» »

Otroci MORILCI

Otroci MORILCI

««
4 / 11
»»

k4vz0024 ::

Linča ne podpiramo!

Mato989 ::

k4vz0024 je izjavil:

Linča ne podpiramo!


Seveda ne, zato pa bomo v vedno večjem dreku. Ker ljudje vidijo da ne glede na to kaj delajo z njimi delamo v rokavicah 3 obroki na dan... revež ki ne bo mel za flet bo pač 10 ljudi postrelal in bo dobil free sobico in 3 obroke dnevno in to dobre... pa fitnes pa vse... jebe se njemu.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

k4vz0024 je izjavil:

Otroci so tam do 14. leta v zelo burno razvojni dobi. Težko presojajo kaj prav in ne, vsaj na splošno. Zato je zakonodajalec določil, da do 14. leta kazensko ne odgovarjajo. To ne pomeni, da zagovarjam storilčeva dejanja. Nasprotno, storilca je treba zapret na forenzični oddelek za mladoletne in kasneje v prevzgojni dom. Toliko časa, da se ga prevzgoji in da ni nevaren družbi. Je pa verjetno problem, ker država ni pripravljena na takšne ekscese.

In kdo ali kaj bo dolocalo, ce ni vec nevaren druzbi. Nihce se ne bo upal v "odpustnem pismu" dati svoj podpis in stati za tem.

k4vz0024 ::

Psihiater.

Kapitan Jack ::

k4vz0024 je izjavil:

Psihiater.

Kaksen pshiater neki no. Ga ni na svetu, ki se ga ne bi dalo pretentati.

k4vz0024 ::

Hja, potem bo ostal na zaprtem psihiatričnem oddelku!

energetik ::

Kapitan Jack je izjavil:

k4vz0024 je izjavil:

Otroci so tam do 14. leta v zelo burno razvojni dobi. Težko presojajo kaj prav in ne, vsaj na splošno. Zato je zakonodajalec določil, da do 14. leta kazensko ne odgovarjajo. To ne pomeni, da zagovarjam storilčeva dejanja. Nasprotno, storilca je treba zapret na forenzični oddelek za mladoletne in kasneje v prevzgojni dom. Toliko časa, da se ga prevzgoji in da ni nevaren družbi. Je pa verjetno problem, ker država ni pripravljena na takšne ekscese.

In kdo ali kaj bo dolocalo, ce ni vec nevaren druzbi. Nihce se ne bo upal v "odpustnem pismu" dati svoj podpis in stati za tem.
Potem bo pač za zapahi za nedoločen čas. Taka oseba pač nima kaj početi na prostosti med drugimi ljudmi.
In ja, nima veze v kakšni dobi je, pri vsaj približno normalni vzgoji ne bo niti otrok pomislil, da bi koga ubil. Če bi otrok že bil v ne vem kakšnem afektu, bi se ustavil po prvem, ki bi padel po tleh in pogledu na kri. Tak, ki gre načrtno in hladno naprej, je psihopat in ni za v javno življenje.
vires in numeris

fur80 ::

A ni največji problem to, da ga je foter naučil streljat, menjat nabojnik, narediti molotov? Pri 13-ih letih?
Jaz sem takrat šele kak ubogi lok znal narediti, frače pa tako nisem smel imet, sem jih dobil okoli uh. Za nož za v gozd sem moral lepo prositi in ga potem dati nazaj.
V družbi, kjer so kriminalci glavne zvezde?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Kapitan Jack ::

papasmrk je izjavil:

Jaz bi takim osebam, ki po takem zločinu ne kažejo resnih znakov obžalovanja svojega početja kaznoval s smrtno obsodbo. Taka oseba v družbi nima kaj početi. Škoda denarja in ukvarjanja drugih ljudi s tem, da preživlja čas v zaporu in jemlje resurse ostalim državljanom. Usmrtitev po kratkem postopku. Danes smo postali tako pomehkuženi in kažemo sočutje do izmečkov kot so razni serijski morilci.
Vsem tem Breivikom, džihadistom in podobnim izmečkom bi poslal metek v čelo.

