» »

prenos aplikacije na nov iphone

prenos aplikacije na nov iphone

karafeka ::

Pozdravljeni

Ali je mogoče prenesti aplikacijo, ki je ni več v apple store, iz starega na nov iphone?

Noben od iphonov ni jailbreakan. Oba sta na isti verziji ios-a.
Imam samo Linux in Windowse v VM. Z itunesi mi je ratalo naredit im prenest backup telefona, ampak to dela samo za aplikacije, ki so v apple storu.

OutOfTheBox ::

Je mogoče v kolikor imaš vse te pogoje izpolnjene:

1. Si že kdaj kupil oz. prenesel tisto aplikacijo
2. Si na telefonu na katerega prenašaš aplikacijo v app store vpisan z računom in ima prvi pogoj izpolnjen
3. Če aplikacije ni na App Storu zaradi tega ker je kršila njihov pravilnik in jo je posledično Apple odstranil iz App Stora, potem to ne bo mogoče. V primeru da jo je samo developer odstranil prostovoljno, potem jo lahko prenašaš dokler bo delovala na iOS-u katerega uporabljaš.

V novem iPhonu se vpiši v račun in na App Storu preglej vse nakupe aplikacij (če je bilo to že dlje časa nazaj in veliko prenašaš je bolje da si vzameš čas in pregledaš cel seznam).

Če aplikacije ni, potem točka 3 ni izpolnjena.

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

Hvala za odgovor. Sem vesel, da je bil vsaj eden :).

OutOfTheBox je izjavil:


3. Če aplikacije ni na App Storu zaradi tega ker je kršila njihov pravilnik in jo je posledično Apple odstranil iz App Stora, potem to ne bo mogoče.



Aplikacije sicer ni več v storu, ker je bila zamenjana z novo in jo posledično nisem več mogel inštalirati oz. prenesti z backupom in itunesi. Ampak moram negirat drugi del stavka "potem to ne bo mogoče". Z Windows aplikacijo iMazing https://imazing.com/, mi je uspelo dobit ios aplikacijo (ipa datoteko) iz starega iphone, jo shranit na PC in jo potem inštalirat na nov iphone. Tule so tudi navodila:
.
Sicer sem upal bolj na kako a-shell rešitev, ampak nisem našel kaj v tej smeri.

PINki ::

https://discord.gg/hUjnNMMwTa

Za podobna vprašanja lahko probaš na tem discordu dobiti odgovore ios uporabnikov :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple želi pri eksternih plačilih 27-odstotno provizijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
16121704 (15829) Furbo
»

Android vs iOS aplikacije - dovoljenja

Oddelek: Mobilne tehnologije
61139 (1020) MrStein
»

Iphone test

Oddelek: Mobilne tehnologije
142099 (1417) shadeX
»

Siri že (napol) na voljo za stari iPhone 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
29261616 (55040) Limit-sky

Več podobnih tem