo babji prevoz al pa doma se nacejamo. Tko da ne delamo škodo. In nam je to čist zadost. Da nam snegec ne diši. In teli smotani čiki. Ki so bob steza za snegec.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

acookook ::

Takih vas je malo, pa še vedno preveč.
.

WizzardOfOZ ::

čigra je izjavil:

NuMaN je izjavil:

No, s tem se pa popolnoma strinjam.


Vse to seveda vlečeš iz riti!

Bi morda kaj pogledal statistiko v državah, kjer je konoplja legalna in kako se to odraža na prometu?

Sicer pa, maš kakšne osebne zamere do konoplje? Kaj se ti je zgodilo v preteklosti?

Ps: pardon, sem apliciral Wizuardu!


Nobene zamere. Samo nočem dodatnih drog legaliziranih, dokler še z prvo nadležno nismo opravili.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Invictus ::

WizzardOfOZ je izjavil:

čigra je izjavil:

NuMaN je izjavil:

No, s tem se pa popolnoma strinjam.


Vse to seveda vlečeš iz riti!

Bi morda kaj pogledal statistiko v državah, kjer je konoplja legalna in kako se to odraža na prometu?

Sicer pa, maš kakšne osebne zamere do konoplje? Kaj se ti je zgodilo v preteklosti?

Ps: pardon, sem apliciral Wizuardu!


Nobene zamere. Samo nočem dodatnih drog legaliziranih, dokler še z prvo nadležno nismo opravili.

Naj legalizirajo vse droge.

Zraven postavijo omejitve kot za kajenje.

Ni javnih prostorov, kar je meni dovolj. Če se folk hoče zadevati doma, naj se... Se bomo znebili nekaj folka zaradi OD, pa ne bo tako zanimivo, ker boš lahko kupil B.P.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

WizzardOfOZ ::

Pa sej folk se že doma zadeva.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Gambino ::

Legalizirati bi morali vso drogo. S tem bi imeli nadzor nad odvisniki in uničili bi dilerje. Droga bi se pa pod nadzorom dobila v lekarnah. Rešili bi problem kriminala z drogo ter pomagali odvisnikom, da bi se počas odvadili droge s tem pa bi imel tudi manj kriminala, ki so ga zaradi svoje odvisnosti izvajali!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

Slopek ::

Gambino je izjavil:

Legalizirati bi morali vso drogo. S tem bi imeli nadzor nad odvisniki in uničili bi dilerje. Droga bi se pa pod nadzorom dobila v lekarnah. Rešili bi problem kriminala z drogo ter pomagali odvisnikom, da bi se počas odvadili droge s tem pa bi imel tudi manj kriminala, ki so ga zaradi svoje odvisnosti izvajali!

Ampak to ni cilj vladajočih in zato ni tako.
Njihova agenda je vse bolj agresivna in posledično, popolnoma transparentna.
Že o enem zmagovalcu Evrosongu ne odloča množica. Ni šans, da se prekine načrtno uničevanje in ufuravanje vsega kar se je zgradilo. Rušijo se vsi temelji demokracije, saj mediji niti ne dopuščajo komentiranja enih EU volitev. Pa to je naravnost noro. Smo na pol poti v popolno dekadenco in na žalost je to strma pot navzdol. Kako bomo spet preplezali nazaj, je pa veliko vprašanje. Po isti poti nazaj, gotovo ne bomo šli.
In vi se tu še vedno kurchite o eni marihuani, ki dokazano ni storila na tem svetu res nobenega gorja. Res nam ni pomoči, če je to problem.
Ajde.

"NaN" ::

Kdo si ti, da mi boš govoril kako naj živim (meja so seveda pravice drugih v katere ne smem posegati)?

Kdo sem jaz, da bom tebi govoril kako boš umrl?

c23po ::

"NaN" je izjavil:

Kdo si ti, da mi boš govoril kako naj živim (meja so seveda pravice drugih v katere ne smem posegati)?

Kdo sem jaz, da bom tebi govoril kako boš umrl?