Dejansko si marsikdo to tudi zeli, ampak si ne upa na glas povedati. Je pa to kolikor se slisi grdo, necivilizirano prava resitev. Civilizacija je do sedaj obstala zaradi nekih pravil, reda, kaznovanja. Sedaj je tega vse manj in manj.

Mato989 ::

fur80 je izjavil:

A ni največji problem to, da ga je foter naučil streljat, menjat nabojnik, narediti molotov? Pri 13-ih letih?
Jaz sem takrat šele kak ubogi lok znal narediti, frače pa tako nisem smel imet, sem jih dobil okoli uh.
V družbi, kjer so kriminalci glavne zvezde?


Ne ni to problem... problem je kaj s tem potem počne... Če bi recimo zato ker ga je foter naučil streljat potem rešil sosedo ki so jo napadli roparje bi bil za mene heroj, tako pa je scum.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

k4vz0024 je izjavil:

Hja, potem bo ostal na zaprtem psihiatričnem oddelku!

In to naj bi bilo bolj humano, kot ga enostavno uspavati? S prvim je samo potrata denarja in casa.

Sicer pa psihopatov imamo tudi zunaj na polno, ki pobijajo nedolzne civiliste v vojnah, ampak oni niso tako oznaceni.

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

fur80 je izjavil:

A ni največji problem to, da ga je foter naučil streljat, menjat nabojnik, narediti molotov? Pri 13-ih letih?
Jaz sem takrat šele kak ubogi lok znal narediti, frače pa tako nisem smel imet, sem jih dobil okoli uh.
V družbi, kjer so kriminalci glavne zvezde?


Ne ni to problem... problem je kaj s tem potem počne... Če bi recimo zato ker ga je foter naučil streljat potem rešil sosedo ki so jo napadli roparje bi bil za mene heroj, tako pa je scum.


Se pravi bi jo rešil 13 letnik z pištolo v roki? Kako bi pa ta fant ocenil, da jih je treba ubiti pri 13-ih? Tukaj je tudi mislil, da rešuje sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

k4vz0024 ::

Tako mlado osebo se da prevzgojiti.

Kapitan Jack ::

k4vz0024 je izjavil:

Tako mlado osebo se da prevzgojiti.

Načelnik policije v Beogradu Veselin Milić je za RTS povedal, da je 13-letnik sam poklical policijo. "Ko je poklical policijo, je povedal, da je streljal na ljudi v šoli in da je psihopat, ki ga je treba pomiriti. Izjavil je, da ga je po tem, kar je storil, premagal strah, panika, zato se mu je zdelo prav, da pokliče policijo in prijavi dogodek," je dodal Milić.
Psihopat sam sebi pravi psihopat. Tu nekaj smrdi.

Mato989 ::

fur80 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fur80 je izjavil:

A ni največji problem to, da ga je foter naučil streljat, menjat nabojnik, narediti molotov? Pri 13-ih letih?
Jaz sem takrat šele kak ubogi lok znal narediti, frače pa tako nisem smel imet, sem jih dobil okoli uh.
V družbi, kjer so kriminalci glavne zvezde?


Ne ni to problem... problem je kaj s tem potem počne... Če bi recimo zato ker ga je foter naučil streljat potem rešil sosedo ki so jo napadli roparje bi bil za mene heroj, tako pa je scum.


Se pravi bi jo rešil 13 letnik z pištolo v roki? Kako bi pa ta fant ocenil, da jih je treba ubiti pri 13-ih? Tukaj je tudi mislil, da rešuje sebe.


Normalno bi to ocenil... videl bi da 2 moška kradeta torbico ženički in bi zamahnil s pištolo ustrelil v zrak in zahteval da prenehata... če bi nadaljevala bi enega šicnil v nogo... če bi kdo proti njemu potegnil pištolo pa naprej... to je normalno... sicer eni bi tu jamrali prekoračen "silobran" in da on ne sme pomagat ženički ampak gledat in klicat policijo ampak to je bullshit...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

fur80 je izjavil:

A ni največji problem to, da ga je foter naučil streljat, menjat nabojnik, narediti molotov? Pri 13-ih letih?
Jaz sem takrat šele kak ubogi lok znal narediti, frače pa tako nisem smel imet, sem jih dobil okoli uh.
V družbi, kjer so kriminalci glavne zvezde?


