» »

Problem pri zagonu v Windows XP

Problem pri zagonu v Windows XP

Kick-L ::

moj comp kr neki komplicira - noče delat. karkol izberem (varni zagom, bla, bla, vse opcije k so sm že probu).. vsakič pride tist indikator tja do prbližn 1/4 pol ga pa zmanjka... neki časa je namir, pol se pa restarta in.. isto sranje...
če dam notr cd win xp da bi jih šeenkrat naložu.. isto.. če dam repair alpa celoten setup again... neki časa dela.. pol neha... in čez čas se restarta...

a ma kdo kkšno idejo kaj bi to loh blo?

[moderator: Kick-L, naslov teme naj odseva njeno vsebino]
  • spremenil: V-i-p ()

Mr-poki ::

format c:
-=GoDfAtHeR=-

Kick-L ::

a je res edino to še možno.. da formatiram c? :(:(

no in če je... nevem kje bi to loh naredu... ponavad sm to v dosu.. zdej pa ne pridem do tja.. call me stupid sam res nevem kako se to zdej nardi:(

sk8er ::

ja če maš kako zagonsko za w98 jo dej not pa v biosu nastav da ti disketni pogleda pred zagonu...



Flip It!

Jakka ::

Pri inštalaciji WinXp je možno formatiranje diska.
Preden inštaliraš XP-je še jepo sformatiraš pa je.

Enostavno. Lep Pozdrav

Kick-L ::

ma zdej mi še inštalacije za xpje noče pognat... kr takoj gre na tisto izbiro (varni zagon pa to)... pa tut prej se ne spomnem da bi lahko kje formatiru disk... bore malo sm sploh izbiru.. samo kaj želim narest (setup winxp, repair, pa še neki - mogoče je blo to - whatever) zdej nč ne dela...
a mislte da bi fantje (serviserji) to znal popravit.. a se splača peljat na servis.. al nej še kej probam?
tnx a lot... Kick-L

p.s. - sorry za naslov teme

Jakka ::

Daš not boot cd od winXP pa izbereš install winXP.
Pol pa k izbiraš kam naj bi dal, si izbereš na ker disk oz. particijo boš inštaliru in nato kaj boš še počel s to particijo (formatiru).

Najboljše je da izbereš formatiranje v NTFS, pa ne hitrega, se mi zdi da je bolš navadno. Pol k pa sformatira pa lepo inštaliraš.
Pa če maš velk disk bi blo mogoče dobr da si narediš 2 particiji, eno sistemsko za XP-je, programe in igre in eno podatkovno za ostale podatke.
Jest sm tko naredu in je prov kul, ker ti ni treba pečt celega diska ampak sam formatiraš sistemsko particijo, inštaliraš OS pol pa programe. Podatki pa ostanejo na drugi particiji.

Inštalacija pa mora delat, saj ni odvisna od windowsov na disku.

Lep Pozdrav

Mr-poki ::

al pa das not zagonsgo disketo pa uzges rac pa ti bo prsl do menija pa dej zagon z cdjem po pa dej ko mas:
a:\format c:
yes
pa tek naprej
-=GoDfAtHeR=-

Jakka ::

zakaj bi še to delu če lohk kr med inštalacijo narediš?
brezvezna izguba časa.

pa še to: zagonska disketa sux, zagonski cd --> to je pravo! :D :D :D

Lep Pozdrav

Kick-L ::

med inštalacijo ne morm narest... tm k izbiram na ker disk bom dal pa to, tm js lahko nardim samo to da zbrišem to particijo ( k je edina) alpa da inštaliram na to particijo.. če dam da inštalira na to patricijo mi javi da je pršlo do napake in se resetira.. če hočem zbrisat to particijo, mi pa jav da je ne more, da je tut pršlo do napake...

no in zdej sm probu kako gre z zagonsko od win98.. tm k je blo a:\ (al nekak tko- v dosu pač) sm napisu format c: pa prav "napačen ukaz ali napačno ime datoteke"

What now?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443053 (2291) xpozed
»

Formatiranje diska ter install WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
137371 (7244) PrimozR
»

Karseda neboleča reinštalacija OS WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
171569 (1296) @ljash
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452294 (1665) BlackHole
»

Win xp, Win Me in Linux

Oddelek: Pomoč in nasveti
121194 (1041) jez

Več podobnih tem