Seveda. Ne smemo ti prepovedati:
- se doma zadevati
- postati odvisnik
- zaradi potrjene invalidnosti biti predčasno upokojen
- zahtevati metadon (ali kar heroin, kot jih tukaj nekaj predlaga) na recept
- ...

Ne, ne smemo ti prepovedati. Samo redno te moramo plačevati.
Računalniki nimajo spominov.

c3p0 ::

Nebrzdano zadevanje bi bilo zelo slabo za družbo, večina ljudi mora biti vodenih, sami niso sposobni sprejemat odraslih odločitev. Če tak postane zadetek (tudi težki alkoholik je lahko tak preden kdo skoči), vleče socialo in je le v breme družbi in propadlemu zdravstvu, povsem neuporaben, razen kot volivec Levice.

Zato legalizacija drog - ne.

matobeli ::

c3p0 je izjavil:

Nebrzdano zadevanje bi bilo zelo slabo za družbo, večina ljudi mora biti vodenih, sami niso sposobni sprejemat odraslih odločitev.


Pa sej vse znaš, zakaj se delaš glupega da nočeš videt razlike med nebrzdanim preprodajanjem in konzumiranjem pohice po vseh srednjih šolah in tudi višjih razredih OŠ in med kontrolirano prodajo po vzoru tobačnih/alkoholnih izdelkov.

Sicer pa, tudi če ostane nebrzdano vse skup, prav hudih težav očitno ne povzroča. Da bi pa dajali blazne denarje za policijo ki bo iskala ta plevel ki povsod zrase in ga lahko vsak zapali kadar hoče.

Se mi zdi da slediš zgolj svojemu političnemu prepričanju, ker si pač, politično prepričan.

ginekk ::

c3p0 je izjavil:

Nebrzdano zadevanje bi bilo zelo slabo za družbo, večina ljudi mora biti vodenih, sami niso sposobni sprejemat odraslih odločitev. Če tak postane zadetek (tudi težki alkoholik je lahko tak preden kdo skoči), vleče socialo in je le v breme družbi in propadlemu zdravstvu, povsem neuporaben, razen kot volivec Levice.

Zato legalizacija drog - ne.


Tako je. Prepovedat alkohol dokončno.

Za začetek gremo lahko z blažjimi ukrepi:
-0.0% v prometu in 18 točk (odvzem izpita), če kakorkoli napihaš
-prepoved pitja na javnih površinah
-kampanje v šolah, kjer ozdravljeni alkoholiki pridigajo in kjer otroci slišijo grozne zgodbe o nasilnežih
-poštena obdavčitev in trošarine. Ne pa da sta pivo in vino deklarirana kot živilo.

Ko se to zgoraj uveljavi pa počas omejevanje prodaje in strogo nadzorovana konzumacija.

Slopek ::

"NaN" je izjavil:

Kdo si ti, da mi boš govoril kako naj živim (meja so seveda pravice drugih v katere ne smem posegati)?

Kdo sem jaz, da bom tebi govoril kako boš umrl?

Točno o tem govorim.
Ampak govorim o tem, da vseeno nekdo odloča o tem kako živiš in na žalost imaš pri tem, vedno manj besede. Vedno več prepovedi, kazni, zakonov, omejevanj, ki niso glas naroda Pravzaprav je že nekaj časa ravno obratno. Vse se dela na tem, da se vse sesuje in potem smo ga zares nadrljali.

fur80 ::

c3p0 je izjavil:

Nebrzdano zadevanje bi bilo zelo slabo za družbo, večina ljudi mora biti vodenih, sami niso sposobni sprejemat odraslih odločitev. Če tak postane zadetek (tudi težki alkoholik je lahko tak preden kdo skoči), vleče socialo in je le v breme družbi in propadlemu zdravstvu, povsem neuporaben, razen kot volivec Levice.

Zato legalizacija drog - ne.