Ne ni to problem... problem je kaj s tem potem počne... Če bi recimo zato ker ga je foter naučil streljat potem rešil sosedo ki so jo napadli roparje bi bil za mene heroj, tako pa je scum.


Se pravi bi jo rešil 13 letnik z pištolo v roki? Kako bi pa ta fant ocenil, da jih je treba ubiti pri 13-ih? Tukaj je tudi mislil, da rešuje sebe.


Normalno bi to ocenil... videl bi da 2 moška kradeta torbico ženički in bi zamahnil s pištolo ustrelil v zrak in zahteval da prenehata... če bi nadaljevala bi enega šicnil v nogo... če bi kdo proti njemu potegnil pištolo pa naprej... to je normalno... sicer eni bi tu jamrali prekoračen "silobran" in da on ne sme pomagat ženički ampak gledat in klicat policijo ampak to je bullshit...


Raje ena ženička brez torbice, kot 8 pobitih otrok, se ti ne zdi?

Mato989 ::

k4vz0024 je izjavil:

Tako mlado osebo se da prevzgojiti.


Nikoli več, ta spomin ga bo tolkel do smrti... če si morilec si pač morilec... in gnoj od človeka... krivi so pa delno starši in ti sam... sploh pri 13tih.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

fur80 ::

Če ne bi vedel kaj je pištola in bi imel respekt pred orožjem, kot so nam ga vcepili, ko smo bili mladi, umora ne bi bilo.

Lahko naredimo expiriment in damo orožje v vsak avto v Sloveniji in počakajmo koliko bo umorov, sploh tam okoli 14-15 ure?! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

energetik ::

fur80 je izjavil:

Če ne bi vedel kaj je pištola in bi imel respekt pred orožjem, kot so nam ga vcepili, ko smo bili mladi, umora ne bi bilo.

Lahko naredimo expiriment in damo orožje v vsak avto v Sloveniji in počakajmo koliko bo umorov, sploh tam okoli 14-15 ure?! ;)
Pištola ali kaj drugega, vedno se najde orožje za psihopata. Glavni problem je pomanjkanje empatije do sočloveka. Normalen človek bo težko gledal že žival, ki jo koljejo. Kaj šele da bi sam to storil _sočloveku_.
vires in numeris

IL_DIAVOLO ::

Invictus je izjavil:

Kakšni debilni komentarji...

Pol folka bi takeotroke kar pobili. Ste pa sami psihopati...

Take stvari se v Evropi dogajajo redko. Ni to ZDA, kjer je orožje lahko dostopno in imajo vsak teden streljanje po šolah...

Te stvari se da povsem lepo urediti, ampak sistem se je tako sprem,enil, da se ne da.

Lepo je rekla ena učiteljica,

Hoteli smo, da se starši vključijo v šolo, zdaj se jih pa ne moremo znebiti.


Samo prava kazen, ki se mulariji vbije v podzavest, da imajo samo eno zivljenje, pomaga.

Kaj zdaj bo vsak mulo s psihičnimi tezavami opozarjal s pobijanjem folka? Bullyi so vedno bili, ze 20 let nazaj ko sem jaz hodil v osnovno solo, pa se ni nobenemu odpeljalo.

V sicer zelo mirni Sloveniji se ze dogaja, da se kriminal siri kot požar, ker ni pravih kazni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

fur80 je izjavil:

Če ne bi vedel kaj je pištola in bi imel respekt pred orožjem, kot so nam ga vcepili, ko smo bili mladi, umora ne bi bilo.

Lahko naredimo expiriment in damo orožje v vsak avto v Sloveniji in počakajmo koliko bo umorov, sploh tam okoli 14-15 ure?! ;)


Aha, kot da pred pištolami pa ni bilo umorov... kriva ni pištola ampak oseba ki pritisne na petelina... enako kot ni kriv nož ali samostrel ampak oseba ki zabode ali pritsne na sprožilca...

Komu še to danes ni jasno?

Jaz imam lahko 100 orožij okrog sebe pa ne bom šel v službo in pobil 8 sodelavcev... Nekdo pa lahko nima nobenega orožja doma pa bo šel zaštihat 5 ljudi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

fur80 je izjavil:

Če ne bi vedel kaj je pištola in bi imel respekt pred orožjem, kot so nam ga vcepili, ko smo bili mladi, umora ne bi bilo.

