» »

Kuhinje

Kuhinje

1
2
»

Slopek ::

hbgqzR je izjavil:

Kuhinje so navadno po meri in čakaš mesec do tri, razen če nimaš vogalov, da jo k eni sami steni prisloniš, ali?

Na vsako kuhinjo, ki je delana po meri, danes čakaš cca. 8-12 mesecev. Tudi te ravne, če le niso eksponati. Pa seveda IKEA, kjer odpelješ, kar je na zalogi.

hbgqzR ::

8-12? Ojej, hudo, izgleda, da smo še imeli nekaj sreče.

permit ::

Ali lahko tisti, ki ste pred kratkim naročali kuhinjo po meri, prosim poveste ali so še vedno take čakalne dobe ali le jaz najdem take izvajalce, ki imajo polne roke dela?

Ganon ::

Dobri mizarji imajo polne roke dela. Sodelavec je čakal celo večnost, je bil pa na koncu zadovoljen.

TehDucky ::

Podjetje od tasta ima večino časa 3 mesece vnaprej zasedeno. Tako, da nove vzame nekako za april. Če te zanima mi pošlji ZS, da ne bom reklame delal.

Stellungnah ::

Kje pa kupiti, če rabimo, da imamo funkcionalno kuhinjo čim prej? Ni treba, da je po meri.

matobeli ::

Ikea

Alien123 ::

permit je izjavil:

Ali lahko tisti, ki ste pred kratkim naročali kuhinjo po meri, prosim poveste ali so še vedno take čakalne dobe ali le jaz najdem take izvajalce, ki imajo polne roke dela?


Naročil v decembru po meri, lahko bi že imel kuhinjo ta mesec sestavljeno.

permit ::

Alien123 je izjavil:

permit je izjavil:

Ali lahko tisti, ki ste pred kratkim naročali kuhinjo po meri, prosim poveste ali so še vedno take čakalne dobe ali le jaz najdem take izvajalce, ki imajo polne roke dela?


Naročil v decembru po meri, lahko bi že imel kuhinjo ta mesec sestavljeno.


Kje so tako hitri? Prosim za kontakt. Hvala!

Twixz ::

Mi smo bili prejšnji teden v DanKuchen (gledali malo priporočila, akcije, vse skup).
Čudovita izkušnja. Počutiš se kot na nekem sestanku, ponudijo kavo, vodo, sok, ni da ni. Potem se pa začne taresen del.
Prvo te vprašajo koliko si pripravljen dat, potem pa detajli, metanje vse skupaj v program, reševanje problematičnih zadev, priporočila, itd. itd.
Izračun, popusti, kaj ni nujno dat, kaj se LAHKO da stran, itd.
Na koncu ponudba švoh 6.000€ za kuhinjo po meri v mansardi (mere pulta z aparati in vsem 2,6 x 2,5 metra + 3x viseči predalnik & obloga za napo pa še pečica na višini). Pa za 6.000€ ti pridejo pred montažo preverit mere še enkrat oz. vse še enkrat izmerit, čakalna doba na kuhinjo 5-6 tednov, dostava, montaža, vse..
Sicer pride sam 1000€ un kotni predalnik ko ga vn potegneš da res izkoristiš komplet prostor pultov in predalov ampak je pomoje worth it.
Gremo še v 2 salona ta teden ampak tole je pomoje kr za vzet :)

Aja, P.S.
Cena je brez aparatov. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

darkolord ::

Ja, pri nas se je tudi začelo tako ...

Potem se je pa začelo zares:
- aparate so dostavljali enega po enega (100km stran, tako da ni bilo ravno prijetno)
- dobavili so napačen umivalnik; to so ugotovili šele, ko so luknjo že izrezali v pult; pri umivalniku je potem seveda manjkalo kup stvari
- monterji so bili tečni v PM, skozi pizdakali
- vse so pritrdili in zasilikonirali na steno, preden se je elektrika povezala (dovod je od strani); boli jih k...., oni montirajo leseni del, ne briga jih nič drugega
- ko so monterji enkrat šli, jih je bilo zelo komplicirano priklicati nazaj (ne jebejo žive sile), da popravijo, kar je bilo za popraviti
- prodali so nam hladilnik brez zamrzovalnika (to, da ima zamrzovalni del, je bilo ključno), kar smo opazili prepozno in so pač rekli "jebiga, to si kupil"

Na koncu je bilo živciranja več, kot če bi se tega lotili sami.