Kaka legalizacija drog? Veš kaj je prepovedano, da ne smeš zasaditi rastline na vrtu, ker bi jo lahko po nekem naključju dal v rizlo in skadil. A boš ti to potem kadil ali ne, te ne sprašujejo. Iz krompirja se dela vodka. Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

WizzardOfOZ ::

A ti travo ješ? Ker jaz krompir je in ga ne pretvarjam v vodko.
Po tvoji logiki bi morali še pšenico prepovedat. Iz nje namreč delajo tudi pivo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fur80 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

A ti travo ješ? Ker jaz krompir je in ga ne pretvarjam v vodko.
Po tvoji logiki bi morali še pšenico prepovedat. Iz nje namreč delajo tudi pivo.


Se uporablja za kaj drugega. Tega ne smeš imeti doma na vrtu, niti ene sadike, ker jo lahko skadiš. Kadiš pa lahko srbot, marjetice,tulipane, tobak... od enih strupenih gob lahko umreš, lahko si zadet,... pa niso prepovedane. Od malega nas učijo, da se mušnic ne je in jih ne jemo.
Lahko si zadet od bencina, če spiješ razrečilo lahko umreš.
Te rastline pa ne smeš imeti, niti moške niti ženske, ker lahko njeni vršički rahlo zadanejo?! ;) Če pokadiš celo rastlino na vrtu ne boš umrl, če boš pojedel zeleno mušnico v gozdu, te bodo težko rešili.



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

WizzardOfOZ ::

Napisal si to:

fur80 je izjavil:

Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?


Zato sem te vprašal ali ješ marihuano?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fur80 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Napisal si to:

fur80 je izjavil:

Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?


Zato sem te vprašal ali ješ marihuano?


A ti surov krompir goltaš?
Boš vsaj malo prebral. :D

https://www.ceneje.si/L3/735/lepota-in-...

https://www.canatura.com/sl/hrana-iz-ko...

https://konoplja.net/novice/oznaka/preh...

IN BTW tudi industrijske ne smeš brez nadzora in papirjev saditi. Če te zanima si še to preberi. Da ne boš spet skočil v luft.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Invictus ::

fur80 je izjavil:


Se uporablja za kaj drugega. Tega ne smeš imeti doma na vrtu, niti ene sadike, ker jo lahko skadiš.

Indijsko konopljo imaš lahko. 2 sadiki...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

"NaN" ::

c23po je izjavil:

"NaN" je izjavil:

Kdo si ti, da mi boš govoril kako naj živim (meja so seveda pravice drugih v katere ne smem posegati)?

Kdo sem jaz, da bom tebi govoril kako boš umrl?

Seveda. Ne smemo ti prepovedati:
- se doma zadevati
- postati odvisnik
- zaradi potrjene invalidnosti biti predčasno upokojen
- zahtevati metadon (ali kar heroin, kot jih tukaj nekaj predlaga) na recept
- ...

Ne, ne smemo ti prepovedati. Samo redno te moramo plačevati.


Ni potrebno biti odvisnik od drog, da postaneš breme državi.
Lahko si adrenalinski odvisnik naprimer. Ali pa samo lenuh.

"NaN" ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Napisal si to:

fur80 je izjavil:

Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?


Zato sem te vprašal ali ješ marihuano?


Konopljina semena so dobra, pa olje iz njih tudi.
Ampak država pravi, da tega brez "licence" ne morem saditi.

WizzardOfOZ ::

"NaN" je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Napisal si to:

fur80 je izjavil:

Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?


Zato sem te vprašal ali ješ marihuano?


Konopljina semena so dobra, pa olje iz njih tudi.
Ampak država pravi, da tega brez "licence" ne morem saditi.


Mogoče bi moralo biti še več teh "licenc".
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

fur80 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

"NaN" je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Napisal si to:

fur80 je izjavil:

Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?


Zato sem te vprašal ali ješ marihuano?


Konopljina semena so dobra, pa olje iz njih tudi.
Ampak država pravi, da tega brez "licence" ne morem saditi.


Mogoče bi moralo biti še več teh "licenc".


Menda razumeš sedaj kaj pomeni legalizacija konoplje, kot rastline.

c3p0 ::

fur80 je izjavil:


Kaka legalizacija drog? Veš kaj je prepovedano, da ne smeš zasaditi rastline na vrtu, ker bi jo lahko po nekem naključju dal v rizlo in skadil. A boš ti to potem kadil ali ne, te ne sprašujejo. Iz krompirja se dela vodka. Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?