Lahko naredimo expiriment in damo orožje v vsak avto v Sloveniji in počakajmo koliko bo umorov, sploh tam okoli 14-15 ure?! ;)

Pa saj to smo gledali v holivud filmu "Purge". Jaz si upam dat najpomembnejsi moski organ na klado, da si marsikdo taksnega "Purge" dejansko zeli.

Vsi smo mi na koncu dneva "psihopati", posebej v casih kjer delas od jutra do sutra, tam ti zena mori mogoce ali obratno, da ne bo zamere med zenskami, otrok te jebe, tam ti en v prometu maha in fakica kaze - ma ga ni na svetu, ki si ne bi zelel Purge.

OK.d ::

Saj pri nas že v OŠ začnejo z nebulozami o nadarjenih učencih, nadaljuje se z tekmovanjem šol med seboj z brezveznimi NPZ-ji-kao preverjanje znanja, na koncu SŠ pa še enkrat matura - za kaj že, če si že prej 4 leta dokazoval svoje znanje.
Naš šolski sistem je eno veliko s....

Potem pa pride do izbruhov, malih tempiranih bombic.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Če ne bi vedel kaj je pištola in bi imel respekt pred orožjem, kot so nam ga vcepili, ko smo bili mladi, umora ne bi bilo.

Lahko naredimo expiriment in damo orožje v vsak avto v Sloveniji in počakajmo koliko bo umorov, sploh tam okoli 14-15 ure?! ;)


Aha, kot da pred pištolami pa ni bilo umorov... kriva ni pištola ampak oseba ki pritisne na petelina... enako kot ni kriv nož ali samostrel ampak oseba ki zabode ali pritsne na sprožilca...

Komu še to danes ni jasno?

Jaz imam lahko 100 orožij okrog sebe pa ne bom šel v službo in pobil 8 sodelavcev... Nekdo pa lahko nima nobenega orožja doma pa bo šel zaštihat 5 ljudi


Ja samo ne 13 letnik!!! On je znal streljati že pri kaih 10-ih verjetno! Je to normalno? Daj 5 letnemu froco pištolo, te bo sigurno takoj ustrelil! Sploh veš zakaj so starši skrivali vžigalnike, ko si bil mali? Zato, da ne boš skuril sebe in njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Mato989 ::

Ja samo ne 13 letnik!!! On je znal streljati že pri kaih 10-ih verjetno! Je to normalno? Daj 5 letnemu froco pištolo, te bo sigurno takoj ustrelil!


Nekoč so se poročali pri 13-17tih... je to danes normalno?

To kar ti misliš da danes ni normalno je večino lajfa na Zemlji bilo... danes pa smo družbo popolnoma sterilizirali od naravnih norm in načina survival of the fittest da je postala mix greznica kot zdaj.

ŠE ENKRAT... 13 LETNIK MORA RAZUMET KAJ JE UBOJ/UMOR... Če tega ne razume je problem v njem in delno starših zato bi jih bilo najbolje evtanazirat in se jih rešit...

Saj če daš 5 letnemu frocu nož v roke je tudi velika verjetnost da si bo ali komu drugemu kaj naredil... ampak midva ne govorima o 5 letniku ampak o 13 letniku, če 13 letnik ne zna držat noža in če ne ve da ubijanje NI OK no matter what je pa drugo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

yayo ::

:)) Meni se zdi, da je tale tema odlična za odkrivanje forumašev z latentni sociopatskimi težnjami. Drugače, če ne gre spet za izmišljotine tabloidov, naj bi oče mulca treniral s strelnim orožjem od dvanajstega leta, kar mi da mislit o očetovi psihologiji in vzgojnih prijemih. Ok, smo v Srbiji kjer je orožje še vedno moški fetiš tako, da ni nič gotovo. Bo potrebno počakat, da povedo kakšne so bile morilčeve motivacije. Tisto bo nek ključ za razumevanje.

asdf_jklc ::

Ne vem kako vas takšen dogodek preseneča - a ima kdo otroke v osnovni šoli npr? Pri nas je toleriranje nasilja na zelo visokem nivoju - spolno nasilje se mogoče še ukrepa, ve ostalo pa večinoma pomete pod preprogo. Nekateri otroci so trpinčeni leta, barabe pa uživajo v svojem trpinčenju. Nekaterim je, nekaterim še bo dopizdilo in res se čudim, da se pri nas še nobenemu otroku ni strgalo in ni s kakšnim nožem prišel v šolo in koga zaklal. Mislim da niti 5 let nebo potrebnih, ko bo to stalnica tudi v naših šolah. V našem razredu je samo letos šlo 5 deklet na urgenco (poškodbe rame, izpahi, etc). Povzročitelji so nič krivi in še vedno sedijo v razredu in se smejejo.