Glede kvalitete lesenega dela sicer nimam pripomb, ampak tudi nič boljše od npr. Ikeje, če slednja le dimenzijsko paše.

Alien123 ::

darkolord je izjavil:

Ja, pri nas se je tudi začelo tako ...

Potem se je pa začelo zares:
- aparate so dostavljali enega po enega (100km stran, tako da ni bilo ravno prijetno)
- dobavili so napačen umivalnik; to so ugotovili šele, ko so luknjo že izrezali v pult; pri umivalniku je potem seveda manjkalo kup stvari
- monterji so bili tečni v PM, skozi pizdakali
- vse so pritrdili in zasilikonirali na steno, preden se je elektrika povezala (dovod je od strani); boli jih k...., oni montirajo leseni del, ne briga jih nič drugega
- ko so monterji enkrat šli, jih je bilo zelo komplicirano priklicati nazaj (ne jebejo žive sile), da popravijo, kar je bilo za popraviti
- prodali so nam hladilnik brez zamrzovalnika (to, da ima zamrzovalni del, je bilo ključno), kar smo opazili prepozno in so pač rekli "jebiga, to si kupil"

Na koncu je bilo živciranja več, kot če bi se tega lotili sami.

Glede kvalitete lesenega dela sicer nimam pripomb, ampak tudi nič boljše od npr. Ikeje, če slednja le dimenzijsko paše.


Katera firma?

darkolord ::

Dan Kuchen

Stellungnah ::

Ali kdo ve, če kuhinje iz trgovin kot so lesnina, harvey... lahko tudi prilagajaš, če ti ne ustreza v celoti?

Govorim za kuhinje, ki jih imajo v letakih.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Ja, seveda, tisto so samo primeri.

Razem seveda pri rastavnih eksponatih, ampak tudi tam lahko posebej naročiš prilagoditve ...

Stellungnah ::

Hvala za odgovor. Kako je s temi rastavnimi eksponati? Če nekje piše, da gredo v odprodajo, ali je običajno, da jih takoj dobiš?

con28 ::

Je kdo v zadnjih letih kupoval kuhinje, ki se jih dobi ob odprodaji eksponatov? So bile kje kakšne slabe izkušnje?

netopypy ::

con28 je izjavil:

Je kdo v zadnjih letih kupoval kuhinje, ki se jih dobi ob odprodaji eksponatov? So bile kje kakšne slabe izkušnje?

v bistvu ne pa tudi posebnih težav ne bi smelo biti - pač poglej, da je po (kogarkoli že pač) pričakovanjih, preden plačaš

Twixz ::

Update:
Smo potem se skregal z DanKuchen ker niso hoteli dat polnila za okensko polico. V drugih salonih je bilo pa isto, kuhinja tam dobrih 4.000€ in aparati 2.000€.
Sem dobil informacijo za ena dva mizarja, ki delata samo kuhinje in samozaposlena. Isto kuhinjo s polnilom da bo vse super lepo me pride 3.800€, za aparate sem se pa potem odločil za komplet Bosch kolekcijo z indukcijo z integrirano napo, me nanese dobre 3.000€. In sem na 7.000€.
Saloni niso slabi če imaš ravne stene, okna na višini zgornjega dela pulta, itd. Malo začneš komplicirat in se interes po prodaji izgubi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opremljanje stanovanja, kako priti čez z nekim srednjim budgetom in pa dokaj kvalitet (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
719587 (791) Gogo
»

Poceni a vseeno v redu kuhinja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12111015 (1122) miha98
»

Mizar + Ikea kuhinja?

Oddelek: Loža
246790 (5713) fosil
»

približno kolko €€ bi rabil za opremit 40m2 flat

Oddelek: Loža
346981 (5548) NikolormousB

Več podobnih tem