» »

Svetovni nateg pri kartušah

Svetovni nateg pri kartušah

1
2
»

Pyr0Beast ::

Brane2 je izjavil:

Nisem še videl laserja, ki zmore to kar zmore res dober Epsonov inkjet iz photo serije na dobrem papirju.

Ne vem kako je s tem inkjetom, samo tale laser ki je koštal 120€ dela res presunljive slike
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Brane2 ::

Kateri laser maš ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pyr0Beast ::

Samsung CLP-315 ali nekaj na to varianto

(Samo kartuše so opasno drage, 60€ po komadu - 240€ skupno)

Zgleda da je CLP-350N boljši nakup.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

jz imam doma clp 500..pomoje da slabšega printerja od tega sploh ne dobiš

Blinder ::

Itak da so nateg kartuše, vsaj originalne. Tako kot original rezervni deli za avto. Lahko so sicer bolj kvalitetni kot ponaredki, ampak proizvajalec kr veselo kasira $$.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

il ::

Proizvajalci so prignali stvari do tega, da se včasih bolj splača ponovno kupiti nov tiskalnik z delno napolnjenim tonerjem, kot pa nadomestne tonerje!
Npr.:
Color laser Minolta 1600W je v SLO 90€ (z original tonerji za 500 strani)
http://www.bigbang.si/racunalnistvo/tis...

Posamezen toner za 1500 strani pa je >90€ (ali 125€ za 2500st.) in jih rabiš 4 (CMYK)
http://www.tiskajpoceni.com/artikli.php...

eziga ::

Jaz sem našel kartuše za Canon Pixma ip1000 v eLecleru po 1,70 € in sedaj veselo tiskam. Originalne so pa 15 €. Refill kartuše so pa 5 €. Imajo pa tudi kartuše za druge printerje precej poceni.
www.epaket.si

x45 ::

kdo ve za ugodne kartuše / kompatibilne za Epson sx 125 ?

miller31 ::

Tole je lahko za vas zanimivo

Glavne prednosti najema pri Optiprintu:
- Enotna cena ne glede na količino, barvo in barvno pokritost izpisov: barvno = črno, slika = text.
- Vključen servis, telefonska podpora, neomejena črnila.
- Ni dolgoročne vezave in ni začetne investicije.
- Dodatni popust pri drugih storitvah.
- V primeru okvare vam zagotovimo nadomestni tiskalnik, da lahko vaš delovni proces teče brez zastojev.
- Izjemno hitra in učinkovita podpora. V zadnjem letu smo 99% okvar odpravili prej kot v 4 urah.

HP OfficeJet PRO 8000 - tiskalnik, MOŽNOST BREZPLAČNEGA TESTA
? hitrost 35 čb in 34 barvnih na minuto
? čas do prvega izpisa 15 s
? dvostransko tiskanje
? mesečni ciklus 10.000 strani
? ločljivost 4800 X 1200 dpi
? brezrobo tiskanje
? zaloga papirja 250
? dimenzije

cena mesečnega najema 56€ + ddv

noob96 ::

hvala za odgovore

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noob96 ()

Brane2 ::

miller31 je izjavil:

Tole je lahko za vas zanimivo

Glavne prednosti najema pri Optiprintu:
- Enotna cena ne glede na količino, barvo in barvno pokritost izpisov: barvno = črno, slika = text.

[SNIP]

cena mesečnega najema 56€ + ddv



Ti resno misliš da jih je veliko tu, ki zažigajo v rangu €100/mes na tonerje/črnila ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

refosk ::

Jaz vedno najprej pogledam katere kartuše so cenovno najugodnejše (print/ml) in potem kupim kartušam primeren tiskalnik, ne glede na ceno. Vedno pa kupim original kartuše, ker imam z kopijami in refili slabe izkušnje - največkrat čez nekaj časa barve niso več take kot bi morale biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: refosk ()

noob96 ::

Zanima me kje lahko kupim (po možnosti v Sloveniji) črnilo za kartuše HP 364. Ali se dobi to kje v kompletu(vse barve in črna)?