Orožja v Sloveniji je več kot dovolj - dajte malo povprašat na dolenjsko, kaj se je dogajalo med osamosvojitveno vojno in koliko kosov orožja je ostalo. Še danes ga imajo isti ljudje. Raznorazni pritepenci, mafija karteli in južna brača pa ima tega sploh na zalogi. Bo dala učiteljica enemu šus, drug dan bo pa šla z metkom v glavi na Žale.

O šolskem sistemu pa nima smisla razglabljat - je tam kjer so slovenske železnice, časi marije terezije.

Tega 13 letnika iz šola, bi jaz fuknil v dosmrtni zapor ali pa evtanazija. Sploh ni debate o čem drugem.

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

Ja samo ne 13 letnik!!! On je znal streljati že pri kaih 10-ih verjetno! Je to normalno? Daj 5 letnemu froco pištolo, te bo sigurno takoj ustrelil!


Nekoč so se poročali pri 13-17tih... je to danes normalno?

To kar ti misliš da danes ni normalno je večino lajfa na Zemlji bilo... danes pa smo družbo popolnoma sterilizirali od naravnih norm in načina survival of the fittest da je postala mix greznica kot zdaj.

ŠE ENKRAT... 13 LETNIK MORA RAZUMET KAJ JE UBOJ/UMOR... Če tega ne razume je problem v njem in delno starših zato bi jih bilo najbolje evtanazirat in se jih rešit...

Saj če daš 5 letnemu frocu nož v roke je tudi velika verjetnost da si bo ali komu drugemu kaj naredil... ampak midva ne govorima o 5 letniku ampak o 13 letniku, če 13 letnik ne zna držat noža in če ne ve da ubijanje NI OK no matter what je pa drugo.


Saj pa ne vsi isto odraščajo. Spoštujem tvoje mnenje, ampak vseeno mislim, da je bil premlad za orožje, še ni bil dozorel, da ima sploh dostop do kaj takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

primoz4p ::

Dva karakteristična primera pretepa v med učencem in učiteljem:

* učitelica vzame učencu nintendo


* učenec noče nositi korona maske

https://www.zurnal24.si/svet/video-ucit...

Mato989 ::

Saj pa ne vsi isto odraščajo. Spoštujem tvoje mnenje, ampak vseeno mislim, da je bil premlad za orožje, še ni bil dozorel, da ima sploh dostop do kaj takega.


Ja lahko tako misliš samo pomisli tudi da se je nekoč otroke učilo hendlanja orožij kot je lok že od malega... nenazadnje so hodili na LOV... pa noben ni tako neumno mislil da je njihov sinček pri 13tih premlad... še več nekoč je bilo 13 že 30% življenske dobe.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

feryz ::

Politična korektnost in cenzura pomagata k temu.
Da psihopati ostanejo neodkriti in da se stvari pometejo pod preprogo.
Folk bo zahteval linč, država bo poskrbela za ujčkanje morilca in iskanje zunanjih krivcev.

Za pol mulcev bo pa vzgled in car. In verjetno bo še kakšen sledil zgledu.

novak-t ::

Tisti razlogi, da so krive igrice ali pa dostop do orožja so malo bose.
Jaz kot cca 12 letni mulc sem bil velikokrat zasmehovan zaradi govorne napake in ostalih neumnosti, veliko sem nabijal igrice (cod, bf,...) na računalniku, ki je bil v lovski sobi - 1m stran omara z orožjem, od katere je bil ključ na omari. Kolikokrat mi je prišlo na misel, da bi koga ustrelil? 0x

Pa sem res veliko nažigal strelačine, pa nisem imel neke želje po orožju. Enkrat sem z fotrom naredil 2 strela z zastavo, pa še to bolj pod prisilo - pač sem bil zraven, pa je fotr mislil, da mi je všeč pa da samo ne upam probat.
Z zračno sem večkrat streljal, samo ne v tarčo - mi ni bilo zanimivo. Rad sem pa probal zadet leseno štango od daljnovoda na cca 30m ali pa sosedove hruške ob hiši (ciljal peclje) - pač izziv.