Lahko tudi daturo posadiš in skadiš, poznam ljudi, ki so jo, vse legalno. Ne bi pa priporočal, hudo močna zadeva, hitro te tudi ubije. Muškatni orešek je močna droga.

Skoraj vsako hrano lahko sfermetiraš in dobiš ven alkohol, destiliraš, rezultat bo bolj ali manj groznega okusa.

WizzardOfOZ ::

fur80 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

"NaN" je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Napisal si to:

fur80 je izjavil:

Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?


Zato sem te vprašal ali ješ marihuano?


Konopljina semena so dobra, pa olje iz njih tudi.
Ampak država pravi, da tega brez "licence" ne morem saditi.


Mogoče bi moralo biti še več teh "licenc".


Menda razumeš sedaj kaj pomeni legalizacija konoplje, kot rastline.


Seveda. Izkoriščanje v namene zadevanja za 90% uživalcev in 10% bonusa za industrijo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

c3p0 ::

matobeli je izjavil:


Pa sej vse znaš, zakaj se delaš glupega da nočeš videt razlike med nebrzdanim preprodajanjem in konzumiranjem pohice po vseh srednjih šolah in tudi višjih razredih OŠ in med kontrolirano prodajo po vzoru tobačnih/alkoholnih izdelkov.

Sicer pa, tudi če ostane nebrzdano vse skup, prav hudih težav očitno ne povzroča. Da bi pa dajali blazne denarje za policijo ki bo iskala ta plevel ki povsod zrase in ga lahko vsak zapali kadar hoče.

Se mi zdi da slediš zgolj svojemu političnemu prepričanju, ker si pač, politično prepričan.


Govoril sem o vseh drogah. Vidim pa tudi kaj dela "pohica" in kaj zmerno pitje alkohola. Zapohanci so neperspektivni, pogosto socialci, brez ambicij, notranje mrtvi. Samo naslednji svaljek vidijo. Če se zadeva normalizira in legalizira, bo tega le še več, nič druga.

Ljudem pa ne moreš dati prostih rok v vsem, kar se jim zahoče, ker večina rabi vsaj malo nadzora. Današnji način vzgoje pa ne gre v smer več discipline in samokontrole, kvečjemu manj - sonček je center vesolja.

ginekk ::

c3p0 je izjavil:

fur80 je izjavil:


Kaka legalizacija drog? Veš kaj je prepovedano, da ne smeš zasaditi rastline na vrtu, ker bi jo lahko po nekem naključju dal v rizlo in skadil. A boš ti to potem kadil ali ne, te ne sprašujejo. Iz krompirja se dela vodka. Če prepovejo vodko, potem ali bodo prepovedali sajenje krompirja?


Lahko tudi daturo posadiš in skadiš, poznam ljudi, ki so jo, vse legalno. Ne bi pa priporočal, hudo močna zadeva, hitro te tudi ubije. Muškatni orešek je močna droga.

Skoraj vsako hrano lahko sfermetiraš in dobiš ven alkohol, destiliraš, rezultat bo bolj ali manj groznega okusa.


Dature ne moreš kadit in muškatni orešek je nekaj čisto drugega. Datura ni droga, ki bi jo kdorkoli želel konzumirat. Je delirik, v deliriju se ne zavedaš samega sebe. Eno njenih glavnih sestavin, atropin, se uporablja v medicini.

streki ::

Invictus je izjavil:

fur80 je izjavil:


Se uporablja za kaj drugega. Tega ne smeš imeti doma na vrtu, niti ene sadike, ker jo lahko skadiš.

Indijsko konopljo imaš lahko. 2 sadiki...

Ne drži,vsakršno gojenje indijske konoplje je žal prepovedano.
V bistvu sama rastlina ne,dokler ne presega 0.2 thc-ja.

ginekk ::

c3p0 je izjavil:

Vidim pa tudi kaj dela "pohica" in kaj zmerno pitje alkohola. Zapohanci so neperspektivni, pogosto socialci, brez ambicij, notranje mrtvi. Samo naslednji svaljek vidijo. Če se zadeva normalizira in legalizira, bo tega le še več, nič druga.

