» »

Izdelovalci strani

Izdelovalci strani

Lucifix ::

Prosim predlagajte mi kakšno skupino, ki se res spozna na izdelavo spletnih strani (predvsem PHP). Stvar bi bila kar zakomplicirana, tako da moram najdi nekoga, ki mu to ni tuje.

Po možnosti bi rad dobil kakšen cenik oz. spletno stran od skupine.

Lith ::

ne vem rečt, ampak poglej si

dr_gee ::

Če je stvar res tako zakomplicirana, je najbolje, da pogledaš za kom v drugih državah, ker pri nas je to zelo drago tud nad 300k, npr. ScriptLance

SuperStipe ::

http://www.infonova.si/reference/refere... ... jaja vem grdo zgleda nasa stran, sam zato se pa za stranke bolj potrudmo ... sam sej ves kovaceva kobila je vedno bosa ;)

Konktatiraj me z tvojimi zeljami na: miha.stefancic@bigfoot.com pa se lahko dogovoriva kako in kaj ..

Reso ::

Tudi jaz sem v ekipi za izdelavo internet strani. Zdi se mi da imamo že na strani dovolj referenc drugače ti jih pa lahko še nekaj pošlje. Še link klik klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Reso ()

_Beast ::

@SuperStripe, kako si naredil pri unem podjetju Logina, ki ga imaš v referencah, da swapa image, namreč men jo zamena,ampak samo tisto ki jo pokažem z miško...na mouse over se zamena :( in ne na levi... če uporabljaš dreama mi pliss napiš postopek da se bo menjala druga slika in ne una izvorna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Beast ()

web queen ::

_Beast: view source? 8-)

SuperStipe ::

Hmm .. jst sm projektni vodja tko da nebi vedel tocno kako in kaj tehnicno, pac vodim zadeve, ostali suznji (tehniki, dizajnerji, ... ) pa delajo ;)

_Beast ::

Aha vidim, da morata imeti obadva to funkcijo in ne samo en :D


@SuperStipe: Lepo je tebi :D Dej a mi zaupaš koliko so kej plačani, ker sam sem še začetnik kar se tiče specifikacij in znam vsega po malo


Moje pravilo pa je WYSIWYG ( what you see is what you get ) tko da nisem en težek mazohist k na roke kodo piše, samo bo treba tud to tehniko nadudlat tko da me zanima še kakšne pogoje mora imeti posameznik da dela pri nekem človeku aka web designerju...:\

SuperStipe ::

Web designerji so praviloma z akademije za likovno umetnost, tko da so profiji na svojem podrocju, za HTML pa v bistvu ti kaksna izobrazba kej dost ne pomaga, ampak moras poznat vse dirty trike, pa tut en iz FRIja ti glih ne bo sel HTML kodirat bo rajs delu kej bolj kompliciranega (vec dnarja beri).

Za html pa seveda tudi uporabljas orodja, sam potem pa je treba se kaksne zadeve na roke popravit za nekompatibilnostmi med browserji, pac mora na vseh glavnih browserjih stran delat tko k je treba (Ie, Mozila/netscape, ....).

Kar se pa tice placila pa ti ne morem glih dati kaksnih pametnih stevilk ;) Sam tko ... zdrav biznis, dobro placilo, zadovoljni zaposleni ;)

Lucifix ::

Jutri grem na morje pa ko pridem nazaj bom koga poklical oz. ga kontaktiral samo za informacijo.

Drugače pa mislim na novo galerijo na slo-foto portalu ( http://www.slo-foto.net) - kar veliko dela bi verjetno blo :)

_Beast ::

A ma še kdo kakšno tako povezavo kot je slo-foto.net ker že dlje časa iščem strani z kvalitetno grafiko pa nisem bil preveč uspešen:\ Tko, da če ma kdo link plisss...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem fotografa za akte

Oddelek: Sedem umetnosti
195252 (3464) Meizu
»

Seznam slo forumov

Oddelek: Loža
103645 (2976) Skatey
»

Kateri SLR fotoaparat kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
193104 (2663) steev
»

Razpis - Izdelava vinske etikete - nagrada 150.000,00 SIT

Oddelek: Sedem umetnosti
92526 (1751) Joze_K
»

Kater fotoaparat (digitalni) ?

Oddelek: Kaj kupiti
241608 (1246) koyotee

Več podobnih tem