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

Saj pa ne vsi isto odraščajo. Spoštujem tvoje mnenje, ampak vseeno mislim, da je bil premlad za orožje, še ni bil dozorel, da ima sploh dostop do kaj takega.


Ja lahko tako misliš samo pomisli tudi da se je nekoč otroke učilo hendlanja orožij kot je lok že od malega... nenazadnje so hodili na LOV... pa noben ni tako neumno mislil da je njihov sinček pri 13tih premlad... še več nekoč je bilo 13 že 30% življenske dobe.


Za mene je kriv oče. Lok in pištola je pa ja razlika. Če imaš sina, si predstavlal, da ga voziš na streljanje, kaj vse sta se tam pogovorjala, vesta samo onadva, potem pa še tako pustiš pištolo z metki doma. Potem še družba, tam na sliki je sošolec z viskijem v roku, na twiter profilu mu piše "kurbe je treba poscati" nekaj takega, pa še Beograd zraven in je to smrtna kombinacija.

primar ::

Ja to z orožjem je brezveze. Če nekoga hočeš ubiti ga lahko tudi na kak drug način. Sam sem celo mladost imel dostop do orožja. Streljali smo tak za foro...enkrat smo aktivirali tankovsko mino, celo vas so preiskali miličari :)), mi pa jih gledali in usmerjali kje je počilo. Ampak da bi pa ubijal pa mi nikoli ni prišlo na misel..

energetik ::

Vsi imamo dostop do orožja, prav vsak ima doma 20cm+ nož, verjetno tudi sekiro. Samo psihopat pa bo to uporabil za ubijanje.

Ja, je kriv oče, tudi mati, da sta ga takega (ne)vzgojila, na koncu pa tudi sam, da je to izvedel.
vires in numeris

fur80 ::

primar je izjavil:

Ja to z orožjem je brezveze. Če nekoga hočeš ubiti ga lahko tudi na kak drug način. Sam sem celo mladost imel dostop do orožja. Streljali smo tak za foro...enkrat smo aktivirali tankovsko mino, celo vas so preiskali miličari :)), mi pa jih gledali in usmerjali kje je počilo. Ampak da bi pa ubijal pa mi nikoli ni prišlo na misel..


Ti ne, ampak živeti v vasi z 2000 prebivalci ali Beogradu je pa razlika.

Mato989 ::

fur80 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Saj pa ne vsi isto odraščajo. Spoštujem tvoje mnenje, ampak vseeno mislim, da je bil premlad za orožje, še ni bil dozorel, da ima sploh dostop do kaj takega.


Ja lahko tako misliš samo pomisli tudi da se je nekoč otroke učilo hendlanja orožij kot je lok že od malega... nenazadnje so hodili na LOV... pa noben ni tako neumno mislil da je njihov sinček pri 13tih premlad... še več nekoč je bilo 13 že 30% življenske dobe.


Za mene je kriv oče. Lok in pištola je pa ja razlika. Če imaš sina, si predstavlal, da ga voziš na streljanje, kaj vse sta se tam pogovorjala, vesta samo onadva, potem pa še tako pustiš pištolo z metki doma. Potem še družba, tam na sliki je sošolec z viskijem v roku, na twiter profilu mu piše "kurbe je treba poscati" nekaj takega, pa še Beograd zraven in je to smrtna kombinacija.


A je razlika če umreš zaradi puščice z loka ali zaradi metka iz pištole?