Ljudem pa ne moreš dati prostih rok v vsem, kar se jim zahoče, ker večina rabi vsaj malo nadzora. Današnji način vzgoje pa ne gre v smer več discipline in samokontrole, kvečjemu manj - sonček je center vesolja.


To kar je odebeljeno kaže da si verjetno le en pijanček, ki o drogah ne več kot je slišal za šankom v gostilni.

Če so vsi konzumerji mariuhane taki, potem komot zaključiš isto, da vsak ki uživa alkohol je nasilen alkoholik, ki pretepa ženo, otroka in še lastno mater. In dokler ne dobijo jutranje doze, sem jih pač tresejo roke.

matobeli ::

c3p0 je izjavil:


Govoril sem o vseh drogah. Vidim pa tudi kaj dela "pohica" in kaj zmerno pitje alkohola. Zapohanci so neperspektivni, pogosto socialci, brez ambicij, notranje mrtvi. Samo naslednji svaljek vidijo. Če se zadeva normalizira in legalizira, bo tega le še več, nič druga.


1. zakaj govoriš o vseh drogah če so pa med njimi velike razlike, sej ko govorimo o zapitih štajercih ne mislimo kar na vsakega štajerca ki spije 3 pire v soboto zvečer.

2. tudi jaz vidim kaj dela pijančevanje in kaj malo trave vsakih par mesecev. Pijanci so nasilni, egoistični, povzročajo nesreče z smrtnim izidom, vidijo samo naslednji štamprle. V državah kjer so prepovedali alkohol so opažali bistveno izboljšanje stanja, kriminal je bil v upadu, količina zaužitega alkohola je izjemno znižala... Prohibition in the United States @ Wikipedia

Sej ni panike, pač ne veš da je danes poha bolj dostopna kot alkohol in cenovno enako ugodna, če ne še bolj, kar pomeni da prohibicija ne deluje in se stanje ne izboljšuje. Lahko pa zaposlimo še 5k policistov ki bodo šolarčke z jointi lovili na okoli... Ali pa pač enostavno sprejmemo da marihuana ne predstavlja visokega družbenega tveganja, ker črna kronika pač ni polna uporabnikov marihuane ali kot povzročiteljev ali kot žrtev.

"NaN" ::

Pa še nekaj.
Nekateri odvisnike od trave primerjate z zmernimi uživalci alkohola.

Primerjamo lahko samo odvisnike z odvisniki.
Torej kronično zapite s kronično zapohanimi. Oboji so problem, ampak enim se dovoli vzgoja trte za vino (ja grozdje lahko slučajno tudi ješ, v vinogradu pa ga sadijo izključno zaradi vina), druge pa se preganja.

c23po ::

"NaN" je izjavil:

c23po je izjavil:

"NaN" je izjavil:

Kdo si ti, da mi boš govoril kako naj živim (meja so seveda pravice drugih v katere ne smem posegati)?

Kdo sem jaz, da bom tebi govoril kako boš umrl?

Seveda. Ne smemo ti prepovedati:
- se doma zadevati
- postati odvisnik
- zaradi potrjene invalidnosti biti predčasno upokojen
- zahtevati metadon (ali kar heroin, kot jih tukaj nekaj predlaga) na recept
- ...

Ne, ne smemo ti prepovedati. Samo redno te moramo plačevati.


Ni potrebno biti odvisnik od drog, da postaneš breme državi.
Lahko si adrenalinski odvisnik naprimer. Ali pa samo lenuh.

Drži. Ni potrebno. A tovariš Mao je rekel, da se vsako potovanje začne s prvim korakom.

In ni potrebno mešati meglo z adrenalinom in lenuharjem. Prvi bo naredil vse, da se izvije iz rok zdarvnikov, drugi je iz moje perspektive relativno poceni.
Računalniki nimajo spominov.

"NaN" ::

Ti si začel/a mešati meglo s tem, da me boš moral plačevati. Iz katere trte je to izvito.

