» »

Kasner blender nateg

Kasner blender nateg

1 2
3
»

googleg1 ::

stara mama je izjavil:

Utk je izjavil:


Kaj če bi jaz kupil mercedesa za 80 jurjev, gor nalepil svojo značko, in ga prodajal za 100? Nihče ga ne bi kupil in izpadel bi bedak. Nikogar ne bi zanimalo kolk je zame strošek financiranja tistih 80 jurjev, davka, najemnine, ne vem česa vse.

Tisti mercedes je tovarniško vreden 20-25k, tako da s takim početjem bi res bil :)
V praksi se naroči iz tovarne podoben avtomobil (serijo seveda), še platformo ti ponudijo svojo, gor pa daš drug pleh in plastike. Pa svojo značko gor in ceno 70k. In to se tud dela (mogoče ne ravno pri mercedesu)
Tale blender je pa šel tisto tvojo prvo pot (pot bedaka), ker je že kitajc prej zaslužil na prodaji.
Ubistvu gre za pot, ki si jo podal na primeru avta. Ce bi kliknil link, ki sem ga podal, je to firma, ki proizvaja blenderje za rebranding. Ponujajo tudi kostumizacije, tako da še vedno ne vemo (in nikoli ne bomo) koliko uvoznik plača na kos.

nekikr ::

Če te res zanima potem vprašaj Kitajce za kakšen denar ti teh 2000kom rebrandajo, potem pokliči na cargopartner, da ti naredijo stroškovnik uvoza in imaš neto nabavno ceno s prevozom.

darkolord ::

darksamurai je izjavil:

Gorenje trenutno nima "fejk high-end blenderja". So ga imeli in verjetno ga bodo kmalu tudi imeli. Niso edini in tudi bolj "priznane" tuje znamke ga imajo.
https://www.mimovrste.com/blenderji/gor...
Da so ga imeli, res drži. Še vir za tega, ki si ga polinkal:

Wingman ::

Mater ste pametni. Tudi če je 100% delov iz Kitajske, pa je sestavljen v Nemčiji bo pisalo made in Germany. Če na Gorenju piše made in China to pomeni da je narejen na Kitajskem v ? fabriki z Gorenje nalepko, made in Serbia pa imajo itak skoraj vsi narejeni v njihovi tovarni, v Srbiji seveda.

V-i-p ::

Wingman je izjavil:

Mater ste pametni. Tudi če je 100% delov iz Kitajske, pa je sestavljen v Nemčiji bo pisalo made in Germany. Če na Gorenju piše made in China to pomeni da je narejen na Kitajskem v ? fabriki z Gorenje nalepko, made in Serbia pa imajo itak skoraj vsi narejeni v njihovi tovarni, v Srbiji seveda.

O čemu ti govoriš? Gorenjev hladilnik je južni brat kupil tam, na njem pa nalepka made in china, zaradi večino delov od tam. Kje je torej po tvoje bil sestavljen?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Utk ::

Poceni gorenje hladilniki so kitajski, srednji srbski, dražji slovenski. Kompresorje imajo pa itak najbrž vsi kitajske.

d4vid ::

Sicer mi je pa zanimivo posploševanje.
Ni vse kitajsko drek in ni vse slovensko najbolj kvalitetno.

Tudi kitajci znajo naredit kvaliteten produkt, vendar ne za isto ceno kot štancajo krš.

Isto kot mora bit avto nemški, čeprav so jih japonci in korejci že zdavnaj prehiteli...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

c3p0 ::

Wingman je izjavil:

Mater ste pametni. Tudi če je 100% delov iz Kitajske, pa je sestavljen v Nemčiji bo pisalo made in Germany. Če na Gorenju piše made in China to pomeni da je narejen na Kitajskem v ? fabriki z Gorenje nalepko, made in Serbia pa imajo itak skoraj vsi narejeni v njihovi tovarni, v Srbiji seveda.


Nah, designed in California, made in China, tako se dela.

GupeM ::

c3p0 je izjavil:

Wingman je izjavil:

Mater ste pametni. Tudi če je 100% delov iz Kitajske, pa je sestavljen v Nemčiji bo pisalo made in Germany. Če na Gorenju piše made in China to pomeni da je narejen na Kitajskem v ? fabriki z Gorenje nalepko, made in Serbia pa imajo itak skoraj vsi narejeni v njihovi tovarni, v Srbiji seveda.


Nah, designed in California, made in China, tako se dela.

Marsikje pa piše tudi assembled in EU, assembled in California in tako naprej. Najboljše so pa etikete na medu. "Vsebuje med iz držav članic EU in med iz držav, ki niso članice EU." Ja, super! Torej cel svet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Daniel ::

Pri medu je to znana fora. Daš 1% medu iz EU, ostalo pa iz Čile ali od kje že vozijo to, pa maš med s poreklom...

Drugače se kvaliteten med da dobiti privat, vendar ga boš moral iti iskat k kakšnim manjšim čebelarjem. Moj bratranec ga recimo prideluje, vendar je to proti kakšnim večjim pravzaprav butična pridelava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

GupeM ::

Med tudi jaz dobim od strica, ki ima čebelnjak 30 m od hiše, kjer sem živel včasih. Ga pa pridela cca 300 kg na leto. Smešna mi je le ta navedba na etiketah, ki ne pove popolnoma nič in hkrati vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
358156314 (4566) IL_DIAVOLO
»

Ameriške sankcije upočasnile Huaweijevo rast

Oddelek: Novice / Rezultati
287971 (6297) darksamurai
»

Podpiranje slovenskih proizvodov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9715005 (5146) FireSnake
»

Kateri blender? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5728133 (10150) ales85
»

Kater pomivalni stroj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8323197 (12098) starfotr

Več podobnih tem