Za mene je ni, mrtev si!!!!!!!!!!!!!!!!!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

asdf_jklc je izjavil:

Ne vem kako vas takšen dogodek preseneča - a ima kdo otroke v osnovni šoli npr? Pri nas je toleriranje nasilja na zelo visokem nivoju - spolno nasilje se mogoče še ukrepa, ve ostalo pa večinoma pomete pod preprogo. Nekateri otroci so trpinčeni leta, barabe pa uživajo v svojem trpinčenju. Nekaterim je, nekaterim še bo dopizdilo in res se čudim, da se pri nas še nobenemu otroku ni strgalo in ni s kakšnim nožem prišel v šolo in koga zaklal. Mislim da niti 5 let nebo potrebnih, ko bo to stalnica tudi v naših šolah. V našem razredu je samo letos šlo 5 deklet na urgenco (poškodbe rame, izpahi, etc). Povzročitelji so nič krivi in še vedno sedijo v razredu in se smejejo.
Meni samo ni jasno, da (premožni in recimo normalni) starši ne iztožijo starše kakšnega problematičnega sošolca do gat. Ker je očitno to v SLO edina rešitev. Denarja za dobre odvetnike imajo, pa raje tožijo šolo in učitelje, namesto da bi se spravili direktno nad problematične froce (njihove starše).
vires in numeris

fur80 ::

Mato989 je izjavil:

fur80 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Saj pa ne vsi isto odraščajo. Spoštujem tvoje mnenje, ampak vseeno mislim, da je bil premlad za orožje, še ni bil dozorel, da ima sploh dostop do kaj takega.


Ja lahko tako misliš samo pomisli tudi da se je nekoč otroke učilo hendlanja orožij kot je lok že od malega... nenazadnje so hodili na LOV... pa noben ni tako neumno mislil da je njihov sinček pri 13tih premlad... še več nekoč je bilo 13 že 30% življenske dobe.


Za mene je kriv oče. Lok in pištola je pa ja razlika. Če imaš sina, si predstavlal, da ga voziš na streljanje, kaj vse sta se tam pogovorjala, vesta samo onadva, potem pa še tako pustiš pištolo z metki doma. Potem še družba, tam na sliki je sošolec z viskijem v roku, na twiter profilu mu piše "kurbe je treba poscati" nekaj takega, pa še Beograd zraven in je to smrtna kombinacija.


A je razlika če umreš zaradi puščice z loka ali zaradi metka iz pištole?

Za mene je ni, mrtev si!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pištola ima čisto drugi psihološki učinek, tudi noža se ljudje ne ustašijo tako kot pištole. Z nožem bi ranil mogoče enega.

Mato989 ::

Pištola ima čisto drugi psihološki učinek, tudi noža se ljudje ne ustašijo tako kot pištole. Z nožem bi ranil mogoče enega.


Mene zanima kakšna je razlika če umreš od pištole ali od noža ali od loka

Ne govorimo zdaj o tem ali bi jih z nožem lahko 8 ubil ali ne, ampak o tem da je problem v njegovi glavi in vzgoji... ne se osredotočat na problem 8 umrlih, osredotočat se je potrebno na problem da je sploh kogarkoli ŽELEL UBIT in mislil da je to OK... tu je problem...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tikitoki ::

primoz4p je izjavil:

Dva karakteristična primera pretepa v med učencem in učiteljem:

* učitelica vzame učencu nintendo



Holly shit. Ce bi bila sama, bi jo mirno ubil. Udarc, za udarcem direkt v glavo.

Drugace pa tema kaze, da je tu gor veliko podobnih mongoloidov.

k4vz0024 ::

Kapitan Jack je izjavil:

k4vz0024 je izjavil:

Hja, potem bo ostal na zaprtem psihiatričnem oddelku!

In to naj bi bilo bolj humano, kot ga enostavno uspavati? S prvim je samo potrata denarja in casa.

Sicer pa psihopatov imamo tudi zunaj na polno, ki pobijajo nedolzne civiliste v vojnah, ampak oni niso tako oznaceni.


Prevzgoji je bil humana od uspavanka oz. smrtne kazni!

Mato989 ::

tikitoki je izjavil:

primoz4p je izjavil:

Dva karakteristična primera pretepa v med učencem in učiteljem:

* učitelica vzame učencu nintendo



Holly shit. Ce bi bila sama, bi jo mirno ubil. Udarc, za udarcem direkt v glavo.

Drugace pa tema kaze, da je tu gor veliko podobnih mongoloidov.