Jaz te samo vprašam, kdo si ti, da mi boš prepovedoval gojiti travo za to, da se zapoham enkrat na leto ali pa vsak dan, če hočem - po drugi strani pa ti lahko posadiš 10ha trt in se ga napiješ vsak dan ali pa enkrat na leto, če ti to paše.

Dvoličnost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: "NaN" ()

fur80 ::

"NaN" je izjavil:

Ti si začel/a mešati meglo s tem, da me boš moral plačevati. Iz katere trte je to izvito.

Jaz te samo vprašam, kdo si ti, da mi boš prepovedoval gojiti travo za to, da se zapoham enkrat na leto ali pa vsak dan, če hočem - po drugi strani pa ti lahko posadiš 10ha trt in se ga napiješ vsak dan ali pa enkrat na leto, če ti to paše.


Ne rabiš niti pohat. On ti prepove že gojiti rastlino, jo gledati, zalivati,...

T440 ::

"NaN" je izjavil:

Ti si začel/a mešati meglo s tem, da me boš moral plačevati. Iz katere trte je to izvito.

Jaz te samo vprašam, kdo si ti, da mi boš prepovedoval gojiti travo za to, da se zapoham enkrat na leto ali pa vsak dan, če hočem - po drugi strani pa ti lahko posadiš 10ha trt in se ga napiješ vsak dan ali pa enkrat na leto, če ti to paše.

Vsak zapohanček je breme za državo in davkoplačevalce. Enako tudi alkoholik. In če kot družba že delamo napako da toleriramo alkohol, ni nobene potrebe po tem, da naredimo še eno dodatno napako za povrh in legaliziramo ter toleriramo še travo.
Ne vem, kaj je tu težkega za razumet? Bomo šli na referendum in bomo proti. Mtosev bo pa za. Iste sorte tiči skup letate, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T440 ()

Slopek ::

Pa vidiš kakšni ljudje so to. Poglej koga citira. Tovariš Mao praviš? Lepo je tistim, ki so prepričali ostale, da je stopicanje na mestu super, medtem, ko so oni sami, na doživljenjskem potovanju. Če ostalih ne prepricaš, da jim mora zadoščati zgolj tvoje potovanje, ker ti tako rečeš, pa jim polomiš noge.

"NaN" ::

Jaz sem za,da se za vožnjo zahteva 0.0 (za vse substance) in dvigne kazni.
Prav tako nebi dajal odpustkov za kazniva dejanja, ker so bila ta storjena v stanju zmanjšane prištevnosti.

Pa potrebno je biti dosleden, ne pa da imamo povratnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: "NaN" ()

matobeli ::

T440 je izjavil:

Bomo šli na referendum in bomo proti.


Bomo šli in ne bomo proti ker ne podpiramo da dilerji prodajajo pohico osnovnošolcem.
Razen tisti ki seveda samo še čakajo na penzijo in parcelo, za ostalo jih pa bk.

fur80 ::

"NaN" je izjavil:

Jaz sem za,da se za vožnjo zahteva 0.0 (za vse substance) in dvigne kazni.
Prav tako nebi dajal odpustkov za kazniva dejanja, ker so bila ta storjena v stanju zmanjšane prištevnosti.

Pa potrebno je biti dosleden, ne pa da imamo povratnike.


Alkohol se hitro razgradi in to ni problem. Npr. kokain ti pokaže še par dni, čeprav sem sedaj slišal, da po 2-3 dneh na odzvzemu se že vidi, da se razkraja in je OK, za travo isto. In sedaj bo spet nekdo priletel, da če maš substance v krvi, da si zadet, ne nisi, po določenem času. ;)

T440 ::

matobeli je izjavil:

T440 je izjavil:

Bomo šli na referendum in bomo proti.


Bomo šli in ne bomo proti ker ne podpiramo da dilerji prodajajo pohico osnovnošolcem.
Razen tisti ki seveda samo še čakajo na penzijo in parcelo, za ostalo jih pa bk.

Te razumem, vem da nekateri v življenju nimate sreče z razmišljanjem.

