» »

PROJECT IGI...

PROJECT IGI...

V-i-p ::

No, da silšim mal mnenja... kak se vam zdi kaj ta špil? Men osebno je carski!! res... Ga je kdo že obrnil? Osebno sem prišel do 7 misije - Border Crossing, dlje pa ne gre... v tej misiji me vedno tisti tank ubije, ko prileti helikopter... tko da, če ma kdo idejo, kr sem z njo... bom vesel... drgač pa, kok pa ma kej misij ta špil, da vem, kdaj bo konc... :D Aja, pa še to: a kode sploh obstajajo pri tej igri?:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

goranTNT ::

Jst sem tud prsou do te misije.(z misiion crackom tud dlje)Spil je kr dober sam me zlo mot ker ne mores shranjevat med samo misijo.Ko ze petnajstic igras eno in isto misije ti ze gre vse na k....:|

V-i-p ::

Hmm, goranTNT... praviš, da si prišel z misiion crackom dlje? bi ti men povedu, kje to dljat?>:D Thx...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

goranTNT ::

Caki da se spomn.
Bom mal poisku!:)

goranTNT ::

Caki lah ti tud poslem.
Zasede sam 20kb.Z tem programom si lah izbiras ker kol level.Dej pej kj na irca pa ti poslem.Bo ob 19:50 v redu?

Kekec ::

Ce bos uporabljal crack je bols da je sploh ne iras saj tako igra izgubi ves čar!
Misija 7: a je to tam ko začneš pri zrušenem helikopterjem in samo nožem v rokah????

Če je to se tistemu 1 helikopterju skrijes za hrip, pa pocakas da gre mim pa je vse ok!

Quake ::

ja, jaz sem spil sicer obrnil, AMPAK!!!!.........

Izredno so me motile TRI zares izrazite napake:

1.)ni shranjevanja polozaja... iz tega sledi le rutinsko ponavljanje enih in istih misij... na zacetku to se ni problem, ampak postane problem kasneje - od pete misije nekje naprej!
2.)zanic umetna pamet(no comment!)
3.)Precejsnja strojna pozresnost(p3 700@933, 128 MB PC133 ram in navit Herculesov Geforce 2 MX), pa se igra vcasih na 800×600 v 32 bitnih barvah nemarno zatika, da o kaksnih visjih resolucijah ne govorimo!

Skratka... spil je dalec od tega, da bi bil zanic, vendar mu manjka tistih nekaj iskric, ki bi ga naredile ODLICNO igro. Ce bi odpravili vse te napake, ki sem jih zgoraj nastel, potem bi sam spil ocenil z oceno okrog 90-92. Najbrz bi isto storila se marsikatera revija. Tako je pac Joker igri prisolil oceno 80, kar se mi zdi vec kot primerna ocena za doticen spil!

Vseeno sem igro Project IGI koncal z uzitkom, kljub nekaj hroscom, ki spil krasijo..... toda, ali je kdo popoln?>:D>:D>:D

OldSkul ::

Mene jebe ker kode ne delajo!

Monster ::

:\Jst sem pršu do predzadnje misije pol sem sformatiru kompija pa nisem arhiviru...

Ubiješ snajpeja se skriješ za škarpo(ograjo,zid), čakaš da gree kurčev tank mim.. Tam vse pokilaš pol pa greš po cesti ona dva tip ko sta pri đžipu hitr ustrel sm se jima ne približaj pol pa čimprej idi v ono podrto hišo pokilaj one ko morš počaki da gre helič mim pol idi v drugo celo hišo pol preplezi ograjo v bunker pol pa NE smeš strelati na dobenega tam ker opozoriš tank pa si dea deade dead... pol pa čimprej prek ograje pa ne alarma sprožit pa v kamion pol pa konc juhej...:\:\:\:\

capitanoss ::

ej kode meni tudi ne delajo mam pa trajner. tam si vklučiš za vsa orožja in da si nesmrten.
V eni prejšni temi ste mi pomagali 4. misijo rešit in sem jo naredil zdaj sem pri zadnji ! Ampak je zelo težka !
ono babo sem ubil (1 naloga) pri drugi nalogi pa nevem ! Kje bi lahko bombo deaktiviral ?
Kje ste zdaj vsi ?

V-i-p ::

a lahko da kdo prosim link do tega trainerja? hvala!!!!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Monster ::

Špili brez kod drgač zgubi igra ves svoj čar RES!!!
Ka zaboga...