Vidiš takemu bi jaz POLOMIL vse kosti v nogah in rokah... da bi videl kako je to... pol pa ko bi se zacelile pa še 1x... To je rešitev, ne pa da je ubogi dečko brze nintendota...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kapitan Jack ::

yayo je izjavil:

:)) Meni se zdi, da je tale tema odlična za odkrivanje forumašev z latentni sociopatskimi težnjami. Drugače, če ne gre spet za izmišljotine tabloidov, naj bi oče mulca treniral s strelnim orožjem od dvanajstega leta, kar mi da mislit o očetovi psihologiji in vzgojnih prijemih. Ok, smo v Srbiji kjer je orožje še vedno moški fetiš tako, da ni nič gotovo. Bo potrebno počakat, da povedo kakšne so bile morilčeve motivacije. Tisto bo nek ključ za razumevanje.

Mislis, na forumase, ki si upajo povedati to kar si jih vecina misli? Me zanima kako bi tebi delovali mozgani, ko bi v novicah slisal, da je nekdo streljal po soli in v tem casu je bil tam tvoj otrok. Letis tam in vidis svojega otroka, mrtvega.

Kaj mislis, da si ti starsi trenutno zelijo kot kazen? Da ga dajo v ustanovo?

yayo ::

A si imel kakega sorodnika v tej šoli? A ti kaj pomaga nerviranje o dogodkih v eni Srbiji, ki je že tako skregana z logiko?

Kapitan Jack ::

yayo je izjavil:

A si imel kakega sorodnika v tej šoli? A ti kaj pomaga nerviranje o dogodkih v eni Srbiji, ki je že tako skregana z logiko?

Pred parimi tedni Nemcija, vceraj Srbija, danes sola mojega otroka. To ni problem Srbije, ampak problem vseh nas.

Invictus ::

Saj to se je vedno dogajalo, sam ven ni prišlo.

Zdaj pa novinarji poročajo in napihujejo vsako sranje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Kapitan Jack ::

tikitoki je izjavil:

primoz4p je izjavil:

Dva karakteristična primera pretepa v med učencem in učiteljem:

* učitelica vzame učencu nintendo



Holly shit. Ce bi bila sama, bi jo mirno ubil. Udarc, za udarcem direkt v glavo.

Drugace pa tema kaze, da je tu gor veliko podobnih mongoloidov.

Tip pa tam se cisto lagano sprehaja, ena gleda. Pravim vam bolana smo mi druzba.

Unchancy ::

Kapitan Jack je izjavil:

yayo je izjavil:

:)) Meni se zdi, da je tale tema odlična za odkrivanje forumašev z latentni sociopatskimi težnjami. Drugače, če ne gre spet za izmišljotine tabloidov, naj bi oče mulca treniral s strelnim orožjem od dvanajstega leta, kar mi da mislit o očetovi psihologiji in vzgojnih prijemih. Ok, smo v Srbiji kjer je orožje še vedno moški fetiš tako, da ni nič gotovo. Bo potrebno počakat, da povedo kakšne so bile morilčeve motivacije. Tisto bo nek ključ za razumevanje.

Mislis, na forumase, ki si upajo povedati to kar si jih vecina misli? Me zanima kako bi tebi delovali mozgani, ko bi v novicah slisal, da je nekdo streljal po soli in v tem casu je bil tam tvoj otrok. Letis tam in vidis svojega otroka, mrtvega.

Kaj mislis, da si ti starsi trenutno zelijo kot kazen? Da ga dajo v ustanovo?

ZDA ima smrtno kazen, zelo krute zapore in največjo zaporniško populacijo na svetu. Relativno in absolutno. In največ smrti zaradi strelnega orožja v razvitem svetu. Očitno tipični desnajzarski odvračalni mehanizmi v spregi s permisivno vzgojo ne delujejo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

yayo ::

Kolikor vem pri nas, popravite me, ne moreš doma imeti kratkocevnega orožja vojaskega kalibra. Stirinastletnik z nožem pa je bistveno manj nevaren. Že tisti ubiti varnostnik bi verjetno opravil z njim.
««
4 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pritožba staršev zaradi zloma umetnega nohta!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596765 (3899) Horas
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11929321 (24804) solatko
»

Otroka na rit. Kje je meja? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
596108394 (93596) mailer

Več podobnih tem