"NaN" ::

fur80 je izjavil:

"NaN" je izjavil:

Jaz sem za,da se za vožnjo zahteva 0.0 (za vse substance) in dvigne kazni.
Prav tako nebi dajal odpustkov za kazniva dejanja, ker so bila ta storjena v stanju zmanjšane prištevnosti.

Pa potrebno je biti dosleden, ne pa da imamo povratnike.


Alkohol se hitro razgradi in to ni problem. Npr. kokain ti pokaže še par dni, čeprav sem sedaj slišal, da po 2-3 dneh na odzvzemu se že vidi, da se razkraja in je OK, za travo isto. In sedaj bo spet nekdo priletel, da če maš substance v krvi, da si zadet, ne nisi, po določenem času. ;)


Zadet/pijan ne smeš vozit. Kaj bo nekdo rekel niti ni važno. Saj imamo šolane strokovnjake, ki znajo povedati kdaj je nekdo pod vplivom.

matobeli ::

T440 je izjavil:


Te razumem, vem da nekateri v življenju nimate sreče z razmišljanjem.


Ma ja, eni ponesreči razmišljamo ;((

c3p0 ::

ginekk je izjavil:


Dature ne moreš kadit in muškatni orešek je nekaj čisto drugega. Datura ni droga, ki bi jo kdorkoli želel konzumirat. Je delirik, v deliriju se ne zavedaš samega sebe. Eno njenih glavnih sestavin, atropin, se uporablja v medicini.


Oboje ljudje poskušajo in na koncu jim je žal, ali celo umrejo, je bilo več primerov v cajtngih. Zadane pa, karkoli temu rečeš.

c3p0 ::

ginekk je izjavil:


To kar je odebeljeno kaže da si verjetno le en pijanček, ki o drogah ne več kot je slišal za šankom v gostilni.

Če so vsi konzumerji mariuhane taki, potem komot zaključiš isto, da vsak ki uživa alkohol je nasilen alkoholik, ki pretepa ženo, otroka in še lastno mater. In dokler ne dobijo jutranje doze, sem jih pač tresejo roke.


Vem, kar vidim. Iz nobenega, ki je iz najstniškega pohanja ostal pri tem, ni bilo nikoli kaj dosti. Velike ideje, plani, potem pa svaljek in drug dan enako naprej.

Če dodam: tudi iz tistih, ki so ostali pri par pirčkih ali litru vina na dan, ni kaj dosti, ali pa gre navzdol, da se ne boš počutil preveč napaden.

matobeli ::

Sej tud brez alkohola bi bli neprespektivni. Tako okolje pač.

Meizu ::

Dature ne moreš kadit in muškatni orešek je nekaj čisto drugega. Datura ni droga, ki bi jo kdorkoli želel konzumirat. Je delirik, v deliriju se ne zavedaš samega sebe. Eno njenih glavnih sestavin, atropin, se uporablja v medicini.


Tako kot recimo salvijo, ne?

čigra ::

Redni uporabniki konoplje so prav tako motivirani in produktivni

V Kanadi, kjer je prodaja konoplje in kanabisa že nekaj let povsem legalna, prihajajo na dan zelo zanimive študije o uporabnikih konoplje.

Študija Univerze v Torontu je razbila mit o kroničnem zadetku na kavču in pokazala, da so redni uporabniki konoplje prav tako motivirani in delavni kot tisti, ki ne uporabljajo konoplje. Študija je zajela uporabnike, ki jo uporabljajo VSAJ 3 dni v tednu.

Z drugimi besedami za lenobo in neproduktivnost ne moremo ravno kriviti kanabisa, ampak vzgojo in druge življenjske okoliščine.

Avtorji raziskave opozarjajo, da so pretekle študije zaradi prohibicije pogosto pristranske, novejše študije pa kažejo, da vsakodnevna uporaba kanabisa, z vidika produktivnosti in motivacije, bistveno bolj benigna, kot je bilo nekoč prikazano. Opzarjajo tudi, da je ta študija zajela zgolj odrasle ljudi.
««
23 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904148364 (61187) gushto
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21744368 (32637) jype
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31679085 (70323) Okapi
»

Razlogi proti legalizaciji ganje ? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
37235526 (25706) tomi66

Več podobnih tem