» »

Nadlezen Blue Screen v Win 2000 Pro

Nadlezen Blue Screen v Win 2000 Pro

Bug ::

Pri kolegu sva na PC namestila Windows 2000 Pro z gonilniki in na koncu se SP4. Potem pa se vse ostale programi ki jih pa rabi...
Potem pa so se zacele pojavljati zelo cudne stvari: Racunalnik se zazene hitro, dela brez blemov in naenkrat ko kliknes v Start meni z desno tipko ali pa se naknadno ko instaliras kak program (ko je instaliral Macromedia Dreamweawer in je kliknil Next) se je pojavil Blue Screen na katerem pise sledece:

*** STOP: 0x00000044 (0x8157F008, 0x00000CCA, 0x00000000, 0x00000000)
MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS
Beginning dump of physical memory
Physical memory dump complete. Contact your system administrator or technical support group.

In to gre zares na zivce kajti ko delas bilo kaj in lahko kliknes z desnim gumbom se zgodi zgornja situacija.
Kaj bi lahko bil vzrok za te tezave (kaksen program - antivirus, firewal, IIS ima tudi namescen)

Konfiguracija PC-ja:
Prenosnik Gericom Masterpiece: P4 2,66, 512 MB-RAM, Radeon 9000 mobile, 60 GB diska...

Prosim lepo za pomoc kajti ne bi bilo prevec "ugodno" spet namescati Winowse in vse ostale programe.

Lp,
Bug

Tero ::

HM.. zanimivo...
Jaz tudi imam windows 2000 in odkar sem namestil service pack 4 mi nekak ne deluje vse tako kot bi maoralo.. Vcasih mi brez pravega razloga explorer.exe zavzame 99% procesorja..:\
Ne vem kaj mu je
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

motorc ::

Tero: Meni isto dela včasih

pingo76 ::

Ojej! Mimogrede hvala za informacije ste mi prišparali muke ker sem mislil inštalirat sp4 verzijo v naslednjem čiščenju oken.
Sicer pa sem imel nekako slab občutek po prehodu SP2 na SP3.
Strange indeed.

Slowenc ::

Se mi je kr zdel da ne še ni pametno sp4 gor dat. Sploh pa, s sp3 nisem imel še nikoli težav. Upam da bo tko tut ostalo.
Skiny gate.

Tero ::

Mislim da tezave povzroca popravek 811493 ki je seveda zaj integriran v sp4
Mogoce ce bi se znebil sp4 in nalozil vse popravke posebej. Brez 811493 naj bi delalo boljse... Ampak pravim mogoce, samo meni se zaj ne ljubi:8)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

motorc ::

Pheesda ej, js sm pa odkljuko tisto možnost uninstalla, ker nisem mel placa >:D. A bi pomagal, če bi dal repair windows? Pomoje bi kr čez naložil driverje in vse ostalo. Ker nočem nastavitev zgubit, na novo gor devat w2k se mi pa ne da.

Bug ::

Ehhh, s frendom sva popi.... in sva sformatirala in na novo nalozila winse na novo in sedaj deluje vse brez blemov.
Res pa, da mi je frend priznal, da je pri prejsnji namestitvi namestil se SP3 in nato SP4, mogoce je bil to vzrok za probleme, kajti sedaj PC deluje stabilno in brez kakrsnjih zatikanj...
Mogoce pa se Service packi med seboj ne marajo... ceprav tako ni blo z SP1 in SP2..

Lp,
Bug

smilyxx ::

JSt sm tut mel sp3 pa sm pol gor naložil sp4 in mi je isti blue screen odprlo.

Lp
Save water.
drink beer.

Mr.B ::

Seet bodo heci s hotfixi. Tisti ki smo pridno nalagali razne updejte bomo spet imeli težave, kot je bilo s sp3.
Sicer jaz nimam težav, sem nadgradil žal samo dve mašini iz sp3 na sp4, sta pa nepomembni oz. nista kaj hudo aktivni.

sicer ne vem če ja tale link, kej relevanten za vaše težave ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

krneki ::

Jest sm trenutno naložil SP3->SP4 na okoli 40 mašin in nikjer ni problemov do sedaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 2000 se ob zagonu restartajo - zelo čudno obnašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
161422 (1205) Jackass
»

Sesuvanje win2k - mrxsmb.sys

Oddelek: Operacijski sistemi
332092 (1615) Bx
»

Windows 2000?

Oddelek: Operacijski sistemi
15940 (778) BaRtMaN
»

SP4 za windows 2000 - kdaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
331694 (1037) Maxtor
»

Izšel nov Service Pack za Windows 2000

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
172429 (2429) Zheegec

Več podobnih tem