1309976 ::

dečki!
Bistvo pri 7 stopnji je da laufaš do bajte in po poti s snajperjem potolčeš vse idiotske vojake, se skriješ v bajti, ki je po cesti naprej in ne nazaj,pa počakaš da gre helikopter čez....men se je ustavilo naprej ko sem bil že na vlaku,...,v stopnji ko moreš na onga butla pazit,so mi ga vedno ubil,če niso že mene....preden pa sem uspel naprej je prišel na vrsto format c:,zdaj se mi pa ne da čez vse še enkrat!:D

bostjan1s ::

Nora igra ko enkrat znas vse uporabljat:\

HellGiven2k ::

Dečki, brez zamere ampak če ne morš končat 7 levela (obrnu v 7 poskusu:>, kot je že en napisu samo lavfi čez polje - ob ogradi) kako boš zaden level.

Igra sploh ni nič posebnega, preveč bugov, in se je naveličaš v 7 dneh.

frudi ::

sej kot je že blo zapisano - ko prideš iz začetne vasi, sam laufaš naprej po cesti, sproti postreliš vse vojake in se skriješ v bajti. helikopter kmalu odleti, dalje bote pa menda skapirali. je pa 'stealth approach' bolj priporočljiv kot pa 'rambo style'. :)

pa tud jaz se morm pridružit - ne uporabljat kod al pa trainerjev. ta misija sploh ni med najtežjimi in če že pri njej goljufaš, boš pri polovici naslednjih še prej obupal.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Evil|One ::

Jest sm ga obrnu. 8-)
Whatewer

Gandolf ::

Hehe, 7 sploh ni tolk težka, je pa res stealth je najbolj. Mim unga tanka in helikopterja gres po gorak, preč od ceste, tik ob minskem polju, sej maš snajperco, pa lahko dol strelaš na vse kar se premika... Un nasledn APC je teži, k ga ne smeš zbudit (alarm), pa Hind, k neki časa okol leta, pa se očitno naveliča, pol te pa kar iz tal strela (?!). |O
Jest mam s tazadnjim levelom probleme. Me vsakič kej nepredvidenega ubije. Enkrat mi je elektrarna explodirala, enkrat so mi Anyo ubil... Jah, sprijaznt se je treba da če hočeš ubrnt ta špil, moraš vse levele že na pamet znat.
The Lord Of The Hangs

Loki ::

Men je tut enkrat tam elektrarna eksplodirala, enkrat sem pa pomotoma ubil Anyo :(.

Postav se pred njo (da ji bos nudil zaklon) pa sutej s jackhammerjem vse zivo.
I left my wallet in El Segundo

Gandolf ::

Thanks Roberto za tole, bom poskusu, ko se mi bo naslednič dal preč vržt kakšno urco. Sam še neki, a se da mogoče Ekk ubit še s čim drugim kot s Dragunovom?
Ker kot se mi zdi jo lahko z drugimi rečmi strelaš pa strelaš, pa ji kr nč ni.
The Lord Of The Hangs

capitanoss ::

Na na tem LINKU Maš TRAJNER najprej zaženi igro potem jo minimiraj (ALT + TAB) in ga zaženi
Kje ste zdaj vsi ?

Jolando ::

so govorili, de bo prsu vn en patch, ki bo popravu inteligenco, pa tud shranjavat se bo dalu, pa ga nej
jst pa cakam...

Gandolf ::

Jes, jest sm pa koncko koncal ta pre***ti IGI :D. Sicer v najlazjem nivoju, ampak sm vseen kr zadovoljen.
Jolando, upam da mas prou uno z patchom, boljsa AI bi vsekakor prav prisla, prav tako save game. Tale tazaden nivo res ubija, jest sm ga vec kot eno uro igral.
The Lord Of The Hangs

V-i-p ::

A lohk prosim kdo, ki je že končal ta špil, pove kok misij natančno je do konca?? thx...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

frudi ::

če se prav spomnim, jih je menda 14. sam sem to igral še lani, tak da se lahko tudi motim :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Gandolf ::

14 je kar taprava cifra. Lahko bi jih pa blo vec, krajsih. :\
The Lord Of The Hangs


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249592 (14195) Heavy
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477136109 (32350) Sandi1987
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64745205 (19128) X-Hair
»

za vse ki so igrali FARCRY

Oddelek: Igre
81402 (958) EagerWolf
»

Project IGI

Oddelek: Igre
181449 (1192) leonius

Več podobnih tem