» »

Trgovine...

Trgovine...

[t502] ::

Prosim ce mi lahko nastejete nekaj slovenskih trgovin (najbolse iz Maribora) :).

Kateri isdn modem je kvaliteten in poceni? Jaz sem mislil Asus-ovega (ISDN ASUS P-IN 100-ST-D interni 128Kbps PCI).


Adijos :D
  • spremenil: [t502] ()

Han ::

Za tele vem, da so tudi v Mariboru:
RoLAN
PowerPlus
Comtron
Megahit

Še nekaj dobrih:
JAE
Iskra Računalniki
Dar Computers
.
.
.
Bodo še drugi dopisali, se mi ne da več... :D

msmiha ::

Pozabu si PCX
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

R0K ::

in na mlacom

OZZY ::

In pa na anni (samo je predrago) in pa na armani computers (kar ugodno).
Go with the flow.

`DoC ::

USR modem tud ni tak švoh.8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Trdi ::

In pa unistar!!!!!!!!!!!!!!! Ej, fantje, a se tale govedina iz unistara zaj.. z nami, al kaj????!!!! Iiyama 452 176.000 SIT????!!!! Brez DDVja!!!!???? Ma to je noro!! Ce je kdo kaj tam kupil, bi ga moral vrzt s slotecha. IBM 30GB 65 jurjev?????!!!!! Brez DDVja????!!! Da jim ni kdo stran shekal? Ne ker temu res ne mores verjet, ne? Drgac je pa JAE dost u redu, sam nimajo LG monitorjev. Kdo ve za najcenejsi LG 915FT+ ?? Jest mam za zdaj 122 jurjev pri mlacomu.
Trdota d.o.o.

Siluro ::

A ni Armani computers počepnu?
Howg govoril sem!

levvvis ::

Ja Armani je šel kakor vem. Bil sem tam pa je sam še en napis ostal od njih:D
Meni je všeč od Iskre trgovina na netu. Pri Megahitu imaš pa ogomno tehnične podpore!
Drugače pa ne vem.;)

teac ::

Mislim, da majo pri Alarix-u najbolj poceni stvari.
Aja, Alarix ima PcKlierja!!!

levvvis ::

Ali si že kdaj kupil tam "teac"? Preko weba eveda.

SI_J ::

Prisegam na Quantum
Tako po ceni, kot kvaliteti.

levvvis ::

Sem kar nekaj prčekiru. Tudi sam se odločam za nakupe...:D
<--vesel k radio

Najbolj profi se mi še zmeri zdi Iskrina trgovina.
Pa Comtron tudi ni slab.

Trdi ::

Kaj pa je narobe z JAE? A je ze kdo mel kaksne slabe izkusnje al kaj? Ker cene nabrisejo vse, ki ste jih nastel, vsaj pri monitorjih. Prisegas na mlacom, ok sam bos dal za iiyamo pro452 9 cukov vec, za samsung 900nf 8 cukov vec... pol pa kar prisegaj, ce mas kesh. No dejte prevert cenik pa povejte ce to ni the best. Konec koncev je drugo najhitreje rastoce informacijsko podjetje v Sloveniji. Quantum ma ful labo izbiro, enako pc-kliker. Drugace sem pa pregledal vsa podjetja v sloveniji, monitorji so pri jae za 8-10 cukov manj kot pri drugouvscenem (ki je res mlacom, drugace je tretji eventus), zadnjeuvrsceni pa je fenomenalni unistar, kjer (tako vsaj pise) je ibm 30GB 90 cukov, monitorji visjega razreda pa so skoraj 100 jurjev drazji kot drugod.
Trdota d.o.o.

Rudy ::

aj si pa mislite o EnaA trgovini EnaA ?


OldSkul ::

Prisegam na MEGAHIT!!!!

Trdi ::

Enaa? Ni najbolj poceni, je pa ugodno
Trdota d.o.o.

levvvis ::

Zakaj bi kupoval tam če vemo da ni najbolj poceni. Saj se enake stvari dobijo tudi drugje.

Ljubavnik ::

Jst mam ZyXEL-ov ISDN modem, pa morm rect da kr lepo fuk+nkcionira, res je dobr, ti ga priporocam ce prow za ostale ne vem tok dobr, lahko da so se bolsi sam ta ni svoh :D
Mr. LoverBoi

levvvis ::

:D

OZZY ::

Levvvis in sliluro: Sej ma armani štacuno na podutiški skor zrave annija. Tista ki je bla v mestu zraven leva se ni obnesla.
Go with the flow.

Siluro ::

Po mojih informacijah naj bi ravno ta štacunca od Armanija na podutiški škripnla!Ah saj je vseeno saj ga nihče ni prav resno jemal!
Howg govoril sem!

OZZY ::

Siluro: Hm zanimivo. No ja. Jest sem kar dost tam kupoval. Sam nič v zadnjem letu (sreča glede garancije).
Go with the flow.

levvvis ::

Jap OZZY prav tisti Armani je počepnil!
Za Jerovška ste pa tudi verjetno že slišali ane! Po moje ni zadnji..;)

1309976 ::

Ej, kje pa si videl Mlacoma v Mariboru???

Trdi ::

Po novem jest tud prisegam na mlacom :D, je znizal cene.
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

obrtniki

Oddelek: Problemi človeštva
345490 (4318) @nny
»

Kje in kdaj Nforce 4 plate???

Oddelek: Kaj kupiti
221437 (885) MEDENA
»

Najboljsi računalniški servis je: (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
657689 (5020) OldSkul
»

Naše poštene računalniške trgovine!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6544790 (43403) Tjulenj
»

Kje danes kupit RAM?

Oddelek: Kaj kupiti
91465 (1206) sasox

Več podobnih tem