» »

Vprašanje

Vprašanje

A.L.T. ::

Ok, pa začnimo:

1. Kako bi lahko odstranu garancijsko nalepko z računalnika in jo nato vrnu da na servisu tega nebi opazili?

2. Kako se lahko prepričam da imam res 300W napajalnik?

3. Zgleda da mi je napajalnik crknu. ZAKAJ;((???

4. Kako dolgo ga na servisu ponavadi menjajo?

5. Ko mi je v petek računalnik še delu sm meu temp sistema 30, procesorja pa ko ni bil obremenjen okoli 40 pod obremenitvjo pa 50!!! Imam pa Macase KA-C80 ohišje z dvema ventilatorjema in dodatnim sitemskim hladilnikom ter CromeOrb.( Procesor je TB 800, osnovna pa Abit KT7 Raid). Ali je to normalno ? Meni se ne zdi preveč!

6. TV tuner mi pogosto zamrzne sistem( če 3-krat sliko povečam čez cel ekran in jo nato pomanjšam v okno ali če posnamem kakšen kratek filmček par krat). Kako bi to popravil? Ni v nobenem konflikti.

7. Ali moram za 4point surr. zvočnike naštimat kot surr. sitem ali kot dva para zvočnikov? Ker če jih naštimam kot surr. mi zadnji ne delajo, kot 2 para pa delajo normalno. (zvočna pa je SB live! player 5.1)

No za zdj bi blo dost, nova vprašanja pa sledijo ko se bolnik vrne iz servisa;(.
Lp:'(
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

hrosic ::

nalepko odstraniš tako,da jo zmočiš z acetonom/prej izklopi elektrikop/,ki ga razredčiš z navadnim oljem.
napajalnik - uporabi ustrezen program/dr.hardver ali nekaj podobnega/.
kateri tv tuner uporabljaš?
temperaturo imaš v redu /vsaj jaz mislim,da je-imaš pa program rain,ki ti vse lepo hladi,ko nič ne delaš./

A.L.T. ::

Kako jo pa potem nazaj pripopaš da oni ne opazijo razlike?:D
Tv tuner je Boeder.
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Loki ::

Tezko...
Optimist.8-O

Medved ::

temperatura je za ta procesor normalna, moja 600-tka ma tud okol 50, pa mam gorba gor, duroni majo pa majhne temperature, ne skrbi
nalepka je pa zalimana, al ma pa štitek v majhni luknici na sredini, polom to z šraufncigerjem in potem spraski koščke, težava je edin če hočeš met nalepko celo, drugač jo spraski:))

A.L.T. ::

Sja js mam navadno papirnato nalepko na kiri piše gor firma pa neka številka drgač je pa papir prlepljen na ohišje. Problem je sam ta, da nevem kak bi jo pol nazaj prlepu, ker ne vem kako lepilo so uporabli.;((
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Medved ::

Takole, uzem gobo, namoč jo da je vlažna, mal jo iscediš da ne kaplja, potem pa čez nalepko počas, dokler ni čist mokra, prepojena z vodo, morš bit vztrajen pa pazi da je ne strgaš, potem pa probaš s prsti , dva prsta , prtisneš na nalepko in jo probaš zapeljat, ne trgat stran, zapeljat, če je navadno lepilo bo z vztrajnostjo (večkrat ponovi) popustila, ne jo vleč za vogale-ampak s prsti prtisni in zapelji (odrini):)

A.L.T. ::

Ja,ja sj to vem(majo clo v papirnci nekuvo tekočino za odstranjevanje nalepk), sam mene zanima kak jo pol gor dobit da na servisu nebi opazli da je bla odstranjena.>:D
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

BlackAdder ::

Kaj pa, če se najprej pozabavaš s kopijo, če ni kake posebne zaščite.

Ko bo kopija enaka originalu, ne bo več problema.

Saj načelno to ni lepo počet, pa kaj, ko so takšne nalepke prava nočna mora za overclockerje.
BlackAdder stroke again!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poškodovanje novega telefona s strani pooblaščenega prodajalca (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7712194 (9269) mat11
»

Problem z rošenjem stekel

Oddelek: Na cesti
419124 (7701) energetik
»

garancijska nalepka na ohisju, ter vgradnja novih komponent

Oddelek: Kaj kupiti
131763 (1421) gorann
»

MLACOM!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545673 (2878) Mr.B
»

Garancija!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71065 (942) OldSkul

Več podobnih tem