Invictus ::

Poglejte si malo kartuše, ki jih dela Pelikan. Dela kar precej kartuš za različne proizvajalce in so ponavadi do 5x cenejše.

Samo ne vem če se jih dobi pri nas. Prijatelj hodi ponje v Avstrijo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RejZoR ::

Pelikan kartuše zdej lahko dobiš v Merkurju. Za druge trgovine pa ne vem. Verjetno tud Big Bang glede na to da sta štacuni povezani.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

pcerne ::

Slaba izkušnja z 123kartuse.si
So nategoni, poslali so mi neuporabno kartušo, na maile se ne odzivajo, po telefonu obljubljajo, zgodi se pa nič. Poslal sem jim pokvarjeno kartušo nazaj, od takrat pa spet molk z njihove strani. To se vleče že 6 tednov pa ne vem kam naj jih prijavim.
Od te izkušnje nabavljam samo še originale.

plavko61 ::

Sem nabavil Canon MG5250 in me zanima kako se obnesejo Fenix polnilne kartuše? Najbrž bi vzel samo črno??? Bojim se predvsem zasušenja glave.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Mesar ::

jaz se nebi igral mam dost slabe izkušnje s tem, res
Your turn to burn!

Zheegec ::

Vse trgovine imajo v glavnem manj ponaredkov, kot včasih. Čedalje več težav s ponaredki (nedelujoči čipi, hitro sušenje, manj printov). Očitno imajo proizvajalci (HP, Canon, Epson) drugačne glave in črnila kot včasih in neka univerzalna barva ni več tako OK...

Tako da - nateg is getting bigger and bigger :)

Furbo ::

Nategujete se predvsem sami, ker kupujete pljuvalnike namesto laserjev.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

para! ::

Vse trgovine imajo v glavnem manj ponaredkov, kot včasih. [...]

Čaki, kot ponaredek lahko izdelek šteješ le, če gor piše, da je recimo HP, v resnici pa ni. Če gor piše Felix, potem ne gre za ponaredek HP kartuše, ne?

V biro šopu, kjer kupujem kartuše, so rahlo občutljivi na to :)

lp
Death before dishonor!

Zheegec ::

Ma ista zadeva. Večina ljudi temu reče "fake". Če piše gor Felix HP21 je to fake HP21 kartuše. Če pa je namesto originalne HP21 v originalni HP21 embalaži nekaj drugega (kar si ti napisal) je pa to prijava na inšpekcijo :)

mat xxl ::

plavko61 je izjavil:

Sem nabavil Canon MG5250 in me zanima kako se obnesejo Fenix polnilne kartuše? Najbrž bi vzel samo črno??? Bojim se predvsem zasušenja glave.



Imam reseter za te kartuše ...sam imam iz Ebaya kartuše so bistveno cenejše, kot na Fenixu pa iste , praktično cel set za malo več in ni problemov, delujejo enako, kot originali, kartuša se pa tudi z originalom zasuši, pač jo odmašiš se mi je do sedaj že ene 2 x zasušila enkrat foto črna enkrat modra, pa pač očistiš po postopku na netu, sam običajno z vročo vodo ali z zrakom na usta preko cevke .... in deluje BP dalje .........

Edini minus je, da ko sam z barvami čaram se zmeraj popacam po prstih .......... res pa , da to naredim enkrat za vse v firmi in je potem par mesecev mir, ker imamo več setov praznih. Bom sedaj probal z rokavicami, ker po teoriji gre, brez barvnih prstov mi tudi rata v 1/3 primerov, v 2/3 pa ne, sem pa tako prepričan, da bo ratalo, da pač probam brez rokavic.....

Sem pa tudi CISS testiral, pa se ni obneslo mi je požrlo živcev na HP jih....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
714146098 (1494) scipascapa
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422372 (14646) Spock83
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7430062 (19332) bobby
»

ali mora imeti tiskalnik vse barve?

Oddelek: Pomoč in nasveti
378601 (7985) Brane22
»

HP: "Vaši kartuši je potekel rok trajanja."

Oddelek: Novice / Ostale najave
239581 (7007) francek1

Več